Skocz do zawartości

Dożynki 2011 / Valmeinier & Valloire & Val Thorens / 19.03.-25.03


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wobec dokonania odgórnego i niespodziewanego przetasowania w apartamentach, które skutkowało umieszczeniem z natury wstydliwej i spokojnej Hesski ;) w towarzystwie pięciu niepokornych samców, uprzejmie proszę o ponowne zweryfikowanie składów 6 osobowych apartamentów. Nie będę ukrywać iż o wiele bardziej odpowiadała nam opcja umieszczenia nas w towarzystwie innej pary (N086 z małżonką), zaś obecna konfiguracja rodzi obawę, iż biedna Hesia po tygodniowych dożynkach nabierze całkowitego obrzydzenia dla całego gatunku męskiego. Jakie to będzie rodzić konsekwencje dla mojej skromnej osoby to chyba nie muszę mówić. Proszę zatem o powrót do poprzednich składów, bądź o zamienienie nas miejscami z N086 (x2), oczywiście jeżeli im nie przeszkadza wybitnie męska obsada, a crazy, scatman i tomassino zgodziliby się na taką roszadę. Pozdrawiam.

Użytkownik sese edytował ten post 10 luty 2011 - 19:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam w zasadzie nie robi wielkiej różnicy z kim będziemy dzielić lokum. Jednak żeby była jasność zarówno ja, jak Krejzol (vel Gwiazda Północy) i Tomasino jesteśmy ludźmi dość rozrywkowymi. Lubimy zabawę i towarzystwo, więc jak ktoś szuka spokoju to może mieć problem ze znalezieniem go w naszym apartamencie. Jednak myślę że kolejne roszady są bez sensu. Im więcej zamieszania tym gorzej. Na poprzednim wyjeździe ostateczne roszady odbyły się już na miejscu we Francji. Myślę że do wyjazdu jeszcze wiele zmian może zajść, więc może poczekać a ostatecznie można się porotować jeszcze tam na miejscu.

Użytkownik scatman_wawa edytował ten post 10 luty 2011 - 23:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy. Życzyłbym sobie jedynie aby w przypadku jakichkolwiek zmian obowiązywała zasada "nic o nas bez nas", bo jak na razie to wciąż jesteśmy stawiani przed faktami dokonanymi. Wiem, że to wyjazd lowcostowy i że wszyscy forumowicze są cudni i wspaniali, ale miło by było mieć chociaż minimalny wpływ na to z kim się spędzi dożynkowy tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sese, to nasz któryś już z rzędu wyjazd pewnie w sumie to z 50. Na tych wyjazadch spałem zawsze gdzie popadło. Bywało że w kuchni, na trampolinie w BKK, u Kudłtego pod pachą. Niegdy nie zależało mi na tym z kim będę tak napradę współspaczem. Od pewnego czasu jeździmy razem z Crazym i chyba dopasowaliśmy sobie mentalnie :). Więc ja mieszkam z Crazym a kto do nas dołaczy to już w zasadze nie ma znaczenia, pod warunkiem ze nie będzie to ktoś kto nie będzie nam chciał za bardzo narzucać swojego stylu i swich rządów. Wystarczy spytać się naszych wspólokatorek z poprzedniej Francji, że z nami nie ma problemów - jak nas określiła Viola i Jula, "my to mamy fajnych facetów na kwaterze, piją co pradwda dużo, ale poza tym to super, nawet nas nie biją". A no właśnie widzę że nasza Viola jedzie też teraz z nami na wyjazd :). A na marginesie, na poprzedniej Francji z Violą spaliśmy sobie w przedpokoju na 3 metrach kwadratowych i piętrowym łóżku i też nie narzekaliśmy.

