Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2011 ...2015/2016


yorric

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestes tak samo pewny jak Krolowa...a chyba sie juz nie raz przekonales co taka pewnosc oznacza...jak i inne portale. Ale w sumie ja sie juz pare razy pytalem i nikt nie odpowiedzial. Czy jak by bylo na wys 850 dobra temp to czy by ten snieg padal czy po prostu tak czy tak by ta strefa nas ominela bo szla na polnoc z poludnioweog zachodu.?

Zapewne by padał, bo strefy opadu byłyby również przesunięte na wschód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdjakow a umiesz mniej wiecej okreslic jak szybko bedzie sie zmieniala sytuacja na wys 850 z gorszej na tą lepsza ? Na TVP1 w poniedzialek nawet pokazuja +1 i "slabe opady sniegu". Eh...front oslabl. Szkoda. A co mi z tych mrozow. A ten sniezek przykryje tylko ta niewielka szarosc ktorą zostawila odwilż. No cóż...wiosno przychodz...

Użytkownik wojnecki edytował ten post 09 styczeń 2010 - 20:12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu teraz -1 (termometr za oknem, blisko kaloryfera, więc temp. faktyczna niższa o cca 2 stopnie) i bez opadów. Pozdrowienia dla przepowiadających ulewę :)

Patrzta cwaniaczek :) :D - Wrocław koduje marznącą mżawkę. Temperatura wynosi -2 - zarówno na lotnisku, jak i na Stabłowicach i Biskupinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdjakow a umiesz mniej wiecej okreslic jak szybko bedzie sie zmieniala sytuacja na wys 850 z gorszej na tą lepsza ? Na TVP1 w poniedzialek nawet pokazuja +1 i "slabe opady sniegu". Eh...front oslabl. Szkoda. A co mi z tych mrozow. A ten sniezek przykryje tylko ta niewielka szarosc ktorą zostawila odwilż. No cóż...wiosno przychodz...

Właśnie do poniedziałku ma być lipa. Dopiero potem ochłodzenie i raczej nie duże opady - maksymalnie 5-10cm, o ile w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Oj Barusiu... A co Ty myślisz, że ja w tym Malborku helikopterem wylądowałem?? Wyobraź sobie, że jechałem tam autem przez miasta, miasteczka i wioski takie jak Twoje.... I tam chyba solą tak nie sypią heh I co?? Wszędzie lipa ze śniegiem.. no chyba, że Twoja wioska jakaś wyjątkowo uprzywilejowana to spoko :) A tak apropo nie jestem żadna Anka z Elbląga... Myślę, że dzieci zaniżają poziom tego forum:)

Jechałeś ze wschodu Na zachód nie odwrotnie heh;)! Za grobelnem jest już tego więcej ,ale na zachód ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do poniedziałku ma być lipa. Dopiero potem ochłodzenie i raczej nie duże opady - maksymalnie 5-10cm, o ile w ogóle.

a jak jest w takiej sytuacji: minus na 850m a lekki plusik (poniżej +1) przy gruncie ? mokry śnieg ? bo już jutro o 9 nad Tarnowem bedzie minus na 850 metrach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wprowadza Was w błąd - żadnych śnieżyc na południu Polski ma nie być Jutro o 12:00 deszcz przejdzie w śnieg dopiero na Śląsku - jeśli dobrze pójdzie Obecnie najwięcej śniegu z południa ( Śląsk , Małopolska , Podkarpacie ) ma spaść na Śląsku - jakieś 5-8cm Najsilniejszy opad będzie dziś w nocy i będzie to deszcz Od wtorku już mróz , wkracza wyż Dlatego w Katowicach do wtorku może być z 10cm W Krakowie jeszcze mniej - nie mówiąc o Rzeszowie Oczywiście według aktualnych prognoz To co napisałem to i tak wersja optymistyczna bo wyliczenia na jutro w ogóle nie dają śniegu na południu . PS. Słuchajcie dalej Bartka niosącego śnieżyce ;)

Użytkownik Daniels. edytował ten post 09 styczeń 2010 - 20:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak i bylo tak jak pokazywal new.meteo. Od rana deszcz potem od 9 do 10 snieg. Lecialy takie duze platy sniegu, choinki momentalnie sie uginaly, teraz juz to topnieje bo jest +2 ale w ciagu godziny nasypalo 3-4cm. A od tej pory juz nie mamy co liczyc na poludniu na jakiekolwiek opady. Czy deszcz czy snieg, nic dzis juz nie spadnie, a jesli spadnie to symbolicznie. Dopiero od jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...