Skocz do zawartości

Fischer Progessor 8+ czy Progressor 800- jaka długość???


michal_c

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mitek .... dalekim od takich schematów w zasadzie to, od schematów w ogóle po prostu sam byłem niejednokrotnie świadkiem (w tym okresie) takich zachowań świętujących sąsiadów .... i obraz ten utkwił w mej głowie ... oczywiście że, to niegrzeczne zachowanie i nie ma nic wspólnego z miejscem urodzenie czy zamieszkania krzywdzące jest również, przypisywanie intencji które nie w głowie piszącego powstały pozdrawiam jarek :)

Nie przypisuję Ci intencji. Ostrzegam jedynie przed takim rozumieniem twego wpisu. Ja widziałem wielokrotnie naszych rodaków zachowujących się jak zwykłe buraki np. we Włoszech gdzie spędziłem dość dużo czasu ale widziałem również podobnie zachowujących się miejscowych, austriaków, niemców, brytyjczyków itd. Jadno dla tego typu zachowań jest wspólne. Charkateryzują oni tzw. narciarzy niedzielnych na codzień nie obcujących z górami i przyrodą. Góry wychowują - każdego. Pozdro serdeczne Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak zachowują sie tylko zwykli gnoje. Myslę, że nie ma ich aż tak dużo Maciek. Troche wiary w ludzi. ;)

Pewnie że nie jest to nagminne zachowanie. Napisałem tylko, że mnie to piekielnie wkurza jak się już zdarzy! Jarek słusznie zauważył że w pewnych okresach zdarza się częściej. Pozdrawiam Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym abyście uważali mnie za upierdliwca. Gdzie Wy jeździcie? Może kluczem jest KIEDY? Od wielu lat jeżdżę na narty za granicę i nigdy nie miałem okazji doświadczyć chamstwa o jakim piszecie. Nie stałem w "kolejce" dłużej niż 5 minut a to powoduje jedynie sympatyczne wrażenia między "współstaczami".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając autoocenę Michała mam nieodparte wrażenie, że skłania się on do jazdy krótszym skrętem: ,,Czyli ta chwilę obecną: do mojej wagi ok. 90 kg P800 będzie nartą za miękką i mam z niej zrezygnować? Brałem ją pod uwagę ponieważ, według producenta i testujących ją osób ( 1miejsce w WST) jest to narta uniwersalna, którą łatwo wprowadzić w długi jak i krótki skręt. Nie ukrywam, że na tym mi zależało i generalnie skłaniam się ku jeździe krótkim skrętem. '' Pozostake zatem stary i sprawdzony zabieg: kup slalomki nie oglądając się na opinie tych, którzy uważają je za monofunkcyjne itepe itede. minimum 170 cm i będzie dobrze. Przy Twoich gabarytach skłaniać się - wg mnie - należałoby ku pierwszej slalomce i nie bać sztywnosci, nawet ku komórce. Możesz jeszcze wykonać zabieg zwiększający uniwersalnośc takiej narty: zamiast 170, poszukaj 175 cm. Tyle że być może tych ostatnich długości nie znajdziesz, ale 170 spoko. Niektórzy producenci proponują slalomki w taliowaniu XXL np. 124-70-112 co wydatnie poprawia właściwości takiej narty w kiepskich warunkach. Inna rzecz że mozna wówczas się zadumać nad kwestią czy to jeszcze slalomka .... Słowem , zgwozdki ciąg dalszy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym abyście uważali mnie za upierdliwca. Gdzie Wy jeździcie? Może kluczem jest KIEDY? Od wielu lat jeżdżę na narty za granicę i nigdy nie miałem okazji doświadczyć chamstwa o jakim piszecie. Nie stałem w "kolejce" dłużej niż 5 minut a to powoduje jedynie sympatyczne wrażenia między "współstaczami".

Zawsze się znajdą znajomi, którzy jadą z moich rodzinnych stron (Olsztyn) przez całą Polskę, żeby finalnie wylądować w Kotelnicowej "czarnej d...e". Gdzie się spotkamy? W Białce! Może gdzie indziej? Nie bo nasza (tu imię dziecka) powiedziała że ona tylko tam będzie jeździła. Wtedy kupujesz karnet 3-godzinny spotykasz się o 9-tej a po dwóch godzinach lądujesz w ogonie spędzając miło czas na plotkowaniu co tam w Olsztynie:) M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zawsze się znajdą znajomi, którzy jadą z moich rodzinnych stron (Olsztyn) przez całą Polskę, żeby finalnie wylądować w Kotelnicowej "czarnej d...e". Gdzie się spotkamy? W Białce! Może gdzie indziej? Nie bo nasza (tu imię dziecka) powiedziała że ona tylko tam będzie jeździła. Wtedy kupujesz karnet 3-godzinny spotykasz się o 9-tej a po dwóch godzinach lądujesz w ogonie spędzając miło czas na plotkowaniu co tam w Olsztynie:) M

Jeżeli chcemy nasze dziecko nauczyć !jeździć! na nartach to z pewnością nie w Białce. Pozro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jeżeli chcemy nasze dziecko nauczyć !jeździć! na nartach to z pewnością nie w Białce. Pozro

Ale to są moje słowa! Ale co zrobić jak usłyszysz że nasza 6-cio letnia Niunia się uparła? A końcem oka widzisz że to pan domu ma pietra przed zmianą górki i "zwala" na dziecko? M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrna... wstyd się przyznać, ale jak na razie ja znam tylko to Białke:( no i jeszcze Jurgów mnie skusił w tym roku. Co gorsza z roku na rok (od 3lat) przyrzekam sobie, że tam więcej nie pojade, i co... wstyd gadać. A to nowa trasa niby powstała, nowa kanapa, karnet TatrySki.... I tak naprawdę co tam się dzieje...to masakra. Wyobraźnia niektórych, zaznaczam niektórych, ludzi ze wschodu już nie śmieszy, ale przeraża. Pamiętam jak w tym roku (akurat byłem w ich świeta i Nowy Rok:mad:) Pani zza wschodniej granicy wbiła się w kolejkę do kasy przed jakieś 30 osób w tym przede mnie i zaczęła kupować w różńych kombinacjach ok. 90 karnetów. Pomijam fakt, że nie mówiła nic po Polsku ani po angielsku, zajęło jej to jakieś 20 min. a wbiła się tak po prostu, bo nie chciało jej się stać w kolejce... Dlatego w nadchodzącym sezonie muszę wyskoczyć gdzieś, gdzie naprawdę pojeżdzę na nartach, a nie będę walczył na stoku o przetrwanie i modlił się o to, by we mnie ktoś nie wjechał. Co do nart to zdecyduję się na slalomówkę (tak 80%), chodzi mi po głowie ten Fischer RC4 Superrace sc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...