Skocz do zawartości

Folia chroniąca wierzchnią warstwę narty


kulas9

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś takiego stosował, wie coś na temat takiej folii??? Ciekawa sprawa może być..

http://snowsport.pl/..._Tube_2013.html

nie stosowałem, ale zadaję sobie pytanie "po co?" - dla mnie zdecydowanie ważniejszą częścią narty jest jednak jej dolna strona (ślizgi i krawędzie). Gdyby tutaj coś takiego wymyślono, to byłoby moje wielkie WOW, wierzchem narty się nie przejmuję, zwykle po 3-4 sezonach zmuszony jestem do wymiany nart.

 

Ale jeśli dla kogoś liczy się grafika wierzchnia, to czemu nie?

 

Pozdrawiam, M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś takiego stosował, wie coś na temat takiej folii??? Ciekawa sprawa może być..

http://snowsport.pl/..._Tube_2013.html

Producent w zeszłym roku chciał mi to wcisnąć na próbę. To można zastosować tylko w deskach snb, bo mają one równą nawierzchnię do nałożenie tego typu folii.

Ostatecznie nie zdecydowałem się na ten produkt, będąc lekko sceptycznie nastawionym.

 

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre narty też mają równą, śliską powierzchnie :) Deskę troszkę ciężej porysować, deskarze w kolejkach często ją wypinają, poza tym to tylko jedna deska.. Produkt nowy, bo w tamtym sezonie wyszedł.. też sceptycznie na to patrze.. Ale może ktoś a nóż z tej społeczności coś wie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to już ludzie nie sprzedają jako specjalny produkt. :o

Wyklejanie zwykłą przeźroczystą folią nart stosuję w nartach od 8 lat na wszystkich nartach jakie mieliśmy do wypożyczenia.

Działa do momentu kiedy nie przejedziesz po tej foli nartą.

 

Nie mów o tym głośno, bo producent ponoć ma patent, jeszcze Cię będą po sądach ganiać za stosowanie ich "wynalazku" :P

Twoje doświadczenie z wytrzymałością takiej folii pokrywa się z moim sceptycyzmem.

 

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów o tym głośno, bo producent ponoć ma patent, jeszcze Cię będą po sądach ganiać za stosowanie ich "wynalazku" :P

Twoje doświadczenie z wytrzymałością takiej folii pokrywa się z moim sceptycyzmem.

 

pozdravka

Można głosno. Zwykły kant. Może sobie ja wsadzić ... Takie samo zabezpieczenie da Ci zwykła folia za 30 zł z m2 firmy3M Chodzi o to aby była formowana termicznie i mozesz sobie ja nakleić na nartę i deskę nawet gdy powierzchnia jest chropowata lub nierówna.

A tak przy okazji to chyba jest zwykła folia 3M z serii Shield do okien anty włamaniowych, szybki na komórki itd. Bo akurat to oni mają panent dla takiej folii po o ile pamiętam 85zł z m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie śmiałe tezy? Sam "spoglądam" na ten produkt z lekkim niedowierzaniem w jego właściwości, ale tak od razu bym nie osądzał. Nie widziałem tego na żywo, nie miałem w ręku, więc nie mogę powiedzieć, że to diabła warte, za to przypuszczać można  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina inną historię.

Producenci monitorów zachwalają szeroki kąt widzenia w swoich produktach ( 168 stopni) za co musimy dodatkowo zapłacić.

Są także producenci dodatkowych folii na monitory zmniejszające ten kąt do 10 stopni, pod pozorem zachowania bezpieczeństwa naszych danych.

Oczywiście za folię trzeba zapłacić.

Kto ma rację? :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...