Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rękawice Leki WC Race Coach Junior

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hollly

hollly

Użytkownik

• PipPip
  • 278 postów
  • Na forum od: 10.2006
34

Napisano 27 marzec 2020 - 19:47

Cześć,
Pytanie do adresowane do rodziców, których dzieci używają rękawic Leki. Chcę zamówić mojemu 12 latkowi nowe rękawice, mierzenie jak wiadomo odpada. Patrzę na "tabelkę" z rozmiarówką Leki i widzę,że kierują się tam wiekiem i wypada mi, że na 12/13 lat wychodzi rozmiar 6. Patrzę teraz na jego rękawice Spydera i Zaniera a tam 6,5. Jak sie ta rozmiarówka Leki ma do rzeczywistosci? W ostateczności zamówię 2 rozmiary ale szczerze nawet nie wiem w które celować 🤦‍♂️6 czy 6,5 a może 7? Wydaje mi się, ze łapę ma normalną jak na swój wiek🤣

#2 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 14378 postów
  • Na forum od: 11.2007
9337
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 27 marzec 2020 - 21:22

Cześć,
Pytanie do adresowane do rodziców, których dzieci używają rękawic Leki. Chcę zamówić mojemu 12 latkowi nowe rękawice, mierzenie jak wiadomo odpada. Patrzę na "tabelkę" z rozmiarówką Leki i widzę,że kierują się tam wiekiem i wypada mi, że na 12/13 lat wychodzi rozmiar 6. Patrzę teraz na jego rękawice Spydera i Zaniera a tam 6,5. Jak sie ta rozmiarówka Leki ma do rzeczywistosci? W ostateczności zamówię 2 rozmiary ale szczerze nawet nie wiem w które celować ‍♂6 czy 6,5 a może 7? Wydaje mi się, ze łapę ma normalną jak na swój wiek

Oczywiście żartujesz. :)

#3 mario33

mario33

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 201 postów
  • Na forum od: 01.2009
136
  • Umiejętności: 5

Napisano 27 marzec 2020 - 21:35

Cześć,
Pytanie do adresowane do rodziców, których dzieci używają rękawic Leki. Chcę zamówić mojemu 12 latkowi nowe rękawice, mierzenie jak wiadomo odpada. Patrzę na "tabelkę" z rozmiarówką Leki i widzę,że kierują się tam wiekiem i wypada mi, że na 12/13 lat wychodzi rozmiar 6. Patrzę teraz na jego rękawice Spydera i Zaniera a tam 6,5. Jak sie ta rozmiarówka Leki ma do rzeczywistosci? W ostateczności zamówię 2 rozmiary ale szczerze nawet nie wiem w które celować ‍♂6 czy 6,5 a może 7? Wydaje mi się, ze łapę ma normalną jak na swój wiek

Mieliśmy tu o tym dyskusję, poszukaj. Jak jeździ sportowo na bramkach to tak, w innych sytuacjach w życiu bym córce nie kupił. Ale jesteś dorosła/dorosły, zdecydujesz jak chcesz.

ps: dorosłe rozmiary są dokładnie w punkt. Trzeba zmierzyć rękę i sprawdzić w tabeli.

#4 hollly

hollly

Użytkownik

• PipPip
  • 278 postów
  • Na forum od: 10.2006
34

Napisano 27 marzec 2020 - 22:02

Mitek, chyba za długo z domu juz pracuję 🤣
Mario33, tak, jezdzi

A tak poważnie, mam świadomość, ze trzeba mierzyć i tak zrobię ale chce ograniczyć zakup do 2 par do mierzenia 🤣

#5 narciarz99

narciarz99

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 09.2020
0

Napisano 16 październik 2020 - 07:18

Rękawice juniorskie Leki są w pełnych rozmiarach czyli 4,5,6,7,8

tu mają dobry wybór https://www.zawojski...kaj?query=leki