Skocz do zawartości

Praca Magisterska. Poszukiwanie tematu.


Carteross

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy narciarze, możecie podrzucić jakiś "ciekawy" temat pracy magisterskiej? Najlepiej oczywiście takie które sa poparte literaturą. Dobrze by bylo gdyby tyczył się on narciarstwa. Przyjmę każdą propozycje :P Pewnie nie jeden z Was już pisał na ten temat, także podzielcie się prosze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek miedzy urazami kolan a uprawianiem narciarstwa Jak widzisz możemy "podrzucić" Ci milion świetnych propozycji. Może byś zawęził pole choćby przez podanie uczelni i kierunku na którym się uczysz i chociaż szkicowo zakresu interesujących promotora i Ciebie zagadnień??? Pozdro Wiesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWF Wychowanie Fizyczne :) Promotor otwarty na wszystko Ja ? Anatomie, Fizjologie, Biomechanike to chciałbym omijać szerokim łukiem :P odnośnie sprzętu nie wiele wiem, ale mam dość dobry dostęp do informacji także nie ma problemu :) generalnie narciarstwo zjazdowe i wszystko z nim związane :) sam mam pare pomysłów, ale co dwie głowy to nie jedna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWF Wychowanie Fizyczne :) Promotor otwarty na wszystko Ja ? Anatomie, Fizjologie, Biomechanike to chciałbym omijać szerokim łukiem :P odnośnie sprzętu nie wiele wiem, ale mam dość dobry dostęp do informacji także nie ma problemu :) generalnie narciarstwo zjazdowe i wszystko z nim związane :) sam mam pare pomysłów, ale co dwie głowy to nie jedna :)

Teraz zdecydowanie lepiej, 1. chyba praca badawcza byłaby najłatwiejsza do przeprowadzenia.. W dobie internetu i forów oraz narzędzi do obróbki danych nie napracujesz się zbytnio. Przy AWF-ie (a bez fizjologii, biomechaniki, anatomii) może coś w tym stylu: "częstotliwość urazów narciarskich wśród narciarzy na podstawie danych zebranych przez fora narciarskie". Wstęp - dane GOPR, analiza w czasie, organizacja tej jednostki, inne struktury udzielające pomocy medycznej, otoczenie prawne, koszty społeczne. Łatwizna - wszystko dostępne. Później część badawcza - rodzaje urazów, częstotliwość, przyczyny powstania. Na końcu wnioski, trendy. pozdro Wiesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...