Jump to content

„ Podróż za jeden uśmiech 8 ” ***** PARADISKI - LES ARCS 2000 ***** 13 - 20 stycznia 2018


Szabir
 Share

Recommended Posts

WITAJCIE W NARCIARSKIM RAJU


 


ee7b71605946788c.jpg
Wyjazd ten, dedykuję wielokrotnemu uczestnikowi PZJU, naszemu sympatycznemu koledze Patrykowi, który odszedł na swoje wieczne nartowanie
Pj4
  

Od autora
Witam wszystkich podróżników na ósmej już edycji największej prywatnej pielgrzymki narciarskiej w RP. W tym roku wybierzemy się do narciarskiego raju. Jeszcze nigdy nie spaliśmy tak wysoko, w tak dobrej rezydencji i w tak świetnej lokalizacji. Będzie Pan zadowolony !.


Teren narciarski - PARADISKI 426 km tras ( 815- 3250 m n.p.m., )
Paradiski, to ogromny i świetnie skomunikowany teren narciarski. Jeden z najlepszych francuskich ośrodków. Ponad 270 stoków i 170 wyciągów. Szerokie, blisko siebie położone trasy z dobrą infrastrukturą i głównie zachodnią ekspozycją stoków to jest to, co tygryski lubią najbardziej . Jeśli zależy Wam, aby się wyjeździć jak nigdy, również poza trasami to lepiej trafić nie mogliście.

mapka tras

filmowa podróż


Miejsce zamieszkania LES ARCS 2000 ( 2000 m.n.p.m )
Bezpośrednio pod lodowcem Aiguille Rouge (3227 m n.p.m. ) , więc można się nawet spodziewać śniegu ..)


Rezydencja - Chalet Des Neiges - Les Arolles ****+
Fantastyczna czterogwiazdkowa rezydencja z potężnymi apartamentami o porównywalnie jeszcze większym standardzie od tego co mieliśmy w 3V. Czujecie to ?. Do naszej dyspozycji jest również luksusowy basen, sauna, hamman spa, siłownia, bilard i drinbar. W recepcji można zamawiać na rano ciepłe bagietki. Zjazd oczywiście na nartach prawie pod same drzwi. Zaraz obok wyciąg. Rezydencja składa się z głównego hotelu oraz kilku wolnostojących chaletów.

Wstępnie mamy obiecane zakwaterowanie w głównej rezydencji + chalet Tetras- Lyre o ile go wypełnimy w całości by żaden Niemiec czy Włoch nie usypiał nam dziecka za ścianą bo po prostu nie uśpi hihi..


Apartamenty
Jest miodzio !. Prawie każdy apartament posiada kominek ( 3pok. nie), drewniany taras, prawie każdy pokój w ap. posiada również własną łazienkę !.
https://www.lesarcsn...arcs-2000-47253

Apartament 3 pokojowy 6 osobowy – pow. ok. 45m2. Pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób, 2 sypialnie z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 2 łazienki z wanną lub prysznicem, 1 lub 2 WC. Apartament może być dwupoziomowy

Apartament 4 pokojowy 8 osobowy – pow. ok. 72m2. Pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób i kominkiem, 3 sypialnie z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 3 łazienki z wanną lub prysznicem, 2 WC. Apartament może być dwupoziomowy
brama 102-109  BC-  odprawa bezbiletowa
Apartament 5 pokojowy 10 osobowy – pow. ok. 95m2. Pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób i kominkiem, 4 sypialnie z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 łazienki z wanną lub prysznicem, 2 WC. Apartament może być dwupoziomowy

Apartament 6 pokojowy 12 osobowy – pow. ok. 115m2. Pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób i kominkiem, 5 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 łazienki z prysznicem, 1 łazienka z wanną, 3 WC

Apartament 7 pokojowy 14 osobowy – pow. ok. 135m2. Pokój dzienny z kominkiem, 6 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 3 łazienki z prysznicem, 2 łazienki z wanną, 2 WC

