Skocz do zawartości

Dolomity Tour


mig

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś korzystał juz z usług tego biura?

http://www.dolomity.com.pl/

 

To nie kryptoreklama ale serio pytanie o doświadczenia i referencje.

 

 

 

pozdrawiam

Michał

Cześć osobiście nie korzystałem z ich usług,ale kiedyś byliśmy z żoną w ich siedzibie w Katowicach ,natomiast znajomi byli z nimi we Włoszech kilkukrotnie i wszystko było ok ,gdybyś był zainteresowany jakimiś ofertami to warto do nich napisać maila ,lub zadzwonić ,wyślą Ci szerszą ofertę apartamentów ,bo nie wszystko znajduje się na ich stronie.Firma od lat organizuje wyjazdy do Włoch i raczej cieszy się przyzwoitą opinią,minusem jest to,że poza sezonem ferii zimowych nie mają ofert wyjazdów autokarem,przynajmniej tak było do zeszłego roku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś korzystał juz z usług tego biura?

http://www.dolomity.com.pl/

 

To nie kryptoreklama ale serio pytanie o doświadczenia i referencje.

 

 

 

pozdrawiam

Michał

Ja osobiście nie korzystałem ale mam znajomych którzy już kilka razy korzystali z oferty tego biura i mówią że wszystko jest ok.

Wszystkie formalności załatwiają bezpośrednio w biurze w Katowicach a w tamtym roku udało im się wytargować rabacik za owocną współpracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

'Z  kronikarskiego obowiązku':

Zrealizowano sprawnie i bezproblemowo wszystkie zapisy umowne, wykorzystano oferowane ulgi i rozstano się z włoskim posrednikiem z pełnym zrozumieniem i życzliwością. W sumie usluga na bardzo przyzwoitym poziomie. Polecam.

Jedyna uwaga to sposób rozliczania ceny kwatery- w umowie osobno wyszczególnia się cenę mieszkania, osobno kurtaxe, osobno (obligo ) sprzątanie(czyli też składnik ceny mieszkania). Służy to pewnie celom marketingowym ale dla mnie zbyt upierdliwe. Wolę mieć wszystko w jednej pozycji.  Za to za skipasy po 160E gdy w kasie za 227 - rekompesuje wszystko.....

 

PozdrawiamM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...