Skocz do zawartości

Dynastar Speed Course Ti i Dynastar Speed Cross Pro


Tadeusz T

Rekomendowane odpowiedzi

mig przymierza się do course ti. będę miał 2 szt we wtorek speed cross i być może course to porównam i dam znać. mam crossy ti z 2010/2011 na pierwszy rzut oka różnią się tylko malowaniem i metalowym noskiem od course, pronień tradycyjnie jak to u dynastara 15m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że jednak nie te same: http://www.dynastar....en-ontrail.html struktura- rdzeń - Wood Fiber Basalt http://www.dynastar....s-men-race.html struktura - wood titanal Przy okazji: dynastar podaje promień 15 m nie odnosząc sie do konkretnej długości. Czy to znaczy, że wszystkie długości maja promień 15m (czyli szerokość narty- przodu i tyłu -rośnie wraz z długością??? ), czy tez po prostu czegoś nie dopisano? Wie ktoś może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynastar Speed Cross Pro to prawdopodobnie odpowiednik Dynastar Speed Course Fluid. ...

Raczej nie. Pary o identycznej technologi i grupie docelowej to: Dynastar Speed Course Ti - Dynastar Speed Cross Pro (włókna bazaltowe 100%, ekspert ;) ) Dynastar Speed Course Fluid - Dynastar Speed Cross (tradycyjnie włókno szklane, zaawansowany) Zobacz link z mojego poprzedniego postu... Pozdrawiam Tadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies, - nie moge teraz znaleźć gdzie - moze to było na youtubie(?), widziałem pokazany przekrój speed couse ti z solidną blachąi i drewnianym rdzeniem (był nawet odnosnik z opisem) m.in. dlatego sie nimi zainteresowałem..... Faktycznie cos pomieszali..... tylko co z czym? Wyglada na to, że masz racje: http://www.dynastar....H:cs1ufp2sk5df3 tu nie ma tych modeli..... :( zaczynam podejrzewać, że ten 'bazalt' dotyczy wierzchniej warstwy a nie struktury nosnej.... hmmm a na skionline - odwrotnie: speed cross - jest titanal; speedcourse - niema... ;) Poddaje sie - rozszyfruje to ktos?

Użytkownik mig12345 edytował ten post 04 maj 2012 - 10:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Michał telefonu nie odbierasz a mam już te course speed z tego roku, jak nowe. wydaje się nartą sztywniejszą wzdłużnie, masywniejszą od cross pro. No i promień w 177 jest 16 m a nie jak w katalogach 15 m dla każdej narty dynastara. Taliowanie identyczne jak crossy. Szykuj lampkę wina i chargery dla mnie. Pomimo takiej nagonki na rockera i tak muszę je mieć:D

Użytkownik wideo5 edytował ten post 24 maj 2012 - 06:42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc A co to wogóle sa za narty. Najlepsza jest długość 159 cm przy profilu gigantowym idelana dla dzieci. Michał jeżli myslisz o Coursach to bierz pierwsza gigantke i to długą. Lubisz dynamiczna jazdę, masz masę 182 WC bedzie za krótkie zobaczysz. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to wogóle sa za narty

bez rockera, to chyba dobre. ale jak od wideo5 to już bee;) A nie pomyślałeś że ok. 25 metrów promienia w WC z tego roku może komuś nie odpowiadać? Zaczynasz myśleć już za innych. Wiedz jedno Mitek, odradzając tą deskę Michałowi , nie mnie ale jemu robisz na złość uderzając go po portfelu. Sprzedaż a raczej zamiana była dla niego bardzo korzystna:) wysyłka wstrzymana, Mitek twój ruch w doborze i zakupie deski dla Miga. pozdrawiam.

Użytkownik wideo5 edytował ten post 24 maj 2012 - 10:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

bez rockera, to chyba dobre. ale jak od wideo5 to już bee;) A nie pomyślałeś że ok. 25 metrów promienia w WC z tego roku może komuś nie odpowiadać? Zaczynasz myśleć już za innych. Wiedz jedno Mitek, odradzając tą deskę Michałowi , nie mnie ale jemu robisz na złość uderzając go po portfelu. Sprzedaż a raczej zamiana była dla niego bardzo korzystna:) wysyłka wstrzymana, Mitek twój ruch w doborze i zakupie deski dla Miga. pozdrawiam.

Jestes kolego nienormlany jeżeli uważasz, że post jest wywołany chęcia nabrużdżenia tobie czy komukolwiek. Znam Michała wiem jak jeździ jaką ma masę itd. Objeździłem sporo Dynastarów o profilu gigantowym z róznych lat i przekazuje koledze (koledze Michałowi!), którego bardzo lubię i cenię, swoje spostrzeżenia. Dla mnie - podobna budowa, mysle równiez , że podobne preferencje gigantka 182 była za krótka (promien nie ma tu nic do rzeczy akurat - Michal to nie ta półka, która uzaleznia jazdę od promienia). Michał zrobi jak zechce i wie o tym jakie sa moje podudki w przeciwieństwie do Ciebie. PS Rzadko mi się zdarza pisać zaimki mała litera ale zapracowałeś sobie solidnie - przede wszystkim negatywnym podejściem do innych. Pozdrawiam kolegów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...