Apartament 8 pokojowy 16 osobowy – pow. ok. 135-155m2. Pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób i kominkiem, 7 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 6 lub 7 łazienek z wanną lub prysznicem, 3 WC. Apartament może być dwupoziomowy.
apartamenty z sauną - dopłata 200 zł/os

1 x Apartament 6 pokojowy 10 osobowy z sauną – pow. ok. 115m2. Pokój dzienny z kominkiem, 5 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 łazienki z prysznicem, 2 łazienki z wanną, 2 WC, sauna ( dostępny na zapytanie )
2 x Apartament 7 pokojowy 12 osobowy, dwupoziomowy z sauną – pow. ok. 135-140m2. Pokój dzienny z kominkiem, 6 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 3 łazienki z prysznicem, 2 łazienki z wanną, 3 WC, sauna.


Apreski
Bogate życie nocne, kręgielnia i ponad 30 klubów & knajpek ze słynnym klubem z muzyką na żywo El Latino Loco  .
Do 1 w nocy śmiga też darmowy skibuss pomiędzy lokalnymi miejscowościami


Cena letnia promocyjna* 1639 zł / os i obejmuje:
7 noclegów w wybranym typie apartamentu w rezydencji,poszewki na pościel, ręczniki, łóżka pościelone przed przyjazdem, dostęp do WIFI, korzystanie z basenu, sauny, sali fitness, zużycie prądu i wody, TV, ubezpieczenie podróży Travel post 620, podatek VAT, oraz 6 dniowy skipass obszar Paradiski Decouvert. ( 6 dni po stronie Les Arcs w tym jeden dzień jazdy po stronie La Plagne )

ew. dopłata do skipassu „full” bez ograniczeń co do strony La Plagne wynosi 120,- zł i jest płatna dla zainteresowanych przy drugiej racie.

Obowiązkowo płatne na miejscu:
opłata klimatyczna ( ok. 8-10e/os/pobyt) kaucja zwrotna za apartament (ok. 300-600e/ płatna kartą kredytową)

Dobrowolnie płatne na miejscu:
dokupienie worków z drewnem do kominka ( 1 w ap. w cenie wyjazdu ), zestaw dla dziecka ( łóżeczko i krzesełko) wypożyczenie urządzeń fondue i raclette. Opłata 50e-180e za posprzątanie końcowe apartamentu jeśli nie zechcecie tego zrobić sami i oddać go w takim stanie jak go dostaliście.

 

Dobrowolnie ubezpieczenie narciarskie na stok:

Jak co roku, Renata vel Zuzayyy ( tel. 501095635 )  robi dla chętnych wypasione dobrowolne ubezpieczenie narciarskie na stok. Szczegóły  post 356

nr  polisy  i szczegóły post 638

 

Dojazd
można też własnym samochodem
można też pociągiem do Bourg St. Maurice
można też samolotem i dojechać busami z Genewy do Bourg St. Maurice i stamtąd Funicular-em a później skibussem -)


Nasze Autokary
Pojadą dwa lub trzy nasze Wesołe Autobusy Koszt autokaru to 500+ bez  ograniczeń wagowo- bagażowych.

WA1 - ( Mińsk Maz.) - Lublin - Rzeszów - Kraków - Katowice - Wrocław - Genewa -Les Arcs  brak miejsc !

WA2 - Warszawa - Stryków - Poznań - Genewa -Les Arcs -  brak  miejsc ! 

 

pojedziemy Mercedesami Tourismo w wersji VIP,- z jeszcze większą ilością miejsca na nogi !

