Skocz do zawartości

Jak nie można jak można


quanto1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym był złośliwy ale chyba co po niektorzy nie powinni mieć do czynienia z narciarstwem. Jak opowiadalem ostatnio na wyjeździe narciarskim jak jedna pancia w Małym Cichym próbowała się wpiąć w narty to nie wierzyli że można coś takiego zrobić. Można pewnie że można.

Załączone miniatury

  • 20200308_132458.jpg
  • Screenshot_20200305-090759_Facebook.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawka? Skad to foto?


Chces zobaczyć filmik jak podchodził do orczyka. Haha . U mnie w rodzinie jak byli że mną na nartach to były takie osoby co założyły odwrotnie buty i co oczywiście pierwsze kroki i wywrotka bo zaczepiły im się klamry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak sie nie wspiąć bezwiednie. Nie wejdzie.


W tym roku na wyjeździe na narty do Turcji widziałem wiele . Nie robiłem zdjęć bo raz że nie miałem na to czasu a dwa to kultura z mojej strony . Odnośnie wpiecia się odwrotnie to zdaje mi się że da radę i to bez większych problemow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W Kluszkowcach widziałem ,,narciarza" który miał lewego buta na prawej nodze, a prawego na lewej - jeszcze się oburzył gdy mu zwróciłem uwagę.

 

Moje początki z narciarstwem zaczynałem w butach pożyczonych od kolegi starszego brata, były 5 numerów za duże, pewnie też dałoby się je ubrać na odwrót lecz takich numerów nie robiłem. W palce upychałem wełniane skarpetki żeby but lepiej trzymał. Miał tylko jedną klamrę od tyłu a z przodu od góry pokrętło które ściskało skorupę. Do tego polsporty od mamy i tak się śmigało, postępy na początku szły powoli ale za to pewności jazdy później nie brakowało. Miło wspominam tamte czasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...