Skocz do zawartości

Buty dla Leosi....


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście mnie już trafia. Mierze nogę... Lewa ciut większą... 25.5 ... Szerokość 100mm. Halluksy potężne. W trakcie leczenia. 

Ok, zeszlosezonowe ubiera (tecnica jtr 26.5)... Postawa narciarska, gryzie w palec. Znam Ją. Nie da rady. Nisko prog bólu 🤣

No i co. Musze kupić 27. A 27 noszę ja. Ubiera moje promachine nordici 27/27.5 z cienką wkładka czyli 27.5, dociąża języki i slysze... ,,Tata, jest ok, leciutko palcami dotykam,, ... No i będziesz zdrowy?! 

Dobra... To szukam tecnica jtr 27 albo coś podobnego, lekie, na podobną szerokość. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mitek napisał:

W pierwszym poście napisałeś że przy stopie 25,5 w 26.5 uwiera ją palec więc źle stoi.

Buty dobiera się na podstawie miarki i koniec. Reszta to przyzwyczajenie i poprawna technika.

Pozdro

No wiem kurde. I też tego nie rozumiem. Ok, będę ogarniał temat na spokojnie. Idziemy na rowery...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KrzysiekK napisał:

Osobiście mnie już trafia. Mierze nogę... Lewa ciut większą... 25.5 ... Szerokość 100mm. Halluksy potężne. W trakcie leczenia. 

Ok, zeszlosezonowe ubiera (tecnica jtr 26.5)... Postawa narciarska, gryzie w palec. Znam Ją. Nie da rady. Nisko prog bólu 🤣

No i co. Musze kupić 27. A 27 noszę ja. Ubiera moje promachine nordici 27/27.5 z cienką wkładka czyli 27.5, dociąża języki i slysze... ,,Tata, jest ok, leciutko palcami dotykam,, ... No i będziesz zdrowy?! 

Dobra... To szukam tecnica jtr 27 albo coś podobnego, lekie, na podobną szerokość. 

A szukasz butów juniorskich ?

Jak są halluxy to trzeba będzie dorobić wkładki ortopedyczne.

Tecnica robi buty raczej wąskie

Moja wnusia ma stopę 25,3 cm długą i 10,2cm  w najszerszym miejscu.

i właśnie kupiłem dla niej Salomon QST Access70 T w rozmiarze 26/26,5 i pasują idealnie

https://www.sport-conrad.com/produkte/salomon/qst-access-70-t.html?gclid=CjwKCAjw9suYBhBIEiwA7iMhNJNQ6Cr0svGLRdL5SbBwale6tnKR72P1LFzfzl8E0ADhCLqPEodkWhoCew0QAvD_BwE

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jan napisał:

A szukasz butów juniorskich ?

Jak są halluxy to trzeba będzie dorobić wkładki ortopedyczne.

Tecnica robi buty raczej wąskie

Moja wnusia ma stopę 25,3 cm długą i 10,2cm  w najszerszym miejscu.

i właśnie kupiłem dla niej Salomon QST Access70 T w rozmiarze 26/26,5 i pasują idealnie

https://www.sport-conrad.com/produkte/salomon/qst-access-70-t.html?gclid=CjwKCAjw9suYBhBIEiwA7iMhNJNQ6Cr0svGLRdL5SbBwale6tnKR72P1LFzfzl8E0ADhCLqPEodkWhoCew0QAvD_BwE

 

Tak, Leośką ma 12 lat. Gdzie kupowałeś ? Tam gdzie link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...