Jump to content

Dave

Members
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

221 profile views

Dave's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Collaborator
 • Reacting Well
 • Conversation Starter
 • One Year In
 • Dedicated

Recent Badges

2

Reputation

 1. Dave

  Atomic G9R

  Ale kto powiedział że nie jeżdżę??? Znów dorobiona teoria. Wszystko tylko pod swoją tezę. Właśnie ostatnimi czasy jeżdżę na komórkach SL, tylko rano na twardym. Potem zmiana na szersze deski i mogę śmigać do końca dnia z ogromną przyjemnością pełnym piecem. Nie martwiąc się że zaraz narta zostanie w kopnym śniegu. Więc nie unoszę się tylko traktuję cię z taką samą zniewagą jak ty odnosisz się do mnie. A Atomiki mnie po prostu zaciekawiły i gdybym znalazł je w katalogu nie zdawałbym pytania. Odnośnie GS, niby GS, kastrowanego GS, narty dla dziewczynki 30 kg czy jak tam zwiesz takie narty. Ja odnoszę się do tego co pisze producent i jak nazywa swoje narty w katalogach, łatwiej jest się komunikować...tak mi się wydawało 🤷
 2. Dave

  Atomic G9R

  Podałem konkretny model narty a nie tylko długość. I nie było nigdzie mowy że miałby to być model Fis. Cała reszta to była twoja ocena i kolegi "stara" który szybko przyklasnął. Jak najbardziej podzielam twoje zdanie. Producenci robią świetne narty allmountain 80 + pod butem które są genialne na dzisiejsze stoki. Czy to na miękki rozjeżdżony śnieg czy też na twardym dają radę.
 3. Dave

  Atomic G9R

  Master 32 dzięki bardzo za odpowiedź.
 4. Dave

  Atomic G9R

  Dzięki za polecajke z kijami. (Oczywiście musiałeś wbić szpilkę, to chyba jakaś nieodłączną maniera użytkowników na tym forum) Przeglądając katalogi większość nart z grupy master GS długość kończy się na cirka 185 cm i promieniem 19-21 m. Te narty wyszły z dwiema długościami 177 i 183.
 5. Dave

  Atomic G9R

  Nie rozumiem na jakiej podstawie wklejając link do sklepu wnioskujesz że jest to narta dedykowana dla juniora? Nic w opisie nie ma o tym mowy.
 6. Dave

  Atomic G9R

  Z menelami wódki nie pije więc nie mów do mnie "kolego". 🤷
 7. Dave

  Atomic G9R

  A kto mówi o długości??? Nie dorabiaj sobie zdania na mój temat. Bo gówno o mnie wiesz, ale wyrok już wydałeś. Chciałem tylko zapytać, bo wiem że na takich forach bywają miłośnicy nie tylko narciarstwa ale też sprzętu i mają wiedzę np na temat nart Atomica. Proszę Cię o brak dalszej konwersacji w tym temacie.
 8. Dave

  Atomic G9R

  Nie do końca rozumiem?
 9. Dave

  Atomic G9R

  Bardziej mnie zastanawia dlaczego nie istnieje ta narta w katalogach Atomica. Znalazłem do kupienia taką nartę cena podana w jenach japońskich. Być może narta produkowana na rynek japoński??? Zobaczymy co powie sklep.
 10. Dave

  Atomic G9R

  Geometria narty wskazuje na 1 sklepową nartę GS Atomica. Aczkolwiek nigdzie w katalogu nie ma dokładnie takiej jak podałem, czyli z dopisek R cokolwiek to znaczy. No nic może dowiem się czegoś w poniedziałek. Mitek biorę w nawias że to narty dla dziewczynki. 🙃
 11. Dave

  Atomic G9R

  Witam jak w tytule czy ktoś orientuje się co to za narta Atomic G9 R? Czym różni się od zwykłego G9 ? Prześledziłem kilka katalogów Atomica 2022/2023 i nie znalazłem tej narty w żadnym z nich. Może ktoś miał do czynienia z tą nartą. https://ski24.pl/narty-meskie/29515-29964-narty-gigantowe-zawodnicze-atomic-redster-g9r-revoschock-wiazania-atomic-x16-var.html#/12-dlugosc_cm-177 Zastanawiam się nad zakupem. Może ktoś podpowie.
 12. Cześć, jadę 15-17 jak by ktoś chciał dołączyć mogę zabrać 2 osoby.
 13. Jeżdżę z Siemianowic, 8-10 na Chopok, 11-13 w tygodniu do Szczyrku i kolejny weekend 15-17 Chopok. Jak coś mam 2 miejsca wolne. Oczywiście chodzi o grudzień
×
×
 • Create New...