 

 

 

Możliwość organizacji  przejazdu obcym autobusem w wersji "standard" po  trasie  Warszawa - Wrocław - Les Arcs - cena  400 zł

20 kg bagaż główny + narty z kijkami + bagaż podręczny  10 kg (buty w bagażu głównym lub podręcznym)

 

1 - Juszmarek-  Ełk - autobus zWawy

2 - Robek  73 - Warszawa - autobus z  Wawy

3 - Bożena7- Wrocław -  autobus z Wrocka

 

 

Samolot
Możliwość kompleksowej organizacji przelotu na trasie Warszawa - Lyon - Warszawa &  Warszawa - Grenoble - Warszawa wraz z transferem za 1400 zł (w cenie bagaż 23kg, bagaż podręczny, sprzęt sportowy)

Transfer
możliwość organizacji transferu z i do Genewy naszym autokarem - 199/os o ile będą wolne miejsca
możliwość organizacji transferu z i do Genewy, Lionu i  Grenoble obcymi środkami 399/os ( np. odjazd z Genewy ok 16.30 a przy grupie pow. 8 osób możliwość podstawienia transferu o dowolnej godzinie)
możliwość zabrania bagażu do autobusu 75/os.- torba podróżna i narty ( + 25 za każda kolejną torbę lub sprzęt). Załadunek i rozładunek bagażu jest po Waszej stronie.


Parking samochodowy
Parking na samochód osobowy: 85e/tydzień. Samochody też można zostawić na darmowym parkingu Pres St Esprit ok 5 km od Les Arcs 2000 - dojazd bezpłatnym skibussem.
Z tego względu, zachęcamy też do jazdy z Nami Naszymi Wesołymi Autobusami. Zero stresu, jazdy 18 h z podkulonymi kolanami, bycia uzależnionym od pęcherza kierowcy, ryzyka awarii i jej kosztów w tym utraconego czasu na zasłużony i zapłacony przecież wypoczynek.Pełna « kurtura ». Znacie to..


Jak rezerwować ?
1-Zgłosić swój akces na ogólnym, ( Jeśli jedziesz z nami pierwszy raz to miło by było - choć to nie wymagane, byś podał na ogólnym zbliżony wiek, ułatwi to nam docelowo dobieranie ludzi do apartamentów )
2-napisać do mnie na PW (luba maila: [email protected] ) o tytule „ Jan Kowalski - Dane do PZJU7” w którym należy podać DANE + PESEL + TEL
3-przelać niezwłocznie (do 7 dni) zaliczkę na konto: PKO BP 12 1020 2401 0000 0002 0385 6580 zawierając w tytule przelewu koniecznie swój NICK + dopisek „zrzutka na wyjazd”.

Płatności

 • zaliczka 639 niezwłocznie = do 7 dni
 • do 15 października– wpłata za autokar 500
 • do 1 grudnia - 2 rata za wyjazd

ważne informacje

 • koszty rezygnacji, zniżki, zwyżki, ograniczenia bagażowe i inne ważne sprawy związane z wyjazdem znajdziecie w załączniku pdf Dodatkowe Ważne Informacje”
 • zapisanie się na wyjazd, oznacza w pełni akceptację powyższych warunków wraz z treścią załącznika DWI – dodatkowe ważne informacje
 • w przypadku szczegółowych pytań służę pomocą tel. +48 509805862 e-mail: [email protected]

Pozdrawiam O.D :) 

Paradiski-Ski-Resort-Logo.gif

Lista uczestników:

Szabir- Katowice- Wesoły Autobus 1

vacat -------------------------------
Ordak - Warszawa - Wesoły Autobus 2 
Alex1 - Warszawa - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Vitafarma - Zamość - Wesoły Autobus 1
Justyna P- Kielce- Wesoły Autobus 1
Billea - Tarnów _ Wesoły Autobus 1
Julita K- Wrocław - Wesoły Autobus 1
Adam40-Tarnów - Wesoły Autobus 1

Artoman - Zamość- Wesoły Autobus 1

Maarcel - Łodź - Wesoły Autobus 1   

Kardek - Tychy - Wesoły Autobus 1

Leszek M - Warszawa -  Wesoły Autobus 2 

vacat ------------------------------

vacat ------------------------------

vacat ------------------------------

 

Piotr M - Lublin - Wesoły Autobus 1
Ferdek 23 - Lublin - Wesoły Autobus 1
Grześ K - Lublin - Wesoły Autobus 1
Krystian Ż - Lublin- Wesoły Autobus 1
Siano - Siemianowice Śl.- Wesoły Autobus 1
Krzysztof S - Lublin- Wesoły Autobus 1
Mario K - Lublin- Wesoły Autobus 1

