Jump to content

„Podróż za jeden uśmiech 11” ***** ZINAL ***** 20 - 27 marca 2021

Szabir
 Share

Recommended Posts

Aaa, przy nastawieniu na jazdę pozatrasową to pewnie faktycznie wygląda to inaczej. Ja przy zjeździe do Vaujany pomyślałam sobie tylko przelotnie: Aha, po lewej przepaść (ale spoko, są siatki), aha, po prawej skały (to pewnie po tym wysadzaniu) - i tyle. Jest snieg, są widoki - super :) Dla pozatrasowca faktycznie kicha - ani w jedna ani w druga wyskoczyć ;)

Absolutnie nie :)

Żeby dojechać pod apartamenty, wracając ze strony Alpe d'Huez, trzeba "pokonać" bardzo lajtową i widokową trasę Le Col:

https://www.youtube....h?v=QgzqmaN4Fqo

W 4:33 na wprost widać apartamenty Balcons d'Aurea .

Super :) dziękuję

• Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ogłoszenia parafialne:

Niektórzy z Was, zaznaczyli wybór  poszerzenia  ubezpieczenia o  tzw. choroby  przewlekłe.  Są  też tacy, co zdecydowali się kupić  ubezpieczenie narciarskie  SKI PREMIUM.

W dziale  "ubezpieczenia", są już aktywne linki do formularzy i zakupu.

Po wypelnieniu  formularza,  dokonujecie  przelewu o tytule:

• wasz nick + "AXA dopłata"  - 30,-zł
  • Wasz nick +"AXA  Ski Premium -70,-zł

Proszę nie łączyć przelewów, każdy tytuł na oddzielnym przelewie.

pzdr.  O.D

ogłoszenia parafialne:

Niektórzy z Was, zaznaczyli wybór  poszerzenia  ubezpieczenia o  tzw. choroby  przewlekłe.  Są  też tacy, co zdecydowali się kupić  ubezpieczenie narciarskie  SKI PREMIUM.

W dziale  "ubezpieczenia", są już aktywne linki do formularzy i zakupu.

Po wypelnieniu  formularza,  dokonujecie  przelewu o tytule:

• wasz nick + "AXA dopłata"  - 30,-zł
  • Wasz nick +"AXA  Ski Premium -70,-zł

Proszę nie łączyć przelewów, każdy tytuł na oddzielnym przelewie.

gdzie są te numery konta do  1 wpłaty 

Wszystko pięknie, wszystko cacy, ale Szabirski jakoś nie wspomniał o tym, że przebijając się z hotelu do Alpe d'Huez i wracając do hotelu trzeba skorzystać z...

MOST

SCARY

SKILIFT

IN THE WORLD...

Nie widząc tego wcześniej odpaliłem to na projektorze w 120 calach... Prawie się zes... zemdlałem :D

PZJU10 zaliczona tyrolka

PZJU9 Leissieres 

to i ten się pewnie ogarnie ;)

PZJU10 zaliczona tyrolka

PZJU9 Leissieres 

to i ten się pewnie ogarnie ;)

Tyrolki w Val Thorens bardzo zazdraszczam. Jak tylko dane mi będzie być ponownie w Ischgl to spróbuję tamtejszej:

Na teraz mogę się tylko pochwalić zjazdem tyrolką ze skoczni "Orlinek" w Karpaczu.

Do tego bungee klasyczne, bungee na sztywnej linie (wahadło), bungee odwrotne (slingshot), kilkadziesiąt via ferrat... Nigdzie nie pękałem i wszędzie był fun...

A na głupim jadącym w dół krześle dostaje wręcz ataku paniki. Może to kwestia tego, że na wszystkich w/w atrakcjach jest się w uprzęży, a z krzesła można się wysunąć...

Tyrolki w Val Thorens bardzo zazdraszczam. Jak tylko dane mi będzie być ponownie w Ischgl to spróbuję tamtejszej:

Na teraz mogę się tylko pochwalić zjazdem tyrolką ze skoczni "Orlinek" w Karpaczu.
Do tego bungee klasyczne, bungee na sztywnej linie (wahadło), bungee odwrotne (slingshot), kilkadziesiąt via ferrat... Nigdzie nie pękałem i wszędzie był fun...
A na głupim jadącym w dół krześle dostaje wręcz ataku paniki. Może to kwestia tego, że na wszystkich w/w atrakcjach jest się w uprzęży, a z krzesła można się wysunąć...

A np. wsiadanie tyłem do przodu coś da? Ostatecznie można zabrać piersiówkę

A np. wsiadanie tyłem do przodu coś da? Ostatecznie można zabrać piersiówkę

Kumpel jest kierownikiem budowy. Kiedyś miał 2 nowych na budowie... na rusztowaniach bardzo wystraszeni/na czworakach prawie. Po jakimś czasie powiesili siatkę = zabezpieczenie żadne ale kolesie zaczęli skakać po rusztowaniu jak kozice. Do czasu, aż ich kolega nie opieprzył. Tylko ciężko byłoby rozwijać siatkę na krzesełku :-) Może: "Nie patrz w dół!" :-)

Ps. Polecam:

Cześć.

Jadę znowu z wami, ale taki tu postrach siejecie, że wszystkie niewiasty wywieje z tej inicjatywy...co za tunele, co za karkołomne  zjazdy na krzesełku...

Dajcie chłopaki jakieś fajne zapowiedzi przyjemności dla kobiecych , delikatnych preferencji... mogą być kulinarne, albo taneczne...ostatecznie basenowe pod palmami :P

A tak w ogóle czy nie ma tam wymiennie pobytu w parku wodnym w ramach ski..pass?

często to jest w tego typu ośrodkach.

Może jakieś doświadczenia z parku wodnego tamtejszego, albo dyskotek podeślecie tutaj dla złagodzenia wrażeń...

Nie wystarczy wam ogólnej histerii covidowej? :D

mówisz masz  :)

Kończą się miejsca i;

Nie wszyscy co się zdeklarowali wypełnili formularz . Aby mieć ja sytuacji, proszę się definitywnie określić.

Formularz wypełniony, data urodzenia jako liczba całkowita wyszła bez kropek czy też innych slashy, ale chyba czytelna :-)

Formularz wypełniony, data urodzenia jako liczba całkowita wyszła bez kropek czy też innych slashy, ale chyba czytelna :-)

I jak co roku w parafii 

formularz  zgloszenie i na tace na tace kasa kasa 

A naród znów  Na OJca Dyrektora  pusci 

szabir zachec moze  jakies atrakcje ... reczniki,,, lub cos innego tancerka lub tancerz  gogofree w aptamencie