Skocz do zawartości

Pomoc w doborze nart dla dobrze jeżdżącej


kwiateq97

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałabym się poradzić w doborze nart. Oceniam swój poziom jazdy na bardzo dobry, w subiektywnej skali 9/10. Mam 25 lat, 178 cm wzrostu i 69 kg. Lubię dynamiczną, dość szybką jazdę, w okolicach 60-70 km/h. Szukam nart dość uniwersalnych zarówno na twardy stok jak i mokry, kopny śnieg, które pozwalają na dynamiczne, szybkie skręty. Testowałam ostatnio Salomony s race MT ale słabo radziły sobie w kopnym śniegu. Obecnie rozważam zakup Salomon s force bold 170 cm (z racji obejrzanych recenzji) bądź Salomon s race Rush sl 165 lub 170 cm

  • Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bez urazy - poziom 9 to poziom zawodniczy i instruktorski. Przy takim poziomie narciarz jest zorientowany i świadomy tego, czego potrzebuje. Oczywiście można być zawodnikiem, objeżdżać narty komórkowe i nie znać się na innym sprzęcie. Bezsensowne jest porównywanie bold (allm frontside)z Sl, czyli narta slaomowa, na kopny, czy mokry śnieg. Te Salomony s race mt były narta optymalna do wszystkiego. Nie obraz się, ale chyba czas zweryfikować umiejętności. Pzdr

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kwiateq97 napisał:

Hej, chciałabym się poradzić w doborze nart. Oceniam swój poziom jazdy na bardzo dobry, w subiektywnej skali 9/10. Mam 25 lat, 178 cm wzrostu i 69 kg. Lubię dynamiczną, dość szybką jazdę, w okolicach 60-70 km/h. Szukam nart dość uniwersalnych zarówno na twardy stok jak i mokry, kopny śnieg, które pozwalają na dynamiczne, szybkie skręty. Testowałam ostatnio Salomony s race MT ale słabo radziły sobie w kopnym śniegu. Obecnie rozważam zakup Salomon s force bold 170 cm (z racji obejrzanych recenzji) bądź Salomon s race Rush sl 165 lub 170 cm

Cześć

Narta słabo sobie radziła??? i samoocena 9???

Jak tu można nawet próbować doradzać.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kwiateq97 napisał:

 Oceniam swój poziom jazdy na bardzo dobry, w subiektywnej skali 9/10. Mam 25 lat, 178 cm wzrostu i 69 kg. Lubię dynamiczną, dość szybką jazdę, w okolicach 60-70 km/h. Szukam nart dość uniwersalnych zarówno na twardy stok jak i mokry, kopny śnieg, które pozwalają na dynamiczne, szybkie skręty. 

:D:D multitule w obi , casto. coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...