Skocz do zawartości

Progressor 800 vs F18


TomiQ82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie która z wymienionych nart będzie lepsza ?? Taliowanie, promień, wiązania, "zaawansowanie narciarskie"  to samo ........Konstrukcja narty prawie , że takie same. Czym on sie różnią poza nazwą i lekko ceną ?? Zamierzam kupić nowe dechy i się zastanawiam co wybrać.

 

Waga 87-88 kg ( planowanie zejście i utrzymanie wagi 82-83 kg ) -  wysportowany osobnik ze mnie ;)

Wzrost 178

Umiejętności 5/6 z chęcią ciągłego rozwijania się :D

Długość nart myślałem:

- P800 - 165, 170

- F18 - 167, 174

 

Od 13 lutego będę w Zieleńcu to mam nadzieje, że którąś z w/w nart będą mieli w wypożyczalni abym po testował ;) 19.02 będzie Volkl ze swoją ciężarówką i kolekcją 16/17 to też nie omieszkam spróbować... :D a nóż coś mi podpasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi,

nie znam F18.

Na progressorach 800 / 8 jeżdziłem troszkę:

- narta dduużżoo wybaczająca, dobrze sie prowadzi , bez niespodzianek na wyjściu ze skrętu, bardzo przyjemna

 - przyjemne już było - szukaj desek typu P800 w długości 175 i po jakimś niewielkim   czasie bedziesz zadowolony , jeśli wykażesz wystarczającą determinację    ...... 

Powodzenia i daj zanć, jak Ci idzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D - o, tak mi się micha cieszy od wczoraj, kiedy to wsiadłem w końcu na swoje P800 (a czekały na mnie od jesieni). Po całym roku na sztucznym stoku, w końcu na śniegu na ostatniej białej wyspie Roztocza, w Jacni... polubiliśmy się od pierwszej chwili :)
Krótki, długi skręt... idą jak po sznurku :)

Ja, 168 - 80, one nowe z sezonu 14/15 - 165cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 13 lutego będę w Zieleńcu to mam nadzieje, że którąś z w/w nart będą mieli w wypożyczalni abym potestował ;)

 

Kiedyś w Białce Tatrzańskiej odwiedziłam kilkanaście wypożyczalni (na szczęście były blisko siebie :)) w poszukiwaniu P800. Nigdzie nie mieli. Obawiam się, że w Zieleńcu będzie podobnie. Żeby się nie rozczarować, proponuję sprawdź w necie telefon - i zadzwoń zapytaj. Jak mają, to może zarezerwuj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Białce Tatrzańskiej odwiedziłam kilkanaście wypożyczalni (na szczęście były blisko siebie :)) w poszukiwaniu P800. Nigdzie nie mieli. Obawiam się, że w Zieleńcu będzie podobnie. Żeby się nie rozczarować, proponuję sprawdź w necie telefon - i zadzwoń zapytaj. Jak mają, to może zarezerwuj?

Też mi to przez myśl przeszło....jak znajde chwile to podzwonie przed wyjazdem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

F18 to następca popularnej 800.

Ja je wypożyczylem (800) na Kozińcu koło Białki w Yellow Ski.

Najdłuższe miał 170.

Ja chciałem dłuższe mówię daj mi 175.

Właściciel mówi: za długie.

Ja na to: jak za długie ja mam 183cm nart mają rocker i te sprawy.

Odpowiedź właściciela wypożyczalni:: A naczytaliście się internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...