Skocz do zawartości

Paganella


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przerwie letniej....mam pytanko czy ktoś z forumowiczów był w tytułowym ośrodku i mógłby opisać wrażenia? Głównie czy dla początkujących się sprawdzi i jak kształtuje się cenowo?

Bardzo miły ośrodek, tanie karnety, promocje dla rodzin z dziećmi. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jeden dzień. Niestety mgła nie pozwoliła objeździć całości. Trasy są całkiem fajne. Dla początkujących są przynajmniej dwie długie szerokie. Jak bardzo początkujących masz na myśli?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Z mojego punktu widzenia bardzo początkujący. Dorosłe osoby z licznikiem w uproszczeniu do 10 dni jazdy. I szukam czegoś we Włoszech aby było luźno, dłuższe i szersze trasy niż w Polsce, a jednocześnie podobnie wyszło cenowo (może zbyt dużo wymagam ale ponoć da się, według zasłyszanych opowieści). 

 

Wczoraj jeszcze natrafiłem na Monte Bondone, znalazłem opis tego miejsca z podaną wiadomością, iż ostatni, 20 kilometrowy odcinek dojazdu  (droga SP85) jest bardzo wymagający wręcz niebezpieczny?

 

Natomiast nie mam żadnego doświadczenia w poszukiwaniu kwater w takich miejscach  :(   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli cenowo ma być zblizone do PL a przy tym łagodnie, szeroko i przyjemnie, to:
1. Folgaria - Lavarone,
2. Aprica
3. San Martino di Costrozza razem z Passo Rolle
i troszkę droższe
4. Civetta
5. Carezza

 

 

 

Szukać czegoś w ośrodkach

Sierra Nevea / Tarvisio / Ravascletto / Sappada / Piancavallo

chyba są zarządzane prze promotour

 

Są dużo tańsze niż Dolomity ( skipass 6 dniowy w ub roku 165 euro przy mniej więcej 270 w Dolomitach ) i są... bliżej bo niedaleko od trójstyku granic Austria - Słowenia - Włochy.

 

Szczególnie Sappada - trasy dosyć długie - głównie niebieskie, choć infrastruktura wyciągowa leciwa ( głównie dwójki ), za to raczej pustawo , nawet w okresie high season

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wrzucę filmik z zeszłorocznego wyjazdu na Paganella. Chyba go tu jeszcze nie dawałem, a jeśli tak to sorry. O samym wyjeździe i jego kulisach pisałem. Filmik pokazuje głównie piękne pejzaże i widoki, bo pogoda dopisała. Może się komuś wybierającemu sie w te rejony przyda.

Aha, w filmie pojawia się motyw "Wszystkiego Najlepszego" czyli po wł. "Buon Compleanno". To z okazji bardzo okrągłej rocznicy urodzin mojej Lepszej Połowy. 🙂 RASC i hotel zorganizowali co trzeba.

https://photos.app.goo.gl/Ug2mabsNWhuAZJco7

Edytowane przez a_senior
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...