Skocz do zawartości

Dobór nowych lub używanych wiązań przy jak najmniejszym budżecie, po prostu najtańsze - sensowne


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

Co do wiązań - wystarczy sprawdzić taliowanie narty swojej i dawcy. To proste. Natomiast GW w bucie może być problematyczne. Grup Walk - to system (może za dużo powiedziane - raczej specjalnie ukształtowana podeszwa buta umożliwiająca w nim bezpieczniejsze chodzenie). Ty masz pewnie Alpine - czyli zupełnie płaską, która pasuje do wszystkiego. Niestety ów leciwy sprzęt który podesłałeś może być jeszcze bez GW i będzie problem, bo przerabiać nowe buty do starych nart i wiązań? Trochę bez sensu.  Bo najprościej to wywalić i założyć liftery - ale nie zawsze jest to możliwe, bo o ile kształt zewnętrzny GW jest znormalizowany, to już montaż i kształt od strony podeszwy - to fantazja producenta butów. Na zużywających się GW też można zarobić 😉

Tu masz więcej informacji, warto wiedzieć bo można się na takiej błahej rzeczy przejechać.

https://skiracecenter.pl/info/co-to-jest-grip-walk/

pozdrawiam

Marku, Mareczku, @Marcos73 - ja stary bumer jestem, wypadły mi śruby z butów - podobno mają regulować jakieś pochylenie boczne - wypadły - wybrały wolność - mokro w bucie ale jeździmy dalej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Marku, Mareczku, @Marcos73 - ja stary bumer jestem, wypadły mi śruby z butów - podobno mają regulować jakieś pochylenie boczne - wypadły - wybrały wolność - mokro w bucie ale jeździmy dalej......

Te boczne czasem też trzymają cholewkę, ale dopóki nie zdejmiesz z nogi to pozostanie na miejscu, ino się majdać będzie.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...