Jump to content

Val Gardena

lski
 Share

Recommended Posts

Udałem się dziś do Val Gardeny, by wziąć udział w Gardenissimie, najdłuższym na świecie gigancie. Niestety wszystko tak zasypało, że zawody przenieśli o dzień, a do apartamentu nie dało się dojechać. Te ślady to nie po kołach, ale po kółkach torby, którą musiałem wciągnąć na górę... 

IMG_20220401_090434.jpg

IMG_20220401_095936.jpg

Edited by lski
  • Like 6
  • Haha 3

8 godzin temu, labas napisał:

Pochwal się, jak było.

Prawie,jak dawniej.Prawie,bo tuż przed na górze spadło 80 cm śniegu,problemy były nawet na ulicach,nie mówiąc o trasie. Ale po całonocnej walce udało się trasę zawodów przygotować extra,w przeciwieństwie do pozostałych.Prawie,bo nie przyjechał team z Japonii,który co roku spotykaliśmy,bo miałby problemy z powrotem do Japonii,tam jeszcze covidu nie zalegalizowano.Nie przyjechał team z Ukrainy,który też co roku był.Zasugerowałem organizatorom na zakończeniu,by wspomnieli o przyczynach nieprzyjazdu tego drugiego,byli mocno zdziwieni,wyglada,jakby nie słyszeli o operacji specjalnej Putina na Ukrainie,ale w końcu poszli za moją sugestią. A poza tym wszystko  już było-helikopter tylko przemalowano z czerwonego na żółty,kolega Innerhofer /z lewej/ ,3 raz zwyciężca w generalce,chciał sobie zrobić zdjęcie z kolegą Smetaną,który był szósty  raz na podium w naszej kategorii...

IMG_20220403_120554.jpg

IMG_20220403_155832.jpg

IMG_20220403_123847.jpg

IMG_20220403_083634.jpg

IMG_20220403_081822_BURST012.jpg

Edited by lski
  • Like 6
  • Thanks 2

Cześć

Gratulacje wielkie dla Was (no dla Marka podwójne). Trzeba przyznać - może to takie moje wrażenie - że w tym roku przynajmniej kilkanaście osób z czołówki PŚ jechało.

Wielki szacun. A Szafrański w korku utknął podobno? 😉

Pozdro

• Like 1

53 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Gratulacje wielkie dla Was (no dla Marka podwójne). Trzeba przyznać - może to takie moje wrażenie - że w tym roku przynajmniej kilkanaście osób z czołówki PŚ jechało.

Wielki szacun. A Szafrański w korku utknął podobno? 😉

Pozdro

Dzięki.Też dziwiłem się,że nie było Szafrańskiego,w korek nie wierzę,bo zawody przesunęli o dzień i wszyscy przyjechali o dzień za wcześnie ,musiałby stać 24 godziny.Potem przesunęli czas startu i kolejność grup,by PŚ jechał zaraz po vorlauferach.Co roku jechało zawsze kilkanascie osób z PŚ,nawet większe nazwiska.Od kiedy tam jeżdżę,czyli 2008,startowałem już z :Bankiem,Baumannem,Innerhoferem,Blardone,Baumannem,Brignone,Stuhec oraz Old Stars -Girardelli,Proell ,Kostner itd...

• Like 6
  • Thanks 1