Skocz do zawartości

Co się stało z lustrzanymi, tęczowymi goglami...


HesSki

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś ciężko było znaleźć inne gogle, niż te z lustrzanką i tą słynną "tęczą", a teraz znaleźć właśnie takie (a na takie choruję już od 3 lat) to jakiś wyczyn! Oczywiście nie interesują mnie modele za 500zł, ani te, które musiałabym sprowadzać ze Stanów, ale czy wykluczenie tych dwóch kryteriów oznacza, że takich gogli nie dostanę...?! Już mi niedobrze od tego szperania w goglach i googlach, może Wy się natknęliście na fajne modele?

Użytkownik HesSki edytował ten post 28 październik 2009 - 00:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lustrzane Oakley (Model Wisdom Jet Black Fire). Mogę Ci sprzedać bo mam jeszcze drugie google. Stan Bdb, cena 300zł Za nowe płaciłem 2x tyle.

Po przymiarce bym się określiła, bo na ślepo nie kupię. Mam za wąską papę, i mało co pasuje do mojej głowy.. Ale to już bardziej w ten deseń. One są całkowicie kryjące oczy? Bo teraz robią takie "udawane" niby lustro, a prześwitują gały. A ja chcę, no wiecie, totalnie incognito.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast bardzo polecam Anon, klasyczne oprawki, kompatybilnie z większością kasków, duży wybór kolorów no i lustra też różne. Kupowałem wlaśnie z tęczowa szyba w intersporcie w zeszłym roku - Anon Figment cena 340 zł,. W tym roku dziewczyna kupiła węższe, damskie odpowiedniki - Anon Majestic ze srebrnym lustrem. Jeszcze raz polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpina, poszukaj w programie Alpina moja " lustrzana " tzw metallic szyba pochodzi z programu Alpina Skibrille i byla dostepna za okolo 400 pln / te szyby po prostu kosztuja wiecej /# gogle dla tzw "waskiej " szczuplej twarzy. http://www.alpina-ey...d=1746&pId=1151

Użytkownik alook edytował ten post 29 październik 2009 - 11:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs z cennymi nagrodami: :) 1. Kogo widac w odbiciu? 2. Co pije postac widoczna po lewej?

Może na powyższe pytania jeszcze odpowiedzi nie znam, ale to na pewno jakaś "mafia bagietkowa", zobaczcie, ile mają pieczywa :D Fajne te Anon Figment, szkoda ze ciężko coś ostatnio z goglami na sklepach - jeszcze dobrze sezonu nie rozpoczęli - wszędzie tylko uvexa apache i supersonici i corusy. I te składane na pół potworne :) Poczekam na sezon pełną gęba i porozglądam się za tymi cudami, poprzymierzam... Scatman, te z fotki to pancerne chyba?! Założe się, że po upadku w przepaść nawet nie ucierpiały... :rolleyes: No, i jeszcze jeden ważny szczegół który pominęłam - kompatybilność z kaskiem mam do sprawdzenia... Superhelixy mierzyłam. Nie chcielibyście mnie w nich spotkać na ulicy ciemną nocą... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anony szczerze polecam, widoczność rewelacyjna, kilku znajomych oprócz mnie użytkuje i wszyscy zadowoleni. Szyby są wymienne do kupienia w sklepach internetowych więc zawsze możesz zmienić z lustra na inne lub bez lustra :). Widzę, że jesteś kobietą więc dla Ciebie Anon Majestic nie Figment - identyczne jedynie, że węższe na kobiecą twarz:). Anon to firma córka Burtona, która zajmuje się tylko goglami/okularami więc w każdym sklepie Burtona o ile takie masz w pobliżu jest szeroki wybór kolorów oprawek i szkieł ( np Burtona w SilesiCC ). Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...