Skocz do zawartości

Proszę o radę


Klaudia12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupić narty marki Movement Revo 82 Titanal Carbon. Jestem średniozaawansowana, 3 sezon w tym roku. Zastanawiam się czy narty wyżej wspomniane nie są przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, z wyrobioną techniką, które nie wybaczają błędów ? 
Z góry bardzo dziękuję za opinię 😉 

Podsyłam link gdzie znajdują się dane techniczne https://www.skipass.com/guide-matos/movement/revo-82.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Klaudia12 napisał:

Mam okazje kupić narty marki Movement Revo 82 Titanal Carbon. Jestem średniozaawansowana, 3 sezon w tym roku. Zastanawiam się czy narty wyżej wspomniane nie są przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, z wyrobioną techniką, które nie wybaczają błędów ? 
Z góry bardzo dziękuję za opinię 😉 

Podsyłam link gdzie znajdują się dane techniczne https://www.skipass.com/guide-matos/movement/revo-82.html

Spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Z pewnością nie są a jaka jest ich długość dla jakiej Pani, bo zły dobór może zniweczyć wysiłki najlepszych konstruktorów...

POzdro

Dziękuję za odpowiedz 🙂 

Mam ok. 168-169 cm, a narty mają 153 cm. Co Pan sądzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Sądzę, że jak dla osoby uczącej się to jest taka dolna granica. Narty popularne są dość łatwe w prowadzeniu i nie powinny być zbyt krótkie bo wtedy mogą wypaczyć naszą technikę. Jeżeli jeszcze nie podjęłaś decyzji to sugerują wziąć (jeżeli jest taka możliwość)  bliżej wzrostu. Wiesz cała tajemnica jazdy na nartach tkwi w technice nie sprzęcie.

Pozdrowienia

PS

Aha... i bardzo dziękuję za Pan ale jestem po prostu Mitek - nic ponadto. 😉

 

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Sądzę, że jak dla osoby uczącej się to jest taka dolna granica. Narty popularne są dość łatwe w prowadzeniu i nie powinny być zbyt krótkie bo wtedy mogą wypaczyć naszą technikę. Jeżeli jeszcze nie podjęłaś decyzji to sugerują wziąć (jeżeli jest taka możliwość)  bliżej wzrostu. Wiesz cała tajemnica jazdy na nartach tkwi w technice nie sprzęcie.

Pozdrowienia

PS

Aha... i bardzo dziękuję za Pan ale jestem po prostu Mitek - nic ponadto. 😉

 

Dzięki za rozwinięcie tematu Mitek, bardzo mi pomogłeś! 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...