Skocz do zawartości

10 rocznica Tragedii Smoleńskiej.


Alojz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowny Panie darku bardzo proszę o zdjęcie Twoich nart i butów (zdjęcie z dywanu/podłogi nie z netu) i opis chociaż jednego ośrodka. darku - bo tak jest w nicku

Ja biorę jednak buty, nie narty.
Nazwa mi się bardziej podoba;-)
Młody, no i do tego technik?

Załączone miniatury

  • Screenshot_20200415-191927.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie darku bardzo proszę o zdjęcie Twoich nart i butów (zdjęcie z dywanu/podłogi nie z netu) i opis chociaż jednego ośrodka. darku - bo tak jest w nicku

Musiałbym na głowę upaść, żeby sobie zdjęcie na dywanie robić w nartach :D :D :D Nawet dywanu nie mam w domu - pech. (naprawdę macie tu takich, którzy takie zdjęcia wrzucają? Żartujesz) Jaki ośrodek Ci opisać? Jakieś szczególne życzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym na głowę upaść, żeby sobie zdjęcie na dywanie robić w nartach :D :D :D Nawet dywanu nie mam w domu - pech. (naprawdę macie tu takich, którzy takie zdjęcia wrzucają? Żartujesz) Jaki ośrodek Ci opisać? Jakieś szczególne życzenia?

 

Z całym szacunkiem - nie chcę Twojego zdjęcia na nartach. Zrób zdjęcie, abym wiedział, że masz te SLXy - jeździłem 3 sezony zobaczymy które. Mam też buty Tecnica - wymienimy poglądy, co dobre, co złe. 

Ośrodek opisz swój pobliski - znam, a i sstar poczyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - nie chcę Twojego zdjęcia na nartach. Zrób zdjęcie, abym wiedział, że masz te SLXy - jeździłem 3 sezony zobaczymy które. Mam też buty Tecnica - wymienimy poglądy, co dobre, co złe.
Ośrodek opisz swój pobliski - znam, a i sstar poczyta

On ma innej firmy, te buty znaczy.
Oczywiście, że poczytam, nartę tam zostawiłem.
Może się odkuję:-)

Załączone miniatury

  • Screenshot_20200415-191927.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - nie chcę Twojego zdjęcia na nartach. Zrób zdjęcie, abym wiedział, że masz te SLXy - jeździłem 3 sezony zobaczymy które. Mam też buty Tecnica - wymienimy poglądy, co dobre, co złe. 

Ośrodek opisz swój pobliski - znam, a i sstar poczyta

Dobra, daj mi chwilę to coś napiszę. Zresztą należy pochwalić się naszym ośrodkiem, mimo, że w tym sezonie nie pracował nawet jednego dnia. Oby w przyszłym roku była diametralnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można.
Jeździsz na sankach w Bełchatowie i butach cyt. "Technica".
Co wygrałem?
Jakie te Elany, jaki rocznik?
Ile krawędzi? Jak ślizgi?

Na razie tylko dropsy...a nie teraz to mentosy. A póki co to przeserwisuj swoje bo jak napiszę relację z GK to coś sobie "zakładowo" z Twoich wybiorę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko dropsy...a nie teraz to mentosy. A póki co to przeserwisuj swoje bo jak napiszę relację z GK to coś sobie "zakładowo" z Twoich wybiorę :D


Jak będziesz jechał na Górę Kamieńsk relację pisać, to przywieź mi moją Oversize, kojarzysz pewno model i firmę, nie? Pytaj p. Darka, tego od serwisu, kojarzysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - nie chcę Twojego zdjęcia na nartach. Zrób zdjęcie, abym wiedział, że masz te SLXy - jeździłem 3 sezony zobaczymy które. Mam też buty Tecnica - wymienimy poglądy, co dobre, co złe. 

Ośrodek opisz swój pobliski - znam, a i sstar poczyta

Naprawdę bawicie się tu jak dzieci? robicie zdjęcia nart, żeby się nimi pochwalić, lub przekonywać innych, że takie się ma?! Czad!! :D / Sorry, ale ja już duży chłopak jestem i chyba by mi coś musiało nie stykać, żeby z garażu je targał z pokrowców i im foty robił :D :D :D  ... Wrzucę coś z ostatniego wyjazdu, chętnie też wymienię poglądy na temat sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, przyjmij życzenia urodzinowe.Robertdr, sstar tu macie galerię z wyjazdu z JurekByd:https://www.skiforum...ladis/?p=509883

Ledwo zaczął, a już skończył
https://www.skiforum...d-dla-elan-slx/
Cyt. "Czas na Elan SLX 165 w tym sezonie już się skończył (jeśli w ogóle się zaczął). Za chwilę pojawi się możliwość skorzystania z włoskich słonecznych nartostrad, chciałbym więc zmienić nartę na szerszą i dłuższą."
Dobra weź sobie tą oversize, szersza jest, blisko masz:-) Nie dziękuj. Do butów "Technica" jak znalazł. Pytaj p. Darka, imiennika jakby nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...