Beata N - Piotrków Tr. - Wesoły Autobus 1
Triad - Lublin- Wesoły Autobus 1
Tuszaj- Poznań - Wesoły Autobus 2
Zuzayyy- Lublin- Wesoły  Autobus 1

Waldi_I- Lublin- Wesoły  Autobus 1

 

Kpax KT- Piła - paxowóz
Kpax LD - Piła - paxowóz 
Kpax MR - Piła - paxowóz
Kpax MR/2- Piła - paxowóz
Kpax LJ - Piła - paxowóz
Kpax MG - Piła - paxowóz
Kpax GB- Piła - paxowóz
Kpax MC - Piła - paxowóz
Kpax PK- Piła - paxowóz

Janica- Anglia - Janicolot
vacat ----------------------------

vacat ----------------------------

 

Nieprawda - Warszawa - Wesoły Autobus 2
Anka 81 - Warszawa - Wesoły Autobus 2
Kosmyk - Wrocław - Wesoły Autobus  1
Kosmykowa - Wrocław - Wesoły Autobus 1
Zbychacz - Warszawa - Wesoły Autobus 2

Piotr B- Lublin - Wesoły  Autobus 2
Wiolek - Wrocław- Wesoły Autobus 1
Amatorka Jazz Band - Wrocław - Wesoły Autobus 1

Wojciech I - Warszawa - Wesoły Autobus 2

Justyna B - Dąbrowa G. - Wesoły Autobus 1 (SPD)

 

Zanzibi - Berlin - fredobus ( SPD)
Zanzibi/2 - Berlin - fredobus ( SPD)

Fredowski - Berlin - fredbus  (SPD)

Aspen - Berlin - Frdobus (SPD)
Candy- Wrocław - Wesoły Autobus 1
Zeberka - Wrocław - Wesoły Autobus 1
Pawelgry - Końskie - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Pawelgry/2 - Końskie - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Pawelgry S - Końskie - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Pawelgry B - Końskie - Wesoły Autobus 2 ( BS)

 

Jacek_Piła - Piła - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Jacek_Piła/2 - Piła - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Jacek_Piła MF - Piła - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Jacek_Piła/4 - Piła - Wesoły Autobus 2

Biłgoraj - Lublin _ Wesoły Autobus 1
Biłgoraj/2 - Lublin _ Wesoły Autobus 1
Biłgoraj/3 - Lublin _ Wesoły Autobus 1
Biłgoraj/4 - Lublin _ Wesoły Autobus 1

 

Rzeźnia - Poznań - Wesoły  Autobus 2
Stupkiewicz - Poznań - Wesoły Autobus 2
Markiel - Kielce - Markolot ( SPD)

Romuald B- Dąbrowa Górnicza - Wesoły Autobus 1 ( SPD)

Bublo- Warszawa - Wesoły Autobus 2 (SPD)
Bublo/2-Warszawa - Wesoły Autobus 2 ( SPD)

Mariom123 - Wrocław-Wesoły Autobus 1
Mariom123/2 - Wrocław - Wesoły Autobus 1

 

Mig12345 MG - Rybnik - Wesoły Autobus 1

Mig12345 MD - Rybnik - Wesoły Autobus 1

Marek L Lublin - Samolot +  transfer
Eliorlan - Lublin Samolot +  transfer

Chrońmy Rysie RK- Łódź - Wesoły Autobus 1

Chrońmy Rysie RK - Łodź  - Wesoły Autobus 1

Krystyna C - Warszawa - Wesoły Autobus 2

Jolanta F - Warszawa - Wesoły Autobus 2

 

Adambus - 3 City  - adambus

Sławek Oponka- 3 City  - adambus

Zechar - Opole - Wesoły Autobus 1 

Juszmarek- Ełk - autobus z Wawy

Anna Gudyka - Warszawa - Wesoły Autobus 1 ( SPD)

Anna Gudyka/2 - Warszawa - Wesoły Autobus 1 ( SPD)

