Skocz do zawartości

Krótkie nartki (nie znam fachowej nazwy)


zdanpak

Rekomendowane odpowiedzi

Snowblady?? :D

no nie koniecznie,gdyż snowblade są o dł.od 60-99cm/wyjatek Salomon na ten sezon-tzw"short"120cm/ "zdanpak"-jakiej długości były te narty?Pytam,bo może widziałeś coś z kolekcji "wed'ze"? Ja mam "very wed'ze" i są one o długości 138cm. W zeszłym sezonie wypuścili edeycję 3 modeli: -wed'ze-127cm -very wed'ze-138cm -full ved'ze-145cm Ostatni bez pogiętych tyłów,pierwszy model dla początkujacych,very-szersze pod butem do zabaw,akrobacji i innych "trików"..... Gdybyś był zainteresowany-mam do sprzedania very wed'ze-kontakt priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie koniecznie,gdyż snowblade są o dł.od 60-99cm/wyjatek Salomon na ten sezon-tzw"short"120cm/ "zdanpak"-jakiej długości były te narty?Pytam,bo może widziałeś coś z kolekcji "wed'ze"? Ja mam "very wed'ze" i są one o długości 138cm. W zeszłym sezonie wypuścili edeycję 3 modeli: -wed'ze-127cm -very wed'ze-138cm -full ved'ze-145cm Ostatni bez pogiętych tyłów,pierwszy model dla początkujacych,very-szersze pod butem do zabaw,akrobacji i innych "trików"..... Gdybyś był zainteresowany-mam do sprzedania very wed'ze-kontakt priv

Jadę wieczorem do Go Sportu przyjrzeć sie dokładniej tym nartą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ja slyszalem opinie znajomego instruktora, ze bola go kolana po szortach...

Jazda na szortach bardzo obciąża kolana i nie należy na nich jeżdzić szybko, bo są mało stabilne, dlatego bo bardzo krótkie i niebezpieczne dla początkującego. To jest opinia mojej przyjaciółki - instruktor narciarstwa. pozdrawiam m.:):cool::D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Oni to nie o shortach gadaja tylko o tym http://narty.gazeta....82,3121327.html http://www.wedze.com...d-ski-23049799/ nie jechałem, widziałem, śmieszne/funiaste(inna jakosc niż szorty)

mirekn, dziękuję za sprostowanie. Szczerze, jeszcze tego wynalazku na stoku nie widziałem. Monoski i itp widziałem... pozdrawiam m. :cool::):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę wieczorem do Go Sportu przyjrzeć sie dokładniej tym nartą

Byłaem w Go Sporcie. z Jeerym -okazuje się ,że pomyliłem snowblady z nartami dziećinnymi(tak jak pisałem jestem zielony w tej materii). Ze snowbladów mieli tylko 2 pary- resztki z ostatniego sezonu. Napisz mi więcej o swoich ver wed na priv-stan, cena itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...