Użytkownik scatman_wawa edytował ten post 11 luty 2011 - 06:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sese, to nasz któryś już z rzędu wyjazd pewnie w sumie to z 50. Na tych wyjazadch spałem zawsze gdzie popadło. Bywało że w kuchni, na trampolinie w BKK, u Kudłtego pod pachą. Niegdy nie zależało mi na tym z kim będę tak napradę współspaczem. Od pewnego czasu jeździmy razem z Crazym i chyba dopasowaliśmy sobie mentalnie :). Więc ja mieszkam z Crazym a kto do nas dołaczy to już w zasadze nie ma znaczenia, pod warunkiem ze nie będzie to ktoś kto nie będzie nam chciał za bardzo narzucać swojego stylu i swich rządów. Wystarczy spytać się naszych wspólokatorek z poprzedniej Francji, że z nami nie ma problemów - jak nas określiła Viola i Jula, "my to mamy fajnych facetów na kwaterze, piją co pradwda dużo, ale poza tym to super, nawet nas nie biją". A no właśnie widzę że nasza Viola jedzie też teraz z nami na wyjazd :). A na marginesie, na poprzedniej Francji z Violą spaliśmy sobie w przedpokoju na 3 metrach kwadratowych i piętrowym łóżku i też nie narzekaliśmy.

W pełni to rozumiem - ani ja ani tym bardziej Hesski nie należymy do francuskich piesków i nie mamy żadnych większych wymogów zarówno co do warunków noclegowych jak i tożsamości współspaczy. Wielokrotnie daliśmy temu wyraz "nadmuchując" ponad miarę nasz domek na Praciakach, czy też przygarniając na Moltku "bezdomnych jeźdźców". Przy takiej ilości par wydawało nam się jednak optymalnym aby przynajmniej dwie pary znalazły się w jednym apartamencie i zresztą wg. rozpiski obowiązującej przed 8 lutym tak było. Nagła zmiana i umieszczenie Hesski jako jedynej kobiety w towarzystwie pięciu facetów jest jednak dla niej krępujące, zwłaszcza w warunkach "francuskich".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma sprawy zapraszamy do nas :) Czym chata bogata :)

umieszczenie Hesski jako jedynej kobiety w towarzystwie pięciu facetów jest jednak dla niej krępujące, zwłaszcza w warunkach "francuskich".

No ja Ci powiem że chciałbym się znaleć w analogicznej sytuacji i być umieszczony w apartamencie z 5 dziewczynami :), wtedy nawet w ósemce z siedmioma bym chciał miszkać :)

Użytkownik scatman_wawa edytował ten post 11 luty 2011 - 09:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obserwuję temat i widzę że znów zanoszą się zmiany? Moim zdaniem to że w apartamencie zostaje jedna dziewczyna nie jest do końca ok (chyba że sama tego chce) zamiana z Hesski i Sese nie jest rozwiązaniem (powód podał już Sese) chyba że powrót do poprzedniego rozdania. Ja we wcześniejszych postach oferowałem dziewczynom osobny pokój by miały troszkę prywatności (oczywiście jeśli będzie taka możliwość). Tak więc by każdy był zadowolony trzeba znaleźć kompromis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatman ja cieszę się na poznanie nowych osób i dobrą zabawę, nam zmieniono transport, jestem już w drugim apartamencie i nie narzekam, ale chyba tych zmian wystarczy, poza tym rozmawiałem już z Creyzym i jestem dobrej myśli.

Użytkownik n086 edytował ten post 11 luty 2011 - 10:00 literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy. Życzyłbym sobie jedynie aby w przypadku jakichkolwiek zmian obowiązywała zasada "nic o nas bez nas", bo jak na razie to wciąż jesteśmy stawiani przed faktami dokonanymi. Wiem, że to wyjazd lowcostowy i że wszyscy forumowicze są cudni i wspaniali, ale miło by było mieć chociaż minimalny wpływ na to z kim się spędzi dożynkowy tydzień.

