Jump to content

Barrtteekk

Members
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Barrtteekk's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Hej!   Musisz mieć min 100 komentarzy.   Pozdrawiam.
 2. Ekipa NTNu zaprasza do serii spotkań na których to prowadzone będą dyskusje dotyczące sprzętu itp   Link do wydarzenia; https://www.facebook...91526837760401/  
 3.   To stok z gatunku "idzie się dogadać" więc nie podchodził bym tak sceptycznie do sprawy
 4.   To stok z gatunku "idzie się dogadać" więc nie podchodził bym tak sceptycznie do sprawy
 5. Musielibyśmy mieć zgodę właściciela wyciągu, w przypadku Skrzycznego-trochę dużo roboty, jeśli posiadasz własne tyki  to ustawić je można na innym stoku, mniejszym, gdzie wchodząc grupą dajemy zarobek na karnetach np. Kaimówka (mała górka, obok Skrzycznego, ale na szlifowanie techniki SL może być)  
 6. Bywa różnie, zazwyczaj dni parę przed sylwestrem można już szusować
 7. No i elegancko, ja też jeszcze kogoś zgarne ze swoich znajomcyh i jeśli białego nie zabraknie to organizujemy sobie trening w Szczyrku   Jesteśmy w  kontakcie, hej!
 8. W Szczyrku na dolinach, (jedna z tras na Skrzycznym), treningi prowadzi były trener Kadry Narodowej Polski.
 9. Odnośnie Skrzycznego;   Slalom, 2 ustawinia, oklo 3h śmigania, krótkie tyczki treningowe + właściwe, analiza błędów na bierząco = 85zł Gigant, tak samo jak w SL = 50zł   Takie ceny miałem przy nie pełnej dyszcze chętnych
 10.   Hej!   Jestem jak najbardziej chętny, osobiście jeździłem sl na Skrzycznym, w dalszym ciągu mam namiar na organizatora tego przedsięwzięcia więc jak coś, możemy połączyć siły, zebrać jeszcze kogoś i razem potrenować.
 11. @eqiupe trochę odświeżę temat, powiedz mi proszę czy udało Ci się znaleźć nową gumę do swojego modelu gogli?
 12. Chodzi Ci o szybę w ten deseń ? http://supersklep.pl...akley-text-fire ?? Użytkownik Barrtteekk edytował ten post 28 październik 2009 - 00:18
 13. Dzięki za info, dałem sobie spokój z kurteczka, pytałem o realność firmy jedynie z racji, żeby nie kupić podróby.
 14. Witam! Mam okazje zakupu kurtki Spyder, rzekomo oryginał, nie jestem zbyt dobrym rzeczoznawcą jak i ze zdjęć wywnioskować za dużo się nie da, chyba, że znajdzie się jakiś szpec który pomorze, doradzi Z góry dziękuje ! ~~ Dostałem jeszcze jedno foto. Może to pomoże, sprzedawca chce tysiąc, parametry zachęcające, powód sprzedaży: "Kurtkę dostałem na urodziny, jednak kompletnie nie pod mój gust" Użytkownik Barrtteekk edytował ten post 25 październik 2009 - 15:55 Dodanie foto.
 15. Oj jedyna na pewno nie jesteś... @A co do pogody, wydaje mi się, ze napada śniegu tyle ile potrzeba, pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia! Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...