Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Ale dlaczego pada więcej? Dlaczego klimat inny? Dlaczego wyższe góry? Wiesz ja nie mogę na ten temat pisać bo kolega grimson stwierdził, że nie znam się na geologii i na geografii. Proszę o pomoc. Pozdro
-
Ale nad czym mam myslec? Inny klimat i wyzsze gory. W NZ pada tez wiecej sniegu niz w EU
-
Pomyśl i napisz sam dlaczego. Pozdro
-
Ale w NZ jest juz jak w Alpach. Jak nie lepiej.
- Dzisiaj
-
Jeżeli zdanie dotyczyło 10.06 to uczciwie cofam sugestie. Ale 20.06 to już jest bliżej środka zimy. Moim zdaniem należałoby - aby być w zgodzie z prawdą: "W Australii kręcą... !!!" Specyfika klimatyczna półkuli południowej jest niestety nieubłagana. W Australii góry są dość niskie i naturalnego śniegu nie ma za dużo. I to jest zima, której raczej nie można porównać w żaden sposób z naszą. Swoją drogą przypadkowo wywołany bardzo ciekawy temat tak, że z przyjemnością czekam na rozwinięcie eksperckie kolegi, który go poruszył.
-
10.06 w Perisher mieli bajkowy warun, potem białe spłynęło: ScreenRecording_06-20-2026 16-43-02_1.mp4
-
Ma być C, a nie klasa bydlęca 😁
-
A ja chciałem zwrócić uwagę, że najwspanialsza dziedzina nauki jaką jest geologia nie idzie w parze ze znajomością geografii.
-
A ja chciałem zwrócić uwagę na odkrywcze stwierdzenie: "W Australii już jeżdżą."
-
Z Berlina za 5 kola mozna leciec. Oczywiscie opcja dla plebsu.
-
Business Class- klasa C w samolocie.
-
Najtańsza opcja na tydzień @Jan
-
Ja latam tylko w C.
-
nie przypuszczam że Ciebie nie stać na bilecik do Australii
-
Jak mi postawisz bilety. Kiedy stawiasz?
-
W Australii już jeżdżą: https://www.perisher.com.au
-
Cześć Nie wiem jak jest z kawą - oj... daleko mi do smakosza kawy, właściwie czegokolwiek ale... Manufaktury, wyrób ręczny, hodowla naturalna, podejście ekologiczne w produkcji itd. to po prostu obecnie modne nośne hasła, na które lecą jak muchy na lep duże grupy konsumentów, zazwyczaj nie mających pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Troszkę zacząłem orientować się w rynku piwnym i wszystkim zajadłym miłośnikom kraftów serdecznie gratuluję. 🙂 W rowerach sporo elementów to technologia i skomplikowana mechanika precyzyjna. Tutaj manufaktura nie ma szans ale już - tak jak piszesz - składanie pod wymiar z gotowych elementów to manufakturowa nisza, która się rozrasta ale i jest bardzo niestabilna. Sam znam parę firm, które coś tam robiły ale już nie robią albo się sprzedały zmieniając charakter, weźmy takie Rondo... choć może to inny kaliber. Pozdro
- Wczoraj
-
50 gr.
-
a ile za puszke teraz płacą ?
-
Każdy robi to, do czego go Bozia stworzyła
-
Nie na kazdego to dziala. Ja do tej pory slyszalem tylko ze ten Mbape dobrze kopie pilke.
-
Gwiazdy tego świata dają przykład nam, maluczkim.
-
@grimsonI w czym problem?
