Jump to content

piotrekwawa

Members
 • Posts

  108
 • Joined

 • Last visited

piotrekwawa's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jaworzyna ma jedną niepodważalną zaletę Karczmę u Golca. Pozdrawiam szczególnie ciepło za środową kwaśnicę.
 2. Janie większość z nas nie jeździ w rock montain. U nas wygląda to trochę inaczej po ostatnim sezonie do dziś nie śpię na lewym boku, leczę żebra po najechaniu przez niedźwiedzia
 3. Moja Żona na jeden sezon zrezygnowała, co uważam za słuszną decyzję ryzyko jest zbyt duże. Nie chodzi tu o wasze umiejętności lecz o ryzyko najechania przez innych. Lepiej odpuścić jeden sezon niż mieć wyrzuty przez całe życie.
 4. Czy na Raczy jest narciarskie przedszkole? Którą szkółke polecilibyście dla dziecka?
 5. Kolego Krisaz po co taki post? Miałeś styczność z tą kurtką? Ja owszem kupiłem przetstowałem więc mogę coś napisać o jakości w przeciwieństwie do Ciebie. Cena jest jaka każdy widzi, mam kilka kurtek z mebranami Gore za żadną nie dałem więcej niż 300zł a kupowłem je normalnie w sklepie.
 6. Testowałem dziś dość ostro myjania karcher wiatr śnieg potem centrum chandlowe Kurtka zachowuje się jak prawdziwy Goretex (mam ze dwa 1000% oryginały) i wypada naprawdę ekstra bardzo fajana jest zewnętrzna warstwa strech z mocną powłoką DWR. Znalazłem wadę wygląda na to, że pod kaptur nie zmieści się kask.
 7. Na Allegro są dostępne kurtki BMW Motorsport z membraną Goretex. Kupiłem przetestowałem POLECAM!!! Na 99% procent oryginał i faktycznie Goratex.
 8. Szabir masakra była! W kilka dni spadło z 2 metry śniegu. Naweta najbardziej pazerne jednostki mogły nażreć się śniegu do woli Nie było nic widać, błędnik wariował, ratraki nie dawały rady lecz było pieknie miękki naturalny śnieg po prostu super!!
 9. Ćwiczyłem tę drogę w tym miesiącu a właściwie kierowca autokaru ćwiczył. Droga fajna lecz sam dojazd z Warszawy do autostrady trwał prawie trzy godziny. Autokarem było do d... ale "szybką" osobówką to inna bajka.
 10. Takie legendy są najlepsze Ja na forum czytałem, że komuś odpadły narty z bagażnika rowerowego i spowodowały wielki karambol na atostradzie Teraz poważnie jak będziesz przewoził narty na stok? Za każdym razem mocowałe tymi taśmami i sznurkami? Mi po dniu jazdy to nawt butów sie nie chce zdejmować Ja osobiscie jak miałbym szanse wsadzić narty do auta to do pokrowca i jazda.
 11. Wygląda na to, że otwierają systematycznie (co prawda powoli) nowe trasy. Widać, że moja inwestycja w gogle z szybka na słońce pomogła My ruszamy w ten piątek.
 12. Mitek według mnie dziecko jeździ super. Odrębną sprawą jest czy dziecko jeździ realizując swoją pasję czy też pasje rodziców (rodzica). Niestety (jak zapewne wiesz) taki jest sport wyczynowy. Pozdrawiam
 13. znalazłem taki filmik dla mnie mocny :eek: mała naprawdę nieźle jeździ. Polecam filmik wszystkim którzy nie wiedzą co zrobić z rękami, barkami, kolanami itp. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=hr3lv4ZhUhY&feature=related"]
 14. Cześć Miałem w wakcje (1200km od domu) podobna przygodę własnie z tą firmą mi do tego.......... zgubili samochód! Podali adres warsztatu który nie istniał.:eek: Dla mnie są niekompetentni i niedecyzyjni ja im nie odpuszczę na same telefony w poszukiwaniu auta oraz informacje o statusie naprawy wydałem blisko 1000zł. Teraz wymieniamy się korespondencją część kosztów już pokryli jak będą się dalej stawiali w tak głupi sposób to zrobię im taki OJD)@#JU, że nikt się już u nich nie ubezpieczy. Może opiszemy nasze sprawy w jakiejś gazecie motoryzacyjnej?
×
×
 • Create New...