Skocz do zawartości

Polscy ściganci zabili Słowaka w okolicach Dolnego Kubina


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem coś napisać, że prowadzę samochody od 35 lat i w Polsce miałem 1 (jeden) mandat za przekroczenie prędkości a w co drugim przejeździe przez Słowację problemy ze słowacką Policją. Miałem coś jeszcze napisać ... Ale co tam ... Masz rację, wiesz wszystko najlepiej, także to jakim jestem kierowcą.
Pozdrawiam


Nie mnie oceniać, kto jest jakim kierowcą. Patrząc na definicję dobrego kierowcy, wyłaniająca się z tego wątku, dochodzę do wniosku , że dobrym kierowcą nie jestem i nie będę.
Na Słowację jeżdżę na ferie regularnie do 2011 roku. Patrole policji mijam po kilka razy na podróż, mandat zapłaciłem raz, jak się zagapiłem i nie zauważyłem, że skończyło się ograniczenie do 70 na zabudowanym. Na radarze 63, policjanci konkretni i rzeczowi, nie zauważyłem czepiania się. Wręcz przeciwnie. Dostałem mandat na najniższą pozycję w taryfikatorze, mimo że łapałem się już na drugie widełki.
Ale może to inna