Skocz do zawartości

Kouty nad Desnou


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie tą kartę można odebrać bo mój czeski - a nawet translator - nie dają rady takiemu zdaniu :-( Czy wystarczy podejść do kasy pod wyciągami, czy trzeba szukać tego sklepu Heliasport w wiosce?

Aby dokończyć rejestrację do ActiveClubu podejmijcie w dowolnym sklepie Helia Sport waszą nowa kartę za zwrotną kaucją 50 koron. Obsłudze w kasie podajcie e-mail, który użyliście przy rejestracji. http://heliasport.cz...region=6&token= Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mam do odebrania kartę w sklepie położonym 299.99 cm od kasy wyciągu. Jak zrobi się chłodniej(twardziej) i Bracia uporządkują trasy po szalonej odwilży ,trza jechać i przyjrzeć się tej przyczepie,czy ona nasza z Niewiadowa:). Ja bardzo chcę Kouty,więc jeśli ktoś.....to dać mi znać i już:P pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... my, Opolacy myślimy o najbliższym piątku. Ale to się okaże, jak prognozy się jakoś skonkretyzują. I to ma się rozumieć ... na plus, a raczej ... minus :-D Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 10 styczeń 2011 - 00:14 literaki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najnowszym numerem czasopisma SNOW nr 59 z dnia 21.01.2011 można będzie uzyskać kupon na darmowy skipas na areał w Koutach. Wystarczy ... kupić pisemko :-) http://snow.cz/clane...aktualni-report W rejonie Jeseników znalazłem dwa sklepy, jeden w samym Jeseniku, a drugi ... w Koutach :-) http://snow.cz/casop...Moravskoslezsky Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 12 styczeń 2011 - 13:33 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem,że w przyczepce u góry podają dobry kapuśniaczek:p,a to o mżawce było:D Cztery stopnie różnicy plus/minus między górą ,a dołem ? Dobra jak zaczną podawać górę -4 stopnie,to na nas już czas;). Jeszcze dziś rozmawiałem z Tycoonem,kiedy będzie sens tam uderzyć:) No,a jeśli chodzi o karty zniżkowe to coraz bliżej ,jak tak dalej pójdzie to będą do odbioru na kanapie;) pozdrawiam ( a jeśli chodzi o żonę szybszą od ciebie na Medvedi to zazdroszczę:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy z tym tłumkiem...ja tam go jakoś nie przewiduję. Ludzie po prostu wymiękają na tej górze i szybko kończą jazdę. A żonkę masz rzeczywiście jakąś usportowioną. Bo na wyścigi Medvedi to 60-80kmh i więcej. Chociaż trzeba przyznać, że bardzo równo tam jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na razie trzeba sobie odpuścić nasze pagórki za miedzą. Odwilż będzie jeszcze trwała - prawdopodobnie - min. do początku III dekady stycznia. Niestety :-( => http://www.skiforum....ead.php?t=33183 => http://predpoved-poc...ava-ostrava.php => http://www.e-pocasi....olomoucky-kraj/ Jak się nic nie zmieni w planach (a bardzo wiele - niestety - zależy od tegorocznej zimy i samej frekwencji narciarzy, wiadomo - kasa) to kolejna kanapa (czwórka tym razem) wystartuje już w sezonie 2012/2013, czyli za rok. Wrzucę w najbliższym czasie trochę więcej info nt, które udało mi sie pozbierać w różnych miejscach, w tym w samych Koutach od "ichniejszej góry";-)) A komentując Wasz wątek o Medvedi - też dodam od siebie, że warto jechać do Koutów choćby wyłącznie po to, aby pośmigać tą traską. Tam już czuć powiew prawdziwych gór i prawdziwych emocji. Przewyższenia są naprawdę godne, zresztą Tomek zrobił jedno ujęcie w poprzek stoku. Spokojnie 45 st. nachylenia jak nic :-) Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 13 styczeń 2011 - 00:16 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem, że pojawiła się nowa oferta na stronie www.kouty.cz

SKIPAS 2+1 ZDARMA a navíc za ceny z vedlej¹í sezóny. Pøíklad: 3x 1 denní dospìlí (530,-) = 1590,- platí¹ jen 1060,- 1x 1 denní dospìlí (530,-) 1x 1denní senior (390,-) 1x 1denní dìti (290,-) = 1210,- platí¹ jen 920,-