Ewa Z- Warszawa- samolot  +  transfer ( SPD)

Anna R-Warszawa - Wesoły Autobus 2 ( SPD)

 

Jowita_G- Warszawa - Wesoły Autobus 2 ( SPD)
Jowita G/2-- Warszawa - Wesoły Autobus 2 ( SPD)

Małgorzat C - Kraków - dojazd własny ( SPD)

Bartłomiej  M - Kraków - dojazd własny ( SPD)

Kasia Z - Wesoły Autobus 2

Bożena7autobus z Wrocka

 

KowalczykKamil- Ustrzyki - Wesoły Autobus 1
KowalczykKamil/2- Ustrzyki -Wesoły Autobus 1

Jan1100 - Warszawa - Wesoły Autobus 2
Ivory1- Łodź - Wesoły Autobus 2
Bodecznosc-Gdańsk - Wesoły Autobus 2
Polrubi - Warszawa - Wesoły Autobus 2

 

 

Abramus - Poznań - Wesoły Autobus 2
Abramus/2 - Poznań - Wesoły Autobus 2
Abramus/3 - Poznań - Wesoły Autobus 2
Abramus/4 - Poznań - Wesoły Autobus 2

Abramus/5 - Poznań - Wesoły Autobus 2
Abramus/6 - Poznań - Wesoły Autobus 2 (BS)

 

Machu MR - Poznań - Wesoły Autobus 2
Machu KW - Poznań - Wesoły Autobus 2
Machu RS- Poznań - Wesoły Autobus 2
Machu/4 - Poznań - Macholot
Machu/5 - Poznań - Macholot
Machu/6- Poznań - Macholot

 

Jarzem TE - Warszawa - Wesoły autobus 2 ( SPD)
Jarzem/2 - Warszawa - Wesoły Autobus 2 ( SPD)

Porter Gdynia  - dojazd własny ( SPD)

Porterka -Gdynia- dojazd własny ( SPD)

Granito - Warszawa - Wesoły autobus 2

Robek73 - Warszawa - autobus z Wawy

 

 

Kierowca1
Kierowca2
Kierowca3
Kierowca4

 

 

 

 

 

legenda:

 

 • spd - skipass Paradiski Decouvert.
 • BS -  bez skipassa
 • vacat -  puste  łóżko w  pokoju

 

 

* cena  letnia promocyjna  obejmuje  tylko  i wyłącznie osoby,  które ściśle przestrzegają  terminów  płatności. W innym  przypadku  obowiązuje cena standardowa 1939/os.

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Rozkład jazdy Wesołych Autobusów ( piątek 12-go )

 

 

 

WA1

LUBLIN  przyjazd 07.10- odjazd  07.30
Parking przy przy hali MOSiR  Al. Zygmuntowskie 4 https://www.google.p...1.0.81nRJCN1dS0
 
MODLIBORZYCE przyjazd 08.40-  odjazd 08.45

Stacja  Paliw  Orlen 23-310  Modliborzyce ul. Piłsudskiego 115 https://www.google.p...2.3416816?hl=pl

 

RZESZÓW- JASIONKA  przyjazd 10.10.-  odjazd 10.15
Stacja paliw Orion  TL przy drodze S19 https://www.google.p...04!4d22.0730933
 
TARNÓW - przyjazd 11.25 -  odjazd 12.00
Bar Taurus, MOP Rudka, 33-112 Rudka  https://www.google.p...1i19!2i7!4f13.1
 

KRAKÓW przyjazd 13.20 -  odjazd 13.25

Balice II -stacja  benzynowa  obok parkingu "błękitny" https://www.google.p...ada9689b1a841a6

 

KATOWICE przyjazd 14.35- odjazd 15.00
MC Donald – stacja BP pod hotelem Campanile –  -autostrada A4 -kierunek Wrocław https://www.google.p...17!4d19.0370006

 

OPOLE przyjazd 16.05- odjazd 16.10
Stacja Lotos - Rogów https://www.google.p...77!4d17.9154257
 
