Skocz do zawartości

Fajna ciekawostka...


lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Rolkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D Jeszcze jakieś 2 miesiące i startuje :rolleyes: Szczerze, nie wiem czy to najskuteczniejszy sposób - śnieg to jednak specyficzny rodzaj podłoża, nie wiem czy da się czym kolwiek zastapić w nauce "na sucho", ale na pewno ciekawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D Jeszcze jakieś 2 miesiące i startuje :rolleyes: Szczerze, nie wiem czy to najskuteczniejszy sposób - śnieg to jednak specyficzny rodzaj podłoża, nie wiem czy da się czym kolwiek zastapić w nauce "na sucho", ale na pewno ciekawy.

Też się uśmiechnałem na początku, ale po wymianie uwag z pomysłodawcą uznałem że to ma sens, uczy balansu co jest nie do przecenienia i wspomaga pamięć mięśniową. PS. to nie są zwykłe rolki, toto ma 6 kółek, po trzy na kazdej " krawedzi " i jest przypinane do butów narciarskich.

Użytkownik Lobo edytował ten post 05 marzec 2009 - 21:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są zwykłe rolki, toto ma 6 kółek, po trzy na kazdej " krawedzi " i jest przypinane do butów narciarskich.

aaa, to zmienia postać rzeczy buty narciarskie...no nieźle :) Cholera, nie powiem, zaopatrzyłabym się w coś takiego na lato zawsze to jakaś namiastka ..:P Gość planuje wprowadzić ten sprzęt do obrotu normalnie na rynek komercyjnie, czy tylko w ramach treningu dla pro`sów, hmm?? pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, to zmienia postać rzeczy buty narciarskie...no nieźle :) Cholera, nie powiem, zaopatrzyłabym się w coś takiego na lato zawsze to jakaś namiastka ..:P Gość planuje wprowadzić ten sprzęt do obrotu normalnie na rynek komercyjnie, czy tylko w ramach treningu dla pro`sów, hmm?? pozdro

Z dostawą pod drzwi, żaden problem myślę:cool: http://www.harbskisy...rver/models.htm Na razie mają swoją stronę "sklepową" w budowie ale mozna kupić i tak : Harb Ski Systems <[email protected]> pod tym adresem facet imieniem Chris udzieli informacji, kupiłem program nauczania z kompletem 3 DVD płacac po prostu kartą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dobry sprzęt, choć chyba odkrycie jakieś to wyjatkowe nie jest bo rolki juz jakis czas funkcjonuja na rynku, chyba że jakoś po krzywej jadą ale to tez nie droga nauczania narciarstwa a raczej metoda treningowa dla jeżdżących i to dobrze. Nartorolki gąsienicowe - jeździł z Was ktoś, bo Ja jeździłem - fajna zabawa. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Nartorolki gąsienicowe - jeździł z Was ktoś, bo Ja jeździłem - fajna zabawa. Pozdrawiam

Oj jeździłem... Ale to było jeszcze w ubiegłym wieku :) Ubaw po pachy - cięły trawę jak kosiarka, a jak zaczynały piszczeć to je po kilku zjazdach wkładaliśmy z kolegą do wiadra z wodą i na 2 zjazdy był spokój :D Ludzie się na nas trochę dziwnie patrzyli jak na górę na Ursynowie szliśmy latem z butami narciarskimi, kijami, gąsiennicowym ustrojstwem i wiadrem wody :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić te rolki gąsienicowe takie jak przedstawił mario_fun ?? EDIT: Nigdy nie miałem zwykłych rolek.,. czy można takimi normalnie skręcać przechylając się jak w jeździe carvingowej ??

Użytkownik Sencei edytował ten post 06 marzec 2009 - 16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...