Na wyjazdy w 3 osoby piękne! Skipas dla dorosłego wychodzi za 353 koronki czyli niecałe 60 zł

Użytkownik tycoon edytował ten post 19 styczeń 2011 - 23:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, jak się robi odpowiedni i profesjonalny marketing medialny. Brawa dla Pepików ! A u nas niech się te wszystkie Staśki i Władki kłócą dalej przez czyjego łąkę, czy przysłowiową miedzę ma iść wyciąg, czy też trasa i dlaczego tak mało dutków mu się oferuje, jak to wsyćko przecie jego i jeno Pan Bócka ... Takim to zachowaniem Czesi z Koutów spowodują, że każdy (i to nie tylko z PL) będzie chciał choć raz doświadczyć "koutowskiej przygody", a pewnie niejeden spróbowawszy - przekona się, że warto parę koron więcej zapłacić w przyszłości - mając przekonanie, że jest się (i będzie się) tam szanowanym i docenianym. a także ważnym ogniwem tego całego przedsięwzięcia Zdravim :-) ps Kto wie, czy mnie tam już w weekend nie poniesie ps II Właśnie doczytałem na ich Facebooku, że akcja trwa do 31.01. ale nie są ważne w tej promocji upusty ActiveClub. Oraz, że gratis jest zawsze skipas o najniższym nominale Dodatkowo na sobotę 22.01 gratka dla freestylerów (i nie tylko pewnie) w postaci otwarcia Snow Parku w areale ( od 10 aż do 23.30 !!!) ps III A tak wyglądały traski 18.01 http://www.facebook....96787&aid=37678 Chyba odwilż im zbytnio nie zaszkodziła :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 19 styczeń 2011 - 23:58 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jechałem drogą nr 60 Jesenik-Żulowa-Paczków i przejazd był całkiem dobry. Teraz jak nie ma śniegu to i sam przejazd 44-ką przez CHS będzie także spoko. Przez Sumperk nigdy nie jechałem Tak więc w sobotę ja bym pojechał z Kłodzka przez Jesenik i CHS - widoki będą lepsze :-) Albo poczekaj na nas i pojedź z nami we wtorek (patrz tutaj)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jechałem drogą nr 60 Jesenik-Żulowa-Paczków i przejazd był całkiem dobry. Teraz jak nie ma śniegu to i sam przejazd 44-ką przez CHS będzie także spoko. Przez Sumperk nigdy nie jechałem Tak więc w sobotę ja bym pojechał z Kłodzka przez Jesenik i CHS - widoki będą lepsze :-) Albo poczekaj na nas i pojedź z nami we wtorek (patrz tutaj)

