Skocz do zawartości

Białka Tatrzańska


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oto mapka :) Zaczynając od prawej strony. Masz tam dwa orczyki o długości 690m ( z boku masz czerwoną trase ). Obo znajduje się Kolej 4 osobowa o dł. 800m, dalej kolej 3 osobowa o długości 1380m, nastepnie kolej 6 osobowa 1350m i kolej 4 osobowa około 400m Tutaj dodatkowe zdjątko http://www.pensjonat...pl/WELCOME3.jpg

Załączone miniatury

  • mapa_wyciagi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię stoków na Kotelnicy z 2 powodów. Kolejki, które są bardzo często i muldy, które pojawiają się już po chiwli. Wole już jeździć na o wiele bardziej płaskim Małym Cichym.

jak juz kiedys mowilem kto rano wstaje.... ten ma na stoku ladnie wyratrakowana trase i troche luziku do posmigania a potem mozna sobie usiasc i pic piwko i patrzec jak naplywa wiara!!!!!!!!!!!!:) Dla zainteresowanych mozna sobie zobaczyc http://bialkatatrzanska.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartheck niczym sie nie martw konkurencja jest juz na tyle duza ze kazda wypozyczalnia narciarska czy szkola w takiej miejscowosci jak np. Bialka dba o zadowolonie klientow, wiec zadnych przykrych niespodzianek nie powinienes miec.

Ja nie, o Tatę chodzi.. W tym roku stawia swoje pierwsze kroki na nartach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutek,jak się nie orientujesz to nie zabieraj głosu i nie wprowadzaj ludzi w błąd:)

Nie wprowadzam w błąd, piszę że nie wiem jakie mają w tym roku, bo jeszcze tam nie zawitałem :) PzD

A jakie macie zdanie o instruktorach ze Szkoły Stok w BT?

Ceny... ;) W MC na Stacji biorą 60 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w Białce, a mam zamiar jechac z dzieckiem 6 letnim. Brzdąc jeździ od 2 lat. Proszę podpowiedzieć czy są tam dostepne talerzyki, bo na orczyk to ma za małe umiejetnosci. Wiadomo że sa kanapy, ale na początek moze coaś krótszego?:confused: Rafał

Wybrałeś miejsce gdzie znajdziesz wszystko co będzie Ci potrzebne. Problemem może być ilość ludzi a tak jak pisał Qaz nie potrzeba korzystać z Kotelnicy. Ponadto niedaleko masz Bukowinę gdzie jest b.dużo krótkich wyciągów idealnych do nauki. By rozwiać Twoje wątpliwości – moja mała szaleje w BT od kilku lat. PS. Lutek rozumiemy wszyscy że nie ma lepszego miejsca od MC ale .... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BT też 1h kosztuje 60zł. Wiem, że taki temat gdzieś jest ale zbytnio nie chcę mi się szukać.. Powiedzcie, ile trzeba h, żeby Tata mógł sam powolutku zjechać ze stoku. 2h wystarczą? Bo to jednak jest droga zabawa z tym instruktorem i nie chcemy przepłacać jeśli można mniej h jeździć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest bardzo indywidualna sprawa. Ja jestem starszy facet (50), w 2006 r. 1 godz. z instruktorem w BT (wraz z żoną) - nie było instruktorów na więcej godzin - potem dwa dni podglądanie innych i próbowanie samemu. W marcu 2 dni w Karpaczu. W tym roku pomiędzy świętami a Sylwestrem 4 dni w BT - spoko bez pługu i gleby jeżdżę z Bani, Kotelnicy, Kaniówki oraz w MC. Nie jest to super styl, ale panuję nad prędkością, skrętami i zatrzymaniem się gdzie chcę. Moja żona jest za to cały czas na etapie krótkiego talerzyka na Bani i tylko pług. Jak widzisz sprawa jest bardzo indywidualna, ale jeśli twój tata jest w miarę sprawny, to możesz o niego być spokojny. Pozdrawiam i miłego śmigania.

Tata ma ponad 50 lat ;) Myślę, że sobie da radę. Ja też go mogę troszkę podszkolić, po 4 latach jazdy umiem już troszkę jeździć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orietujecie sie ile kosztuje skipass 10 dniowy>

W BT nie ma skipassów 10-dniowych. Są takowe: SEZON POZA SEZ. norm ulg norm ulg 2 dni 135zł 105zł 105zł 85zł 3 dni 185zł 150zł 150zł 110zł 4 dni 235zł 190zł 190zł 140zł 5 dni 280zł 225zł 225zł 165zł 6 dni 320zł 255zł 255zł 190zł 7 dni 355zł 280zł 280zł 210zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialbym sie wybrac na najblizszy weekend do Bialki, nie orientujecie sie jak tam najlepiej dojechac z Warszawy (nie samochodem) i czy sa tam warunki do nauki dla poczatkujacych ? Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam, T.

Najepiej pociągiem do Zakopanego. Z PKP jeżdżą Busiki więc najepiej pojedź do Bukowiny Tatrzańskiej, a stamtąd do Białki T :) W Zakopcu możesz również pojechać PKS-em ;) PzD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...