WROCŁAW przyjazd 17.25 - odjazd 17.45
MC Donald/ Bielany pomiędzy OBI na pustym  parkingu https://www.google.p...04!4d16.9587286
 
KRZYWA A4 przyjazd 18.40-  odjazd 19.30
Zajazd  pod Kogutem & Stacja BP / Mc Donald – autobus stanie pod Kogutem a później pod MC Donaldem https://www.google.p...61!4d15.7928896
https://www.google.p...640a2403c8c022d

BOLESŁAWIEC A4 przyjazd 19.50-  odjazd 19.55

Parking strzeżony całodobowy Ul.Staszica 11 (baza GS) 59-700 Bolesławiec tel. 0-609-943-114  https://www.google.p...15.561654?dcr=0

 

PRZERWA NA ŚNIADANIE ok. 07.30   45 min

LES ARCS 2000   przyjazd 15.30

Chalet des Neiges - Arolles
Les Arcs, 73700 Bourg-Saint-Maurice, Francja
Telefon: +33 4 79 39 02 90
http://www.chaletdes...ation-arc-2000/ 

 

WA 2

WARSZAWA  - przyjazd 15.30 - odjazd 16,00
Parking  Torwaru - na  końcu / przed  przystankiem  linii 171  https://www.google.p...,21.0408233,19z
 
STRYKÓW
przyjazd 17,20 -  odjazd 17.30
Stacja Paliw Artus - https://www.google.p...7986!4d19.58372

 

POZNAŃ przyjazd 19.45 -  odjazd 20.30
Komorniki/ Centrum Handlowe - parking  centralny przed Auchan ( w środku Mc Donalds ) - https://www.google.p...28!4d16.8352338

 

TORZYM przyjazd 22.10 -  odjazd 22.15

Stacja  Paliw Orlen 66-235 Torzym Sulęcińska, https://www.google.p...95!2i152!4f13.1

PRZERWA NA ŚNIADANIE ok. 07.30   45 min

LES ARCS 2000  przyjazd 17.30

Chalet des Neiges - Arolles
Les Arcs, 73700 Bourg-Saint-Maurice, Francja
Telefon: +33 4 79 39 02 90
http://www.chaletdes...ation-arc-2000/

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rozkład  jazdy  autobusów z  Espace ( piątek 12-go )

 

 

WARSZAWA -11.30

Warszawa Dworzec Zachodni Stanowisko numer 11 godzina 11.30 (zbiórka)

 

WROCŁAW 17.00

RESTAURACJA MCDONALDS/STACJA PALIW BP /Al. KARKONOSKA 63A

 

 

Każdy pasażer wybierający się  na narty może zabrać ze sobą bagaż główny (1 sztuka bagażu do 20 kg) jeden komplet sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard w pokrowcu) + jedna sztuka bagażu podręcznego do 10 kg  Przekroczenie wagi lub ilości bagażu może skutkować  odmową  jego  przyjęcia na pokład autobusu.

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

rozkład  lotów samolotów ( sobota 13-go )

 

WIZZAIR - WAW-GNB-WAW

Wylot w sobotę o godzinie 14.20 - WARSZAWA OKĘCIE - GRENOBLE (16.55)

Wylot w sobotę o godzinie 17.45 - GRENOBLE - WARSZAWA OKĘCIE ( 20.00)

 

na lotnisku należy podejść do odprawy  2  h przed odlotem  !

 

brama 102-109  BC -  odprawa bezbiletowa

 

Każdy pasażer wybierający się  na narty może zabrać ze sobą bagaż główny (1 sztuka bagażu do 20 kg) jeden komplet sprzętu narciarskiego (narty lub snowboard w pokrowcu) + jedna sztuka bagażu podręcznego do 10 kg o wymiarach nie przekraczających 55x40x20 cm (zabierany na pokład samolotu). Przekroczenie wagi i wymiarów dotyczących bagażu wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat według taryfy przewoźnika.

 

 

 

 

 

.

