Skocz do zawartości

Moje testowanie nart.


narciarz70

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas ma możliwość testować narty. Proponuję podzielić się tą wiedzą na forum w sposób obrazkowy czyli za pomocą emot. Podstawowa skala obrazkowa jest następująca: 1.:D 2.:) 3.;) 4.:o 5.:( 6.:mad: 7. :rolleyes: - chyba mógłbym je polubić. 8. :confused: - o co chodzi ? 9. :P - nie dla Panów ! 10. :cool: - nie dla mnie za twarda sztuka. 11. :eek: - nie moje klimaty ! Proszę wstawić linka lub zdjęcie i podać długość nart testowanych. Można również dopisać miejsce i warunki w jakich były narty testowane. Jak przystało na założyciela tematu podzielę się z forowiczami swoją opinią na temat nart które testowałem i będą w sprzedaży w sezonie 2013/2014. W tym roku w kwietniu testowałem między innymi poniżej wymienione marki i modele nart: -Volkl Code + UVO 175cm,:confused: -Atomic Hirschner 164cm, :cool: -Head Prestige Hip 170cm, ;) -Stockli Laser World Cup 175cm, :cool: -Ymli Coode 170cm, :eek: -One Sixty Six 170cm, :) -Nobile Fifty 175cm,:D -Dynastar Omegaglass Pro 165cm,:D -Skilogic SL 160cm,:o -Blizzard Magnum 8.5 174cm,;) -Nordica Hell 178cm,;) -Fischer Motive 175cm.:o Zapraszam do zabawy.:D

Użytkownik kneisslpolska edytował ten post 11 lipiec 2013 - 11:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Równiez miałem okazje jeździc na tym modelu tylko dłuzszej wersji. Potwierdzam w 100% zdanie przedmówcy. Dodam, że bardzo łatwa adaptacja. Narta wymaga raczej stylu jazdy podobnego jak na slalomce. :D z minusem bo w tym samym monecie jeździłem na jeszcze fajniejszym Masterze. Rossignol Master :D Pozdrowienia

Użytkownik Mitek edytował ten post 11 lipiec 2013 - 09:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...