Jump to content

pierotez

Members
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

pierotez's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jesteśmy po zakupach w Deca, kupiliśmy wszystko łącznie z bielizną techniczną. W Tkmaxx poza kilometrową kolejką nic ciekawego nie znaleźliśmy!! Słuchajcie czy te rękawiczki będą OK? http://www.reusch.co...-xt-junior.html Fajne duże i grube pajpki tylko o membranę nic. 65 zeta do zapłaty ze 150. Drugie pytanie trochę jest koszulek under armor. Które serie nadają się na narty?
 2. Ooo! Planujemy tradycyjnie. Po późnym śniadaniu (ok. 8) do obiadu, po odpoczynku do popołudnia ~ 16. Ceny widzę podobne ale chyba ę-skipass tańszy o 2 dychy (1d.) od go-pass. Na d. Skrzyczne ja liczę że parę razy śmignę fissem i z raz ścianką ps. a w cos nie ma szkółki na tej polanie gdzie orczyk chodził, posrodku?
 3. Ciekawe czy działa jeszcze outlet skitima? Kilkanaście lat temu kupiłem komplet na dermizaxie i do dzisiaj sobie chwalę.
 4. Mała aktualizacja. Młody prawie 14l. Znowu zakupy w Deca. Bielizna termoaktywna, rękawiczki, skarpetki, wygodna kurtka z membraną już jest. Słuchajcie czy takie spodnie https://www.decathlo...id_8494101.html  się do czegokolwiek nadają? Cytuję: gruba watolina, wodoodporność - powłoka, oddychalność - nieoodychalne! Nadadzą się na pare dni wyjazdu czy szukać lepszych?        
 5. Planujemy 5 dniowy wypad do Szczyrku w lutym. Kwaterka przy stoku, z rana przypominanki-nauka, jazda do max 16, kwatera i na miasto wieczorem. Jeszcze nie wybraliśmy miejsca więc przy COS albo lepiej przy SMR - gondola i nauka dla mlodego przy stacji, chociaż rok temu już wyskoczył z instruktorem na pełną trasę. Z racji że się sporo zmieniło w Szczyrku i już nie jest to scyrk nie wiemy jakie karnety na te 4 dni wybrać. Kiedyś brało się w kasie na punkty i odejmowało w bramkach - płaciłaś ile jeździłeś i tyle. Pytanko czy e-skipassy lub go-passy wyjdą najtaniej? Jak jest z kartami, przysyłają pocztą, dodatkowo płatne za plastik?
 6. Głupi temat ale trudno teraz wybrać. Blisko wyciągów i kompleksów barowo-sklepowych dla 2-3 osób z jeżdżącym samodzielnie młodym. Kiedyś bywalismy tam gdzie paralotnie za Metą. Bezpośrednia bliskość stacji rekompensowała niewygody w pokojach, chociaż urokliwy balkon i wieczorne spacery kulinarne brały górę. Teraz na bookingu na ul. Skośnej polecają kwaterki u Hula i u Fabii oraz Wille Czyrna parę metrów od SMR, ew. b. polecana i tania Willa Ewa ale ponad 2 kilosy do głównej stacji. Macie jakieś fajne miejsca jak w temacie, polećcie Będziemy 4-5 dni w ferie mazowieckie.
 7. Rok temu i wczesniej zachwalano P9/900. Co wtym roku spadek do 800-ki?
 8. Już jesteśmy po niestety. Było super mimo braku świeżego puchu , tego co zostało wystarczało w zupełności. Kwaterki Leśne Runo skromne ale nie było się do czego doczepić, w końcu to tylko nocleg.   Koni pierwsze kroki stawiał w szkółce Amigo Ski. Brawa dla profesjonalnej obsługi i ludzkiego podejścia. Pierwszy dzień instruktor Konrad - wymagający, rzeczowy. Nie obyło się bez scysji i płaczu, młody lubi po swojemu no ale szybko stanął na nartach i pod koniec dnia już sam samodzielnie zjeżdżał.   Drugi dzień szlify z instruktorem Błażejem. Tutaj cierpliwość i dobra zabawa na stoku. Po dwóch dniach już sami skoczyliśmy na niebieską.   Plusem Szwajcarii Bałtowskiej są dobre warunki na stoku do samego wieczora - zero muld!!? Przyjemnie przejechać się po zmroku w sztucznym świetle oraz wypróbować sił w snow parku. Wokół stoku są 3 duże knajpy pełne różności. Po nartach oprócz wioski Św. Mikołaja cały park rozrywek z Juraparkiem na końcu i wąwozami w okolicy.   Myśle że jeszcze tu wrócimy zanim wybierzemy wyższy góry Załączone miniatury
 9. Słuchajcie miało być tak zimno a juz są plusowe tempy w nocy! Przyjdzie nam jeździć w samej bieliźnie chyba i jak będzie po czym
 10. Ja jeszcze tak pozaprogramowo 1. Mamy takie spodenki - jest fartuch śniegowy, z sanek przychodzi suchy: http://koniczynka.co...lane_4960.html,   2. Z Deca te tanie produkty się nadają?   http://www.decathlon...id_8284508.html http://www.decathlon...id_8343744.html http://www.decathlon...id_8343753.html
 11. Dokładnie o to mi chodzi Najważniejsza dobra zabawa. 2 kurteczki na jakiejś ceracie ma. Dobiore co brakuje i tyle.
 12. Myślałem o Go Sporcie bo mam najbliżej. Tak, zimno może być i trzeba przemyśleć sprawę pod kurtką, coś z wysoką stójką jak u Kwarka. Rękawiczki muszą być dobre. Ja mam skórzane Dynastara i nie narzekam.
 13. Zamówione w Bałtowie:) po całym weekendzie dzwonienia znalazłem w końcu wolny pokój 900m. od stoku. Instruktor, dojazd obstajlowane. Dziękuję wszystkim
 14. Zabieram młodego na pierwsze narty w życiu w ferie mazowieckie do Baltowa. 3 dni z instruktorem, 2 ze mną i do domu. Na ten jeden wyjazd będę mu musiał kupić spodenki, rękawiczki i może bieliznę. Polećcie budżetowe pianki i ciekawe rękawice na jeden raz. Kurteczkę jakąś ma z membraną powinna nie nadawać.
×
×
 • Create New...