Załączone miniatury

 • 3_medium_lesarcs9.jpg
 • 3_medium_lesarcs12.jpg
 • 3_medium_lesarcs15.jpg
 • AROLLES-3-A-1200x800.jpg
 • AROLLES-3-G-1200x800.jpg
 • chalet-les-arolles-pool-600x300.jpg
 • ar_01.png.jpg
 • La-Plagne.jpg
 • la-plagne-2.jpg
 • les arcs 2000.jpg
 • les_arcs_ski_parks.jpg
 • les-arcs-ski-resort-117.jpg
 • Les-Chalets-de-l%u2019Arc-1024x576.jpg
 • mont_01.png.jpg
 • pardaski off piste.jpg
 • vanoise.jpg
 • _i60204601.jpg
 • 3_medium_lesarcs15.jpg
 • 5_80.jpg
 • 5_type_hbgt_residences.jpg
 • AROLLES-14-A-940x489.jpg
 • chalet-des-neiges-arolles-arcs-2000-self-catered-apartments-opt-2.jpg
 • 09asoh4706cml6fost3eti15zyavcxde6dgacksv4.jpg
 • produit_226249_967_2.jpg
 • Residence les Arolles_Les Arcs_ (18).jpg
 • patelnia les arcs.JPG
 • gallery_10_349_302405.jpg
 • gallery_10_349_501726.jpg
 • les-arcs.jpg
 • Les-Arcs---overview.jpg
 • 31.jpg
 • 172156877.jpg
 • 1448808802.jpg
 • les-arcs.jpg
 • Les-Arcs-2000-Panorama.jpg
 • Les-Arcs-France.jpg
 • Les-Arcs-Hiver2016-MerciCreative-31-copie.jpg
 • Les-Arcs---overview.jpg
 • teaserbox_2464539312.jpg
 • 011 Les Arcs.JPG
 • 020 Les Arcs.JPG
 • 043 Les Arcs.JPG
 • apartamenty pzju8.JPG

Załączone pliki

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 379
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

 

W imieniu diecezji lubelskiej zaklepuję ten apartamencik: B)

 

Apartament 7 pokojowy 12 osobowy, dwupoziomowy z sauną – pow. ok. 135-140m2. Pokój dzienny z kominkiem, 6 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 3 łazienki z prysznicem, 2 łazienki z wanną, 3 WC, sauna.

Szczegóły na priv.

 

Szamanie Siano, to teraz w kwestii pogody wszystko w twoich rękach ... wróć ... kolanach  :P  :rolleyes:

 

Pozdrawiam

piotr-m

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

W imieniu diecezji lubelskiej zaklepuję ten apartamencik: B)

Szczegóły na priv.

 

Szamanie Siano, to teraz w kwestii pogody wszystko w twoich rękach ... wróć ... kolanach  :P  :rolleyes:

 

Pozdrawiam

piotr-m

Piotrze i wszyscy uczestnicy tej eskapady po powrocie ze słonecznej  Bułgarii już zabieram się do pracy a jak ja coś powiem to ....

A pamiętacie nasz ostatni wyjazd w ten region ???? słoneczko słoneczko i mnóstwo śniegu ...tylko w ostatni dzień zaczęło padać

Ps. Mam nadzieję Szabir że ten Vip autokar to nie będzie ten piętrowy no chyba że pojedziemy w nim w max 35 osób :) :)

Link to comment
Share on other sites

JW OD wyrażał onego czasu ciekawość w pewnej sprawie ^_^ . No to śpieszę zaspokoić: wchodzę w te bajkie.

Jeśli spełniam konieczne kryteria i przesłanki to poproszę 2 MWA.

Niezmiennie, jeszcze kilka lat 50+ (i nie są to niestety kilogramy :o ), z chrapania nie wyleczony :blink: . 

Link to comment
Share on other sites

 poproszę 2 MWA.

 

 

 

2MWA

 

Hi,  na  ten  moment  nie są  ogłoszone  podwójne  miejsca w  autokarze ( 2mwa),  gdyż celujemy w  pełne  obłożenie autokaru z  mniejszą  ilością  foteli by każdy miał  odrobinę  luksusu na  nogi  i  podróżował  jeszcze bardziej  komfortowo.

