Skocz do zawartości

Skimaniak - opinie


wkg

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszna sprawa ... intuicyjnie sprawiają dobre wrażenie ale podanie warunków finansowych (zaliczka itd ... ) uzależniają od podania danych osobowych i wypełnienia jakiś formularzy. Gdyby nie fakt, że istnieją od dawna myślałbym, że to tylko wyłudzalnia danych osobowych ale nie wygląda na to. Tak czy inaczej mam mieszane uczucia. 

Dzięki serdeczne za odzew !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa ... intuicyjnie sprawiają dobre wrażenie ale podanie warunków finansowych (zaliczka itd ... ) uzależniają od podania danych osobowych i wypełnienia jakiś formularzy. Gdyby nie fakt, że istnieją od dawna myślałbym, że to tylko wyłudzalnia danych osobowych ale nie wygląda na to. Tak czy inaczej mam mieszane uczucia. 

Dzięki serdeczne za odzew !

 

Firma krzak to nie jest. Sara w zeszłym roku pracowała u nich przez 2 tyg jako instruktorka i kasę bez problemu wypłacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

podbijam bo mam opcję wyjazdu do Nauders z tym organizaatorem.

Jeżdził tam ktoś kiedyś? z nimi bez nich?

 

 

co do samego skimaniaka widzę raczej pozytywne opinie nie negatywne...

 

A może ktoś podrzuci innego, godnego polecenia organizatora wyjazdów rodzinnych

 

pozdrawiam

K

Po jaką cholerę Ci organizator wyjazdów rodzinnych.

Bądź sam organizatorem, bądź bohaterem swojego wyjazdu.

Nie bój się ludzi. Za granicą, nie gryzą, chociaż w Nauders mówią po niemiecku  :o I to tak że ciężko ich zrozumieć :D a po angielsku nie chcą za bardzo, wolą swój ojczysty.

Jest tyle możliwości załatwienia zakwaterowania. Ale jak nie wiesz to jest coś takiego jak booking.com ale są lepsze sposoby.

Byłem tam w styczniu, pisałem już o tym na forum sporo. Dobre miejsce dla nie umiejących jeździć ;). Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jestem po prostu leniwy.

Byłem juz tyle razy bohaterem że teraz chciałbym spróbować inaczej.

a dla umiejących jeśdzić złe?

Z tym bohaterem to słaba reklama :(

 

Może dlatego, że jestem stary najbardziej cenię sobie wolność, bo jak byłem młody nie miałem tej wolności. I korzystam z niej teraz.

Wolność od rodaków w autokarze ;) .

Wolność w wyborze trasy i miejsca oraz czasu postoju :P .

Wolność wyboru o której wstaję, co jem, kiedy zaczynam jeździć i kiedy kończę :D .

Wolność to najpiękniejsze co możemy mieć :wub: .

I uważam nie warto być niewolnikiem nawet jeżeli jest parę procent taniej.

Podróże kształcą ale tylko wtedy jeżeli sami je sobie zaplanujemy i przeprowadzimy a niej jak niewolnicy zdajemy się na innych.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam bo mam opcję wyjazdu do Nauders z tym organizaatorem.

Jeżdził tam ktoś kiedyś? z nimi bez nich?

co do samego skimaniaka widzę raczej pozytywne opinie nie negatywne...

A może ktoś podrzuci innego, godnego polecenia organizatora wyjazdów rodzinnych

pozdrawiam

K

 

Byłem i było OK jak na wyjazd budżetowy.

Maja tam opcję hotel i opcję apartament. W hotelu nie byłem - w apartamencie - cóż - jeżeli jedziesz z rodziną musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że będziesz dzielił kuchnię z innymi.  Nie wszyscy będą abstynentami : ) Były tez apartamenty na parterze - tych nie widziałem, nie wiem jak tam z kuchnią, zapytaj.

 

Co do stoków - w zestawie jest karnet na Nauders i Belpiano. Mieszka się w Pfunds (kilkanaście km od Nauders i ze 20 od Belpiano). Także codziennie bus albo auto. Bus ze 200m od apartamentów. Oba ośrodki są małe ale za to cudownie przygotowane stoki. W Belpiano szerokie niebiskie i czerwono-niebieskie, fajne czarne i czerwona. W Nauders bardziej stromo : ) 

Chłodniej niż np. w Ski Amade co przy panujących obecnie upałach może być istotne.

Niedaleko jest ośrodek Serfaus-Fiss-Ladis - znacznie większy i podobno tez nie zatłoczony. Nie byłem ale zbiera kapitalne opinie. 

 

Wojtek niegłupio pisze, jeżeli nie chcesz podróżować z innymi samodzielna organizacja wyjazdu dla rodziny jest chyba lepszą opcją - po prostu znajdziesz bardziej komfortowe locum. Ale siary nie było.

Jeżeli budżet nie jest znaczącym ograniczeniem starałbym się za to zamiast karnetu na 6 dni Nauders-Belpiano wziąć na 4 dni a po jednym dniu minimum spędzić w S-F-L i Ischgl. Bo 15 km od Pfunds gdzie bys mieszkał jest Somnaun w Szwajcarii (strefa wolnocłowa, tańsze paliwo) - a między Somnaun a Ischgl jest olbrzymia stacja naciarska, bardziej jednak zatłoczona niz S-F-L i Nauders-Belpiano. Wszystko przy granicy z Włochami więc pogoda zwykle lepsza.

Szczerze mówiąc, gdyby nie fakt, że już mam zorganizowany marzec chętnie bym tam wrócił i objeździł ośrodki jak pisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już kilka razy z nimi. Także w Nauders. Jeżdżę z nimi bo oddaje syna na naukę na cały dzień z godziną przerwą i mogę jeździć swobodnie. Cena za szkolenie jest wg mnie atrakcyjna, podobnie jak cena za karnet + nocleg. Karnet kupują grupowy, kwatery były ok. Ogólnie polecam. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...