Jump to content

grimson

Members
 • Posts

  2,350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Posts posted by grimson

 1. 34 minuty temu, SzymQ napisał:

  Nie wiem czy nie powinniśmy poszukać zewnętrznego finansowania... Skoro nawet Mitek nie może się doczekać poradników udostępnionych na YT przez klub melepety, to wróżę nam komercyjny sukces na tej platformie. 🙂

  P.S. Ty odpowiadasz za poradniczą sekcję HowTo, sekcja HowToNot już jest dobrze obsadzona🙂

  Dawaj temat na zrzutka.pl i będzie kasiora😁

  • Haha 1
 2. Mieszkam w mieście gdzie jest klub żużlowy, zapach metanolu kojarzy mi się z najmłodszymi latami. Żużel inaczej odbiera się w TV a inaczej na żywo.

 3. 10 godzin temu, SzymQ napisał:

  Dobrze mi się czyta, mimo że nigdy nie miałem żadnych aspiracji do szeroko rozumianych służb. Nie oglądam tv, ani nie jestem z branży i może dlatego nie wyskakuje mi Naval z lodówki. Z książką prawie kończę i nie znalazłem tam póki co nic poza pseudonimami co nie byłoby udostępnione powszechnie wcześniej. Być może nawet pseudonimy były, ale nie w mojej świadomości. Czy możesz doprecyzować, co autor upublicznił, że uznałeś to za nieetyczne lub niezgodne z prawem? 

  Naval wspomina że jego ulubionym pisarzem jest Sergiusz Piasecki. Mam jego wszystkie książki, Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy miażdży.

 4. 1 godzinę temu, Mitek napisał:

  Prymitywne wieśniactwo, tym bardziej adresowane do podobnych, nie jest zbyt delikatne, nie może być. Prawda?

  Ile pozycji Navala przeczytałeś, ze masz o nim i czytelnikach takie zdanie? Zwyczajnie po raz kolejny ferujesz chamskie wyroki, w ogóle nie będąc w temacie. Totalna żenada.

   

 5. 2 godziny temu, SzymQ napisał:

  Nie mam pojęcia 🙂, ale po Waszej wymianie zdań postanowiłem sprawdzić co to za książka. Czyta mi się dobrze. Nie jest to Marcinko, nie jest to Grzesiuk, ale na razie wychodzi mi, że to jakiś taki niejasny miks tych dwóch autorów.

  Przeczytałem całego Grzesiuka i są pewne analogie w pozycjach Navala.

 6. 3 godziny temu, moruniek napisał:

  Witek był w tym oddziale ale się z tym aż tak nie lansował medialnie. 

  Witek- to ktoś z forum?

  Naval ma swoje piec minut, otwierasz lodówkę a z niej wyskakuje Naval. Nie mam z tym problemu, niech facet sobie zarabia. Popatrz lepiej na Rob Forstinger z SAS, ten to ma parcie na szkło. Przy nim Naval to ubogi krewny.

 7. Godzinę temu, brachol napisał:

  Jak jeszcze jeździłem do CG częściej to w jednym roku kupując karnet 6 dowolnych dni dodatkowo kupiłem kartę osobistą i jeszcze można było mieć dowolne zdjęcie nadrukowane. I wtedy podczas składania zamówienia podajesz numer tej karty. 

  Być może teraz tej opcji już nie ma. 

  Teraz tego nie widzę, widoczne nieaktualne.

 8. 38 minut temu, brachol napisał:

  Mogłeś sobie zafundować osobiste karty i potem tylko doładowywać.

  Nie wiem czy jest taka możliwość.
   

  Karty zawsze można doładować po jeździe, wiec nie musza być osobiste.

 9. Wczoraj zjedzona przy 0,35l czegoś mocniejszego 1 papryczka Carolina Reaper na surowo, w kawałkach i na raty. Wrażenia najciekawsze dzisiaj: pali na dwóch wyjściach, rano część języka zdrętwiała. Wczoraj po spożyciu warzywa straciłem część smaku.

 10. Pojawiły się w przedsprzedaży karnety 2 i 4 godz.

  Po dwa karnety dla dorosłych i dla córki córki na 4 godz zamówione. Rok temu kupowałem taki sam zestaw, w tym roku inflacja łaskawa bo zapłaciłem z przesyłką do domu o 1 zł mniej jak w 2022r.

 11. 19 godzin temu, Karpacik napisał:

  Ja właśnie od kilku lat unikam CB oraz SLS i wszelkich mocnych detergentów i nigdy nie chodzę spać z mokrymi włosami, zawsze susze. I dlatego nie mam pomysłu co jeszcze mogłoby zaostrzać ten stan. Zastanawia mnie kwestia częstości mycia. Mysliscie, że lepiej myć codziennie detergentami czy jednak starać się myć co 2-3 dni? bo czytałam różne wersje - że tu zmywam naturalną florę bakteryjną, a z drugiej strony nie myjąc codziennie rozwijają się bakterie, które pogarszają ten stan.

   

  Myj codziennie benzyną do połysku.

  • Haha 1
 12. 3 godziny temu, mig napisał:

  Wtedy oczywiście można mrugac, a jak nie pomoże to wjechać w kufer i zepchnąć z drogi...

  Bredzisz.

  Takiego delikwenta robi się prawym pasem.

   

 13. 25 minut temu, brachol napisał:

  Samochody pozwalają teraz na wiele i często kierowcy jadąc 200 km/h nie zastanawiają się, że jak ktoś jedzie 140 km/h może po prostu źle ocenić prędkość i nie spodziewać się, że inny samochód przekracza o prawie 50% dozwoloną prędkość. 

  Podobnie jak ktoś jedzie na drodze szybkiego ruchu 70km/godz lewym pasem. Wczoraj miałem takiego delikwenta na AOW...

 14. 19 minut temu, Mikoski napisał:

  No i co że mrugał ? on był z tyłu i  zapierdalał ,ma hamulec ja każde auto. Zabił trzyosobową rodzinę, spalił ich żywcem , dożywocie się należy.

  Nie ma co wydawać wyroków. Nie wiesz, czy osobówka nagle nie zmieniła pasa na lewy, tuż przed BMW. Czy tez kierowca BMW zagapił się i uderzył w pojazd jadący na swoim pasie. 

  Wydarzyła się tragedia i to jest pewne.

 15. 3 minuty temu, kordiankw napisał:

  Dzięki odrzutowi nabierasz przyspieszenia 😄

  To tak nie działa. Po ostrym czuć palenie, ale bez efektów przyspieszających jazdę.

×
×
 • Create New...