Skocz do zawartości

Co myślicie o snowboardzistach i snowboardzie ?


Pitura25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Snowboard jest ponoć fajny na nieprzygotowanych trasach. Mnie osobiście się nie spodobało lubi~ę mieć totalną kontrolę i czuć prędkość, a tego mi na snowboardzie brakuję. Inną sprawą jest, że snowboardziści czasem nie patrzą (ograniczona widoczność przy staniu bokiem do stoku) jak jadą i potrafią zajechać drogę (sam przeżyłem takiego dzwona).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snowboard jest ponoć fajny na nieprzygotowanych trasach. Mnie osobiście się nie spodobało lubi~ę mieć totalną kontrolę i czuć prędkość, a tego mi na snowboardzie brakuję. Inną sprawą jest, że snowboardziści czasem nie patrzą (ograniczona widoczność przy staniu bokiem do stoku) jak jadą i potrafią zajechać drogę (sam przeżyłem takiego dzwona).

eee tam kontrolę i prędkość dadzą Ci wszystkie dechy od gigantówek, poprzez różnej maści carvingi aż po boardercrossy... i odrobina umiejętności ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 2. jest tyle samo durnych narciarzy i snowboardzistów np. stawanie na środku stoku 4. w wielu dyskusjach o wyższości nart nad deskami (psucie stoku) pytam czy jak nie było snowboardu nie było muld i zepsutych stoków?

Ad 2. Jak to sprawdziłeś? Ad 4. Snowboard jest właściwie tak stary jak narciarstwo. Jedno i drugie pochodzi z Norwegii o ile mnie pamięć nie myli. Jeśli myli proszę mnie poprawić. :) Gadanie o wyższości nart nad deską jest tak samo bez sensu jak gadanie o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snowboardziści są bardzo ok. Często psują stoki tak samo jak ja, początkujący narciarz. Kiedy nie będę już początkująca to to "zepsucie" nie będzie mi tak bardzo przeszkadzać, będzie wyzwaniem :) Nie rozumiem tylko czemu jak jeden wytnie orła to cała grupa zatrzymuje się i siada na stoku czerto na całej szerokości. Ale czy wszystko muszę zrozumieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o snowboardzistach i snowboardzie ? Bardzo pozytywnie snowbord podoba mi sie i może kiedyś spróbuję chociaz narty to jest to co pokochałam(na razie naucze sie porządnie na nartach :) ) a o snownorbodzistach... ? użytkownicy stoku tak jak my narciarze :) tylko maja jedną deskę :P;) Ciekawe czy snowbordziści zakładaja wątek np "Co myślicie o narciarstwie i narciarzach?";):P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 2. Jak to sprawdziłeś? Ad 4. Snowboard jest właściwie tak stary jak narciarstwo. Jedno i drugie pochodzi z Norwegii o ile mnie pamięć nie myli. Jeśli myli proszę mnie poprawić. :)

Teoretycznie snb. wymyslili Amerykanie. Chociaz: http://thebigadriver...owboarding.html Okazalo sie, ze pierwsze snb. pojawily sie w Turcji jakies 400 lat temu. Paru goralom bylo trudno wracac z hal do domu to wyrwali drzwiczki od koliby i zjechali na nich. :) http://www.dailymotion.pl/video/xatcuh_o-neill-legends-lazboard_sport#from=embed pozdr Piotr

Użytkownik Toro edytował ten post 20 marzec 2011 - 13:51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...