Sese, Zmiany nie dotyczyły Ciebie ani HeSki i dlatego nie były z Tobą konsultowane. Wystarczyło, że zainteresowani wyrazili zgodę i koniec bicia piany w tym temacie tak uważam . Również uważam, że i tak jako para będziecie spać z HeSki w jednym pokoju mając min prywatności, więc krzywda żadna się nikomu nie dzieje. Pisałem Ci na pw i Twój kolega Wueres też doskonale wie ( rozmawialem z nim telefonicznie) jaki by powód zmian i dlaczego one musiały nastąpić. Z mojej strony nie widzę żadnego problemu aby roszady następowały dalej, bo przecież to ludzkie. Podkreślam jednak > nie nie ma możliwośći powrotu do poprzedniego składu ap. Crazy/Scatman, bo to na ich wyraźne życzenie po konsultacjach z zainteresowanymi te zmiany nastąpiły ( chyba że ktoś inny podmieni się za parę n086, za ich oczywiście zgodą ) Na koniec dodam, ze większosć ap. nie ma problemów typu że muszą być 2 kobiety. Czasem jest ich aż 1/5/6 :) a czasem ani jednej ( bal samców hihi) . Zauważ Sese też proszę niedocenioną zaletę tego co masz, a mianowice to, że łazienka będzie u Was zajęta stosunkowo krótko :D natomiast Heski pewnie doceni, że w jednym ulu bedą same samce "robotnice" i jak tu ma nie czuć się Ona "Królową" hihi ?!. ;) Generalnie chcecie i macie się z kim podmienić to rzucać temat i załatwione. Do starego nie wracamy. P.S. mnie niczego oprócz problemów nie wnosi grupowanie was w ap. Jeśli jest taka wola pozostałych, to wygodniej mi będzie zrobić spis miejsc 1-58 i dzielcie się i układajcie się sami, tak jak to odbywa sie to na innych wyjazdach amen.

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 luty 2011 - 13:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( chyba że ktoś inny podmieni się za parę n086. ) Szabir, ten tekst jest niepotrzebny, pozdrawiam.

nie miałem nic złego na myśli oprócz dobrowolnych zamian, choć zdaję sobie sprawę że masz już ich serdecznie dość :cool: i uśmiechnij się trochę, nikt Cię bez Twojej zgody nie ruszy :)

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 luty 2011 - 12:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma sprawy zapraszamy do nas :) Czym chata bogata :) No ja Ci powiem że chciałbym się znaleć w analogicznej sytuacji i być umieszczony w apartamencie z 5 dziewczynami :), wtedy nawet w ósemce z siedmioma bym chciał miszkać :)

