Skocz do zawartości

Jaka kurtke polecacie?


ski_kuba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pisałem Tobie na PW:) lekko luźna, pod nią bielizna termoaktywna i dla mnie koniec... oczywiście gdy temp. spada poniżej ~ -10 przydaje się polar lub windstoper. Szkoda wydawac kasę na "Spydera" za 300zł z allegro... lepiej kupic cos dobrze wykonanego, z dobrych materiałów, niekoniecznie z modną metką. Mam Bergsona i nie narzekam, do tego spodenki Blizzarda:) wszystko 5000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracam do tego tematu po dluższym czasie z zapytaniem do posiadaczy tej kurtki????????? czy wy tez macie napisane na metce MADE IN CHINA????? ja kupilem ta kurtke w sklepie studio sport w warszawie i zaplacilem za nia 140 zl mniej niz np w intersporcie i tak sie teraz zastanawiam czy moze to nie jest jakas chinska podrobka...... pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko luźna, pod nią bielizna termoaktywna i dla mnie koniec... oczywiście gdy temp. spada poniżej ~ -10 przydaje się polar lub windstoper.

Dokładnie. Chyba, że ktoś zamierza stac na stoku i plotkować z koleżankami. Jazda na nartach wymaga dość dużego wysiłku, a więc i temperatura ciała jest lekko podwyższona. Koszulka termiczna i kutrała sa wystarczającym zabezpieczeniem. Koszulka odprowadzajaca pot, a kurtka przepuszczajaca wilgoć - pot na zewnatrz. Co do kurtki to niestety trzeba sie samemu przekonać czy "oddycha". Jesli po zjeżdzie na zewnętrznej stronie kurtki pokazuje sie szron to znaczy, że nasz pot został odprowadzony na zewnątrz i zamarza. Taki stan jest O.K. To co pisza producenci o możliwościach ich produktów to wierutna bzdura, lub chwyt reklamowy. Kupiłem kurtkę b. dobrej firmy. Miała być oddychająca, ale nieprzemakalna. Hmm. Może była oddychajaca, ale napewno przemakalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez slyszalem opinie o nowym alpinusie niezbyt pochlebne...Ale moj brat 1,5roku temu zakupil polar windstopper alpinusa z serii olimpijskiej(alpinus wyposazyl w ciuchy Polska Kadre w Turynie).Nie dosc ze ladny czerwony i ze szpanerskim napisaem POLSKA na plecach i logo olimpijskim na ramienie to jeszcze z dobrymi wlasciwosciami; calkowicie witroszczelny i do tego dobre wlasciwosci termincze.co do trwalosci tez mialem watpliwosci slyszac rozne opinie o nowym alpinusie i pilnie przygladam sie ekploatacji tego polarka przez mojego brata i po 1,5 roku intensywnego uzytkownia:w meiscie, w gorach na nratach, pieszych wedorwkach, na mazurach na zalgach nic sie z nim dzieje!naprwde nie moge nic zlego o nim powiedziec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie na forum Co do twojego pytania to wydaje mi się, że nie jest to żadna podróbka. Sklep Studio-Sport widnieje na liście dystrybutorów na oficjalnej stronie killtec Polska: http://www.killtec.p...o=dystrybutorzy Nie mam niestety takiej kurtki, ale właśnie dzisiaj po raz pierwszy zwróciłem na tę firmę uwagę i zastanawiam się nad jej kupnem (przymierzałem w Intersport ale niestety nie zwróciłem uwagi czy tam też było made in china:( ) Jeżeli możesz bystry napisz czy byś ją polecił czy raczej jakąś inną firmę w tej cenie. Z góry dzięki Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinus trochę się zepsuł

moge wiedziec na jakiejs podstawie tak sadzisz??masz jakis produkt nowego alpinusa czy slyszales od kolegi kolegi, ze sie zepsul?? to samo ja np moge powiedziec o Campusie i Bergosonie bo opinie o nich np na ngt.pl nie sa pochlebne.. P.S.nie pracuje dla alpinusa i nie uwazam, ze wszytsko co robia jest super, ale ludzie troche obiektywizmu jak sie czegos samemu nie testuje lub uzywa to nie ma co sie odzywac na dany temat!!co chyba juz bylo kiedys poruszane na forum odnosnie uzytkowania i polecania nart...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Piszmy na temat jakosci sprzetu na podstawie wlasnych doswiadczen, a nie informacji gdzies tam slyszanych. A wracajac do nowego Alpinusa, to sam przejechalem sie juz na kurtce Campusa i obiecalem sobie ze juz nic z Euromarku (wlasciciela obu marek) nie kupie. Zreszta nowy Alpinus to marka budowana od podstaw, wszystkie dotychczasowe technologie przejal himountain.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...