Jeśli się to nie uda, to w  okolicach  Świąt  ogłosimy 2MWA i będziemy je rozdzielać/sprzedawać

Czysto teoretycznie możemy tworzyć niezobowiązującą mnie listę  na  nie - jeśli oczywiści chcecie..

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest ktoś chętny na wspólne mieszkanie w apartamencie z gwarancją odrębnego pokoju bez spania w salonie zapraszam na PW.

 

Szabir rezerwuje apartament:

 

"Apartament 6 pokojowy 10 osobowy z sauną – pow. ok. 115m2. Pokój dzienny z kominkiem, 5 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 łazienki z prysznicem, 2 łazienki z wanną, 2 WC, sauna"

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest ktoś chętny na wspólne mieszkanie w apartamencie z gwarancją odrębnego pokoju bez spania w salonie zapraszam na PW.

 

Szabir rezerwuje apartament:

 

"Apartament 6 pokojowy 10 osobowy z sauną – pow. ok. 115m2. Pokój dzienny z kominkiem, 5 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 łazienki z prysznicem, 2 łazienki z wanną, 2 WC, sauna"

Ja chętnie dołączę. Jeśli macie wolną koję to biere.

Link to comment
Share on other sites

Im in. Wbijam 6os. sytuacja rozwojowa. EDIT: "Apartament 6 pokojowy 10 osobowy z sauną – pow. ok. 115m2. Pokój dzienny z kominkiem, 5 sypialni z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 łazienki z prysznicem, 2 łazienki z wanną, 2 WC, sauna".
Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia duszpasterskie -  transfery /  lotnisko

 

 

Cieszę się, że nastąpiło dawno oczekiwane poruszenie w diecezjach, ale w kwestii transferów z  lotniska  musimy wyraźnie sobie napisać, że;

 

 • na bank  to jesteśmy w stanie zrealizować  jedno miejsce  transferowe na autokar ( w  miejsce kierowcy ) i w   pierwszym autobusie ma  je  już Janica,  bo pierwszy się zapisał i  podobno nawet zapłacił..
 • w wersji  pesymistycznej,-  jeśli  pojedzie  drugi autokar to mamy sytuację  podobną do tej  powyżej  czyli też  jedno  miejsce
 • pozostałe transfery możemy realizować tylko  i wyłącznie w ramach  tzw.  miejsc 2MWA. Wstępnie szacowany koszt to 150-200 zł/os
 • w  przypadku  gdy braknie nam miejsc mogę spróbować  ogarnąć transfery "cudzym"  transportem o  ile też  będą  mieć wolne miejsca. Wstępnie szacowany koszt wtedy wyniesie ok 250-300  zł/os i tu  będzie  trzeba dostosować się do ich czasu  przejazdów
 • wstępnie  planowane Nasze przejazdy  przez Genewę  to 12,00-13.30 
Link to comment
Share on other sites

Na to wygląda. :)  A jak zrobi prawo jazdy na autokar, to ma podróż za free  :lol: .

 

Co  to jest pierwszy obóz przejściowy na jednym  ze zdjęć? Jakiś supermarket?  :)

 

tam  będą się zbierać  uchodźcy czyli ci, którym za szybko  uchodzi z krwi  sok z  gumijagód a na oparach jak wiemy daleko się nie da haha  Osoby  towarzyszące ( bez skipassa)  mogą doturlać się tam z  buta i  opanować leżaki :lol: kolejnym ukrytym zadaniem  obozu  przejściowego,  jest umożliwić bez odwodnienia dotarcie do  kolejnego  obozu :P

 

 

P.S.

pod nami w  VillaRoger można  browara  ogarnać za 4,-e 

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze primo ja mam prawo jazdy na wszystko, choc kierownica z drugiej strony.
Po drugie przywoze tez walizke pelna uchodzcow ;)
Po trzecie primo i ultimo sytuacja jest rozwojowa i jesli np. przyjade z kims, to chetnie zwolnie moje miejsce, no bo raczej nie zostawie swojej polowki w Genewie :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
 • Create New...