taa z 7-ma to byś się musiał do łazienki zapisać chyba na 04.45 :D a po tygodniu takiego pobytu, pęcherz byś miał naciągnięty jak barania torba :D :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------------------------------ z ostatniej chwili: pojawiła się jedna 4-ka za 874+39 - kto pierwszy ten lepszy.. Niestety w międzyczasie, zanim się skompletował ap. Metaal, Violek, SławekW, Event , organizator zdążył podnieść cenę o 39 zł. Założyłem za ten wymieniony ap. za Was i będę wdzięczny jak przelejecie.. aktualna lista: 1 Szabir - Katowice =8"Zuzobus 2 Ordak - Warszawa = 9"Ordakowóz 3 Bogdan100 - Olsztyn =9"Ordakowóz 4 Napoleon - Lublin =9Zuzobus 5 Napoleonowa - Lublin -8"Zuzobus 6 Millagros - Z Bajki = 9"ordakowóz 1 Zuzayy- Lublin =8"Zuzobus 2 Tymoka - Lublin =8"Zuzobus 3 Siostra Natasza - Lublin= 8"Zuzobus 4 Skandal - Warszawa =9"Ordakowóz 5 Nieprawda - Warszawa = 9"Ordakowóz 6 Ilusfilus - Kraków = 4"metalowóz 1 Darek C - Lublin = 8"Zuzobus 2 Lila C = Lublin = 8"Zuzobus 3 Jarosław Z - Lublin = brak informacji 4 Adam K. Warszawa = brak informacji 5 Agnieszka - Milanówek = 9" Ordakowóz brak 10 zł 6 Piotr K - Milanówek =9"Ordakowózbrak 10 zł 1 Sese - Wrocław = 3"sesolot 2 Heski - Wrocław = 3"sesolot 3 Wueres - Wrocław = 3"sesolot 4 faf500 - Skawina- 4 Zecharowóz 5 Zechar - Opole - 4" Zecharowóz 6 AndyCrx - Brzozów = 4'Zecharowóz 1 crazy74 - Gdynia = 4 crejzobus 2 Crazy74/2- Gdynia= 4" crejzobus 3 Scatman_wawa - Warszawa = 4"crejozbus 4 Tomassino - Warszawa= 4 crejzobus 5 N086 - Kostomłoty = 4"metalowóz 6 N0886/2 - kostomłoty = 4" metalowóz 1 Goja - Lębork -4" gojobus 2 radz!o-3city = 4"gojobus 3. Bodecznosc - Gdańsk = 4"Gojobus 4. Piem - Gdańsk = 4"gojobus 1 Dzierżb - Warszawa = brak informacji 2 Kitunia = Warszawa = brak informacji 3 bet- Kielce = 4"kitowóz 4 gintor - Białystok = 4"kitowóz 1. Porter - Gdynia = porterowóz 2. Porterowa - Gdynia = porterowóz 3. Niebieski Krzyś- Gdynia = porterowóz 4. Narvac4 - Tczew = porterowóz 1. Piotr A.- Gdynia = porterowóz 2. Gosia A -.Gdynia = porterowóz 3. Ewa A. - Gdynia = porterowóz 4. BBasia- Warszawa - porterowóz 1 Metaal - Lublin =4"Metalobus 1 Violek - Wrocław - 4" Zecharobus 2. SławekW - Warszawa = samolot 3. Event - Warszawa - 9" Ordakowóz 1 daro109f - Warszawa = 5" Darowóz 2 daro109f/2 Warszawa = 5" Darowóz 3 daro109f/3 Warszawa = 5" Darowóz 4 daro109/4 Warszawa = 5" Darowóz 1 ross - Siemianowice = 5" Rosowóz 1 ross/2 - Siemianowice = 5" Rosowóz 1 ross/3 - Siemianowice = 5" Rosowóz 1 ross/4 - Siemianowice = 5" Rosowóz 58 osób ------------------------- wolne ap. zostały już tylko jedna 4-ka i 8-mki ----------------------------------- potencjalnie zainteresowani: 1 izabellla 2 coralgol 3 coralgol/2 4 maitri 5 maitri/2 6 DaveC 7 Tosia 8 Miszkolc 9 Miszkolc/2 fire Blade x 4 wiedźma --------------------------- transport: 2 miejsca u coralgola 3/4 miejsca u DaveC w kombi

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 luty 2011 - 13:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sese, Zmiany nie dotyczyły Ciebie ani HeSki i dlatego nie były z Tobą konsultowane. Wystarczyło, że zainteresowani wyrazili zgodę i koniec bicia piany w tym temacie tak uważam . Również uważam, że i tak jako para będziecie spać z HeSki w jednym pokoju mając min prywatności, więc krzywda żadna się nikomu nie dzieje. Pisałem Ci na pw i Twój kolega Wueres też doskonale wie ( rozmawialem z nim telefonicznie) jaki by powód zmian i dlaczego one musiały nastąpić.

Szabir ja Cię bardzo proszę na następny raz gadaj ze mną albo z Hesski bo Wueres nie tylko nas nie poinformował o powodach zmian i ich przebiegu, ale nawet DZISIAJ utrzymuje, że nie rozmawiał z Tobą na ten temat. Twierdzi, że rozmawialiście jedynie o możliwości dokoptowania na wyjazd jeszcze jednej dziewczyny, którą być może będzie on (Wueres) chciał zabrać na wyjazd.

