Jump to content

AlBundy

Members
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

AlBundy's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Bardzo dziękuję za ten post. W 100% się z tym zgadzam. To przecież ja ostatecznie zdecyduję które narty są dla mnie najlepsze. Koledzy którzy krytykują mój wybór proszę aby pamiętali o co pytałem. Decyzja o zakupie nowych zapadła w ubiegłym sezonie, jedynie pytałem jakie narty (długość, promień, twardość, grupa) pomogą mi zacząć od nowa. I tylko to chciałem wiedzieć.  
 2. Zabieram obie pary, kupiłem gopro. Żona będzie kręcic. Pierwszego dnia x7 drugiego rossi, a kolejne na tych co się lepiej mi jeździ. wrzucę filmy i będę oczekiwał konstruktywnej krytyki po której jeżeli będzie trzeba złożę samokrytykę
 3. No nie wiem, na stronie Rossignol są opisane jako slalomki
 4. Szukałem odpowiedzi w pierwszym i drugim temacie co zrobić abym zaczął jeździć lepiej, technicznie Uznałem, że muszę się cofnąć i zbierałem informacje na jakich nartach będzie mi łatwiej ponownie zacząć. Oczywiście, że braki techniczne muszę poprawić z instruktorem, to jasne jak słońce, szukałem  nart  na których będzie mi to łatwiej zrobić. Na podstawie zebranych informacji i Waszych sugestii podjąłem decyzję o zakupie nowych nart krótszych. Ostatecznie na podstawie rady SSTAR zakupiłem narty Rossignol Elite  St Ti 167 cm Czy na tych nartach będzie mi trudniej niż na redsterach x7 175 cm? Czy popełniłem błąd?  Niedługo sam to zweryfikuję najważniejsza jest radość z jazdy.  Jeżeli ta narta to AM to będę miał dwie, krótszą i dłuższą, najpierw na krótszej się nauczę, a potem na dłuższej będę „ śmigał” Dziękuję za Wasze rady i sugestie, cieszę się, że ten wątek był prawie na tema. Chociaż były próby starej gwardii na rozwodnienie.
 5. Kupiłem, za tydzień kierunek Szwajcaria, na wszelki wypadek  zabieram Atomici  jakby mnie rossignole  zmęczyły
 6.   Faktycznie, nie pomyślałem, oczywiście, że NIE. Już zmieniłem. Dzięki za czujność
 7. Ale ja mam nadwagę nawet  85 kg i już się martwię co będzie jak niedługo wrócę z nart, a tu lockdown będzie, kontrole na granica, a ja przytyję na foundee. I przywiozę kilka kilo więcej obywatela, Trudno znaleźć ten model rossi Elite 165 może być? Sl, Mt, Lt.?
 8. Tak chciałbym śmigać nie mylić ze śmigiem
 9. O! to jest najlepsza pomoc w tej chwili, dziękuję
 10. Nie chcę się zsuwać, chcę śmigać, jakby to nie zabrzmiało   To może być interesujące
 11. Nie chcę się zsuwać, chcę śmigać, jakby to nie zabrzmiało
×
×
 • Create New...