Skocz do zawartości

Ale plama !!!


Maarcel

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra mądrale... komputerowi spece od nart i narciarstwa :D Wiecie jaka kurtka najlepsza, jakie parametry, XCR-y, eVenty, torrenty ;) A co robicie jak Wam skapnie smar z wyciągu na kurtkę? Wielka, dorodna plama. JAK JĄ USUNĄĆ? Dodam, że nie chce wycinać :) Próbowałem: - ludwika i pochodnych ;) - mydło zwykłe - mydło w płynie Nikwax - płyn do mycia silnika rozpuszczający smary, osady, etc... Prałem, szorowałem, ugniatałem, moczyłem, namaczałem, wirowałem, używałem słów uważanych powszechnie za obraźliwe, kląłem pod nosem oraz na głos I NIC !!! Plama nadal jest i ma się wyjątkowo zdrowo i dobrze - [email protected]#$%^& Zatroskany Maarcel

Użytkownik Maarcel edytował ten post 17 styczeń 2010 - 15:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra mądrale... komputerowi spece od nart i narciarstwa :D Wiecie jaka kurtka najlepsza, jakie parametry, XCR-y, eVenty, torrenty ;) A co robicie jak Wam skapnie smar z wyciągu na kurtkę? Wielka, dorodna plama. JAK JĄ USUNĄĆ? Dodam że nie chce wycinać :) Próbowałem: - ludwika i pochodnych ;) - mydło zwykłe - mydło w płynie Nikwax - płyn do mycia silnika rozpuszczający smary, osady, etc... Prałem, szorowałem, ugniatałem, moczyłem, namaczałem, wirowałem, używałem słów uważanych powszechnie za obraźliwe, kląłem pod nosem i na głos I NIC !!! Plama nadal jest i ma się wyjątkowo zdrowo i dobrze - [email protected]#$%^& Zatroskany Maarcel

jeszcze mąka ziemniaczana z benzyną lub talk, na talk bibuła i prasujesz. tylko UWAŻAJ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę ... ;) Benzyna ekstrakcyjna zdziałała najwięcej, za co dziękuję doradzającym (nawet nie pytam co na to membrana). Nie oznacza to, że usunęła plamę w 100%. Nie chcąc zniszczyć kurtki pozostawiam to niewielkie już zabrudzenie w nadziei, że kolejne prania w trakcie użytkowania zatrą ten niechlubny ślad po nartowaniu w Polsce :D Maarcel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plecach ? Na prawej łopatce ? :D:D:D Gdyby to było z przodu to moje gadżeciarskie usposobienie już dawno naprasowałoby tam naszywkę - mam ładną z Val d'Isere. Chociaż ostatnio z 4 naszywek, 3 zdjąłem, zeby nie robić zamieszania na stoku - strasznie się gapili - został tylko Skispace.com Maarcel

Załączone miniatury

  • DSCN0328.jpg

Użytkownik Maarcel edytował ten post 18 styczeń 2010 - 21:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie Mitka dobre - pierwsza myśl była - Dlaczego ***** nie z przodu ta plama? Naszyłbym coś. Benzyna ekstrakcyjna skuteczna, w materiale zewnętrzym dziury i odbrawień brak. Membrana - nie mam pojęcia - najwyżej będzie "ciągnęło" po plecach :D M.

Użytkownik jark edytował ten post 18 styczeń 2010 - 22:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Rozwiązanie Mitka dobre - pierwsza myśl była - Dlaczego ***** nie z przodu ta plama? Naszyłbym coś. Benzyna ekstrakcyjna skuteczna, w materiale zewnętrzym dziury i odbrawień brak. Membrana - nie mam pojęcia - najwyżej będzie "ciągnęło" po plecach :D M.

A co naszywka musi byc z przodu??????? - jak order lenina.:confused:;):D Marcellus wyluzuj. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...