Skocz do zawartości

Apartament w Obertauern/Austria Odsprzedam


AdamG

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

zarezerwowałem apartament w Obertauern/Austria w okresie 17-24 luty. Przewidziany na 4-5 osób: https://www.fewo-obertauern.at/ , apartament typu 3A, 55mkw.

Niestety ze względu na nagły powód zdrowotny nie możemy jechać. Koszt całości to 3000EUR. ODSPRZEDAM DUŻO TANIEJ.

Kontakt: 781-583-963

spacer.pngspacer.png

spacer.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AdamG napisał:

Kochani,

zarezerwowałem apartament w Obertauern/Austria w okresie 17-24 luty. Przewidziany na 4-5 osób: https://www.fewo-obertauern.at/ , apartament typu 3A, 55mkw.

Niestety ze względu na nagły powód zdrowotny nie możemy jechać. Koszt całości to 3000EUR. ODSPRZEDAM DUŻO TANIEJ.

Kontakt: 781-583-963

 

Odrobinkę na nim przepłaciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moruniek napisał:

Odrobinkę na nim przepłaciłeś.

Pewnie tak, ale ten tydzień, to ostatni tydzień sezonu wysokiego i niczego innego, ani tańszego tam już nie było.. Czekając na operację szycia Achillesa, szukam sposobu, żeby cokolwiek z tego odzyskać. Minimalnie 1000EUR - chociaż domyślam się, że nie jest Pan zainteresowany. Natomiast może zna Pan kogoś, kto miałby możliwość korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy 2 razy, za każdym razem w hotelu gloecknerin. W tym roku dla naszej grupy, nie było miejsc. Więc szukaliśmy czegokolwiek, bo dzieci chciały jeszcze raz, bo tam (poza lodowcami) ze względu na wysokość - jest szansa na dobry śnieg nawet przy takiej pogodzie jak teraz.

Tak jak napisałem powyżej/poniżej - cena minimalna to 1000EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Jan napisał:

nocowałeś kiedykolwiek w Obertauern ? możesz polecić coś tańszego ?

Tak, płaciłem coś około 30 Euro na głowę. To realna cena w tej lokalizacji. Choć cena potrafi się mocno zmieniać. Kiedyś zarezerwowałem apartament na Chopok-u na tydzień dla 4 osób na 7 dni za 150 Euro. W kolejnym sezonie gdy poleciłem go znajomym kosztował już 1000 Euro za tydzień.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, AdamG napisał:

Pewnie tak, ale ten tydzień, to ostatni tydzień sezonu wysokiego i niczego innego, ani tańszego tam już nie było.. Czekając na operację szycia Achillesa, szukam sposobu, żeby cokolwiek z tego odzyskać. Minimalnie 1000EUR - chociaż domyślam się, że nie jest Pan zainteresowany. Natomiast może zna Pan kogoś, kto miałby możliwość korzystać?

Na forum mówimy sobie na Ty. Proponuję napisać też na drugim forum, mają większy zasięg 😉. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, moruniek napisał:

Na forum mówimy sobie na Ty. Proponuję napisać też na drugim forum, mają większy zasięg 😉. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. 

OK, dzięki. "drugim forum" - czyli masz na myśli "Wyjazdy Zagraniczne" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moruniek przesadziłeś, myślałem że jesteś doświadczony wyjazdowiec.

Kolega w potrzebie a ty go po kolanie walisz. I tak traci 2000Euro albo 3000 jak nikogo nie znajdzie. Za 1000 Euro na 4 osoby za taką miejscówkę to tanio. Szkoda że nie mogę się wyrwać, nie ten termin. 

Jadąc do Obetauern nawet nie patrzę na noclegi, bo drogo. Śpię zawsze w okolicach Mautendorfu - od 50 - 75% taniej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2024 o 21:50, JurekByd napisał:

Moruniek - ja poproszę namiary na noclegi za 30 e w Obertauern, biorę hurtem ile masz....

W hurcie nie kupisz, to są pojedyncze miejsca. Cena zaproponowana przez AdamG 1000 Euro za 7 dni dokładnie pokazała, że można.  Trzeba być cierpliwym, móc elastycznie planować swój urlop, nie być zafiksowany na jeden kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 23:21, jawor61 napisał:

Moruniek przesadziłeś, myślałem że jesteś doświadczony wyjazdowiec.

Kolega w potrzebie a ty go po kolanie walisz. I tak traci 2000Euro albo 3000 jak nikogo nie znajdzie. Za 1000 Euro na 4 osoby za taką miejscówkę to tanio. Szkoda że nie mogę się wyrwać, nie ten termin. 

Jadąc do Obetauern nawet nie patrzę na noclegi, bo drogo. Śpię zawsze w okolicach Mautendorfu - od 50 - 75% taniej.

Cześć, ja się odniosłem do ceny 3000 Euro za 7 dni. Uważam, że to drogo. Cena 1000 Euro jest oczywiście dobrą ceną. 

W dniu 13.02.2024 o 07:37, Jan napisał:

30 na głowę to było 20 lat temu miejsce w schronisku w sali wieloosobowej

Zobacz jakie teraz mają ceny

https://www.alpenverein.de/verband/huetten-und-wege/huetten-des-bundesverbands/dav-haus-obertauern

 

Wiem jakie są ceny proponowane. Nie stać mnie na ich zapłacenie więc szukam tańszych ofert. W ciągu roku spędzam na wyjazdach od 60 do 120 dni. Nie rezerwuję noclegów powyżej 30 Euro, a i tak jest to raczej górna granica bólu. Nie nocuję na salach wieloosobowych (już). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...