we wtorek nie mogę ;) Google maps radzi jechać przez Paczków, TomTom przez Międzylesie ale nie przez Sumperk, tylko gdzieś jeszcze przed Cerveną Vodą w lewo się jedzie, nie znam tych tras dlatego mam pewne obawy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj. dobra wiadomość dla tych co jadą we wtorek: ciągle dośnieżają i naturalny sobie lekko pada ;) to tak, kilka słów o ośrodku. widać, że cały czas ludzie z obsługi coś robią, to jedzie z jakimiś tyczkami żeby odgrodzić, to coś tam poprawia, snowpark robią, widać ich, nie siedzą w ciepłym i nie obijają się. wyciąg wiadomo, europejski standard, wygodne wsiadanie i zsiadanie, szybki ;) trasy dość ciekawe, aczkolwiek ze względu na dużą ilość świeżego śniegu nie mogłem ich do końca sprawdzić. Hrebenovka ciekawa, najpierw część trasy w pozycji zajazdowej, potem już kawałek fajnej górki. Medvedi tak jak mówicie taka czarno-czerwona, chociaż wydaje mi się że do czarnej trochę brakuje natomiast jest nieco trudniejsza niż czerwona :D ogólnie dużo pracy tam jeszcze przed nimi, bo widać że dopiero się uczą, choćby w knajpie w której trzeba było dzisiaj sobie postać żeby coś zjeść, wolno im to szło strasznie aczkolwiek uważam że ten ośrodek ma duży potencjał, jeśli będą się rozwijać tak jak do tej pory i zrobią jeszcze jakąś kanapę i parę tras to rzeczywiście może będzie można porównać do Szpindla ;) co do warunków dzisiaj to typowe dla dużego opadu śniegu. dużo luźnego śniegu, muldy. Hrebenovka była ratrakowana po nocy, rano fajnie, później niestety wyszły kamyczki, tak samo jak przy górnym orczyk. Medvedi nie ratrakowana po nocy, świeży śnieg a pod nim lód, póki nie zrobiły się muldy było bardzo fajnie ;) armatki cały czas dmuchają. promocja 2+1 obejmuje prawie wszystkie opcje karnetu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wcześniej uśmiechałem pod nosem - czytając o tym krótkim wyciągu łącznikowym pomagającym dostać się z dołu narciarzom do orczyka prowadzącego ku kanapie. Ale ... do dzisiaj ;-)) Zrozumiałem, że to nie jest taka głupia sprawa, zwłaszcza gdy leżący śnieg na podejściu jest mocno wyślizgany i tworzy śliską, lodową i wąską rynnę w tym miejscu. Ale dzięki takiemu, prostemu rozwiązaniu można się wygodnie wciągnąć tamtędy do orczyka ku kanapie. Ewidentny plus dla Pepików. Na leniucha jest całkiem, całkiem :-) Co do stoków - tradycyjnie - już chyba - lepsza jest Medvìdí (twarda, równa i z małymi niewielkimi jedynie muldkami) i to tylko pod koniec dzionka. Gorzej było na Høebenovce, gdzie poniżej łącznikowego trawersu były już spore muldy od połowy dnia. Dało się je ominąć, ale trzeba było mocno "halsować" po całej szerokości stoku ;-)) Od południa zaczął padać - momentami mocno - śnieg sporo ograniczający widoczność. Taka "zła" pogoda wyludniła jeszcze bardziej stoki. To skłoniło nas do częstszych odwiedziń "przybytków" na dole -> i stąd moje nieco późne odkrycie pt. "Bar Lyzarna" - fajna knajpka w stylu starej alpejskiej gospody (skąd oni nabrali tam tyle starych i zczerniałych drewnianych belek ?) z wieloma elementami nawiązującymi do dawnego narciarstwa (stare zdjęcia, "prehistoryczne" narty na ścianach itp) Całość dopełnia smaczna, choć nie najtańsza kuchnia, miła obługa ale i ... pyszny Bernard :-) Ludzi ilość znikoma (zresztą od zasłyszanych w knajpce w Mikulovicach informacji od amatorów "białego " w Ramzovej, tam było podobnie) A co najważniejsze - do końca miesiąca trzy skipasy w cenie dwóch ! :-) Zdravim :-) ps No i jak tu do tych Koutów nie jeździć, skoro prawie pod samymi oknami, 200 m od domu człowiekowi takie billboardy wieszają :-)))

Załączone miniatury

  • 20100504.jpg
  • 20100507.jpg

Użytkownik o.tisk edytował ten post 24 styczeń 2011 - 12:06 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.facebook....177681472273950 ... więc może i my wybierzmy spośród naszych dziewczyn jakąś własną holkę i ją zgłośmy do tego konkursu. A nuż się uda ? :-) ======================================================== -> http://www.facebook....130765800296787 Kouty - czy jeszcze ktoś ma wątpliwości nad genialnością tego jutrzejszego pomysłu ? :-D fotka jest z dzisiaj, a na jutro dołóżcie do tego widoczku jeszcze lampę :-) A za tym sztruksem to płacze już rzewnymi łzami jeden brzydki i dziki z Wawy ;-) Będzie nam go brakowało, ale obiecałem mu, że pierwsze przeruhanie sztruksu, to na cześć Naszego Kudłatego !!!

Użytkownik o.tisk edytował ten post 28 styczeń 2011 - 14:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka jest z dzisiaj, a na jutro dołóżcie do tego widoczku jeszcze lampę :-)

No i dokładnie tak było - więc wrzucam parę fotek (jedynie), bo szkoda było czasu przy takich warunkach na stanie z aparatem A mały opis tutaj -> http://www.skiforum....0372#post340372 Zdravim :-) ps Szykuje się specjalna impreza dla Polaków w Koutach, ale więcej powiem, jak już będą ustalone konkretniejsze szczegóły. Dodam tylko, że my Polacy jesteśmy tam postrzegani jako ważni i naprawdę liczący się klienci.

Załączone miniatury

  • 20100515.jpg
  • 20100516.jpg
  • 20100517.jpg

Użytkownik o.tisk edytował ten post 30 styczeń 2011 - 10:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...