Na koniec dodam, ze większosć ap. nie ma problemów typu że muszą być 2 kobiety. Czasem jest ich aż 1/5/6 :) a czasem ani jednej ( bal samców hihi) . Zauważ Sese też proszę niedocenioną zaletę tego co masz, a mianowice to, że łazienka będzie u Was zajęta stosunkowo krótko :D natomiast Heski pewnie doceni, że w jednym ulu bedą same samce "robotnice" i jak tu ma nie czuć się Ona "Królową" hihi ?!. ;)

To nie o mnie chodzi, bo ja mogę spać wszędzie, ale o Hesie która nie wyobraża sobie mieszkania z samymi facetami. Zresztą ona specjalnie nie zabiera głosu w tym temacie, tylko dlatego żeby nikomu bardziej dosadnie nie powiedzieć co myśli o takim odgórnym planowaniu. PS. na drugi raz przenieś nas :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabir ja Cię bardzo proszę na następny raz gadaj ze mną albo z Hesski bo Wueres nie tylko nas nie poinformował o powodach zmian i ich przebiegu, ale nawet DZISIAJ utrzymuje, że nie rozmawiał z Tobą na ten temat. Twierdzi, że rozmawialiście jedynie o możliwości dokoptowania na wyjazd jeszcze jednej dziewczyny, którą być może będzie on (Wueres) chciał zabrać na wyjazd. To nie o mnie chodzi, bo ja mogę spać wszędzie, ale o Hesie która nie wyobraża sobie mieszkania z samymi facetami. Zresztą ona specjalnie nie zabiera głosu w tym temacie, tylko dlatego żeby nikomu bardziej dosadnie nie powiedzieć co myśli o takim odgórnym planowaniu. PS. na drugi raz przenieś nas :)

To bardzo dobrze ze nie zabiera głosu. Sese, jak pisałem wyżej dość już bicia piany, zaczyna mi się ( i innym już chyba też ) mdło robić już na ten temat. Pozamieniajcie się jak chcecie z kim chcecie i mnie proszę w to nie wciągać.

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 luty 2011 - 16:42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze ze nie zabiera głosu. Sese, jak pisałem wyżej dość już bicia piany, zaczyna mi się ( i innym już chyba też ) mdło robić już na ten temat. Pozamieniajcie się jak chcecie z kim chcecie i mnie proszę w to nie wciągać.

Zupełnie mnie nie obchodzi czy Tobie albo komukolwiek innemu robi się mdło czy nie. Ty wstępnie rozdzieliłeś apartamenty, my to zaakceptowaliśmy, ale to Ty później dokonałeś w tym roszad. Nie pisz, że nie musiałeś tego z nami konsultować i że nas (mnie i Hesski) to nie dotyczyło, bo jednak to Hesski a nie Ty będzie musiała codziennie użerać się z pięcioma facetami (w tym trzema totalnie nieznanymi). Nie jesteś kobietą więc nie uogólniaj, że to co dobre dla Ciebie jest również dobre dla innych. Skoro jak mówisz musiałeś dokonać przetasowania w apartamencie (powody i okoliczności dostałem już na PW) to może warto było zacząć roszady od swojego apartamentu, albo samemu się przenieść. Nie powołuj się też na rozmowę z Wueresem i ewentualną jego zgodę bo po pierwsze nie przypominam sobie, żebyśmy z Hesski zostali kiedykolwiek ubezwłasnowolnieni, a naszym opiekunem prawnym został Wueres, a po drugie akurat on ma najmniej do powiedzenia w kwestii zmian bo jego grzeje czy będzie musiał znosić widok facetów czy parek. Jestem przekonany, że do wyjazdu znajdziemy jakieś rozwiązanie, co jednak nie zmienia faktu, że nie pozwolę na decydowanie o mojej sytuacji bez mojej zgody, zwłaszcza jeśli ewentualne zmiany są krzywdzące dla Hesski

