Skocz do zawartości

Pewnie sporo osób go znało osobiście a cześć z bloga - smutne :(


marioo

Rekomendowane odpowiedzi

Na jego profilu na fejsie pojawił się wpis:

Pinki zmarł wczoraj tj. 26.05.16 w szpitalu w Cieszynie, walczył ze swoją chorobą do końca!!!
Jeśli ktoś z Was chciałby z Nim przybić ostatnią 5, pogrzeb odbędzie się jutro 28.05.16 o godzinie 15:00 w kaplicy na "Groniczku" w Wiśle.
(Ulica: Groniczek 4, 43-460 Wisła)

 

13254929_976359102477528_842504079951758

 

https://hardkorniedisko.wordpress.com/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jego profilu na fejsie pojawił się wpis:

Pinki zmarł wczoraj tj. 26.05.16 w szpitalu w Cieszynie, walczył ze swoją chorobą do końca!!!
Jeśli ktoś z Was chciałby z Nim przybić ostatnią 5, pogrzeb odbędzie się jutro 28.05.16 o godzinie 15:00 w kaplicy na "Groniczku" w Wiśle.
(Ulica: Groniczek 4, 43-460 Wisła)

Dodam, że młody chłopak i kiedyś aktywny forumowicz:

http://www.skiforum....]=&userMode=all

Żal, zaskoczenie, w kwietniu był aktywny, np. na FB ...nic nie wiem, żal :(


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzliwy, uczynny Kolega. Niestety nie poznałem go face-to-face za to cierpliwie służył mi pomocą zdalnie. W temacie freeride, sprzętu, miejscówek waliłem z pytaniami do niego. Jego publikacje w internecie były dla mnie bogatym źródłem informacji i inspiracji. Żal, brak Kolegi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutno ...
Czytałem jego artykuły, były dla mnie inspiracją i wiedzą. Właściwie z zapartym tchem czekałem na każdy jego wpis na hardkorniedisko. Poznałem go w tym roku telefonicznie, pomagał mi w doborze butów, był w tym czasie na stoku w Wiśle, szkolił. Zapamiętam go jako pomocnego i uczciwego gościa.
To bardzo przykre że w tak młodym wieku Pinkas odszedł.

Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzliwy, uczynny Kolega. Niestety nie poznałem go face-to-face za to cierpliwie służył mi pomocą zdalnie. W temacie freeride, sprzętu, miejscówek waliłem z pytaniami do niego. Jego publikacje w internecie były dla mnie bogatym źródłem informacji i inspiracji. Żal, brak Kolegi...

Konsultowalem mailowo zakup kazdego sprzetu free.Co zaczynalo sie jako niewinne krotkie pytanie konczylo sie kilkunastomailowa rozmowa które dla mnie moglby trwac wiecznie.Zaluje,ze nie poznałem osobiscie,nieodzalowana strata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...