Użytkownik sese edytował ten post 11 luty 2011 - 17:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie mnie nie obchodzi czy Tobie albo komukolwiek innemu robi się mdło czy nie. Ty wstępnie rozdzieliłeś apartamenty, my to zaakceptowaliśmy, ale to Ty później dokonałeś w tym roszad. Nie pisz, że nie musiałeś tego z nami konsultować i że nas (mnie i Hesski) to nie dotyczyło, bo jednak to Hesski a nie Ty będzie musiała codziennie użerać się z pięcioma facetami (w tym trzema totalnie nieznanymi). Nie jesteś kobietą więc nie uogólniaj, że to co dobre dla Ciebie jest również dobre dla innych. Skoro jak mówisz musiałeś dokonać przetasowania w apartamencie (powody i okoliczności dostałem już na PW) to może warto było zacząć roszady od swojego apartamentu, albo samemu się przenieść. Nie powołuj się też na rozmowę z Wueresem i ewentualną jego zgodę bo po pierwsze nie przypominam sobie, żebyśmy z Hesski zostali kiedykolwiek ubezwłasnowolnieni, a naszym opiekunem prawnym został Wueres, a po drugie akurat on ma najmniej do powiedzenia w kwestii zmian bo jego grzeje czy będzie musiał znosić widok facetów czy parek. Jestem przekonany, że do wyjazdu znajdziemy jakieś rozwiązanie, co jednak nie zmienia faktu, że nie pozwolę na decydowanie o mojej sytuacji bez mojej zgody, zwłaszcza jeśli ewentualne zmiany są krzywdzące dla Hesski

Ile będziesz jeszcze pisał postów na ten temat 5/10/50 ? coś to zmieni oprócz tego, że będziemy się coraz bardziej kłócić o jakieś bzdury ? Mam nadzieję, że w zgodzie z innymi znajdziesz sobie jak piszesz rozwiązanie tego problemu dla Twojej HeSki, która nie wyobraża sobie bycia w ap. z innymi facetami. (a z tego co wiem, to inni już zaczeli wspólne rozmowy by się zamienić..) Co do uwag od czego mam zacząć, to daruj sobie kolego, bo to ja decyduję z kim będę spał w apartamencie wynajętym przez siebie. Jeśli wynajmiesz sobie sam ap. będziesz miał również ten przywilej. Wybacz ostre słowa ale mam stan przedmiesiączkowy. ---------------------------------------- P,s. zmian w innych ap. dokonano na prośbę uczestników a nie moje widzi mi się. Czytaj dokładnie.

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 luty 2011 - 19:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem temat zaskakujących mnie i nie korzystnych dla Hesski zmian w apartamentach i ja ten temat zakończę. Przez ostatnie dwa dni troszeczkę się pościeraliśmy (zwłaszcza z Szabirem :) ), przedstawiliśmy swoje racje i wysłuchaliśmy opinii innych (nawet tych co nie jadą i nie powinni się odzywać ;) ) Szkoda, że wcześniej nie udało się tego załatwić przez privy, ale widocznie halny, PMS, tudzież inne czynniki wpływające na sposób postrzegania rzeczywistości nie pozwoliły nam się wzajemnie porozumieć. Ktoś czegoś nie napisał, inny nie doczytał i skutkowało to dwoma stronami iskrzących postów. Najważniejsze, że wszystkie niedomówienia zostały wyjaśnione, a przede wszystkim wiemy w końcu dlaczego do zmian doszło i dlaczego nikt nie pytał się nas o zdanie. Wszystko jest też na dobrej drodze, żeby wilk był syty a Hesski cała :) Dziękuję niektórym za wyjaśnienie kulisów całej sprawy, a Szabirowi za okazane zrozumienie (chociaż treść postów w temacie na to nie wskazywała :) ) Kończmy zatem ten temat, bo do wyjazdu zostało pięć tygodni i jestem pewny, że do tego czasu wszystko zdążymy uzgodnić w sposób satysfakcjonujący nie tylko mnie i Hesski ale również innych zainteresowanych. Dalsze ciągnięcie tego wątku nie prowadzi do niczego dobrego, bowiem pojawiły się wypowiedzi osób które chyba nie do końca znały sytuację i nie rozumiały powodów naszych zastrzeżeń i wątpliwości. Inni zaś z uporem maniaka (Maniaq to nie o tobie :) ) nadal twierdzili, że czarne jest białe dając sobie wyłączność na głoszenie prawdy. To jest zupełnie niepotrzebne, zatem B A S T A !!! Pozdrawiam PS. jeszcze jedno - sorki dla Wueresa, bowiem okazało się, że jego wkład w to całe zamieszanie był (o dziwo :) ) prawie żaden

Użytkownik sese edytował ten post 12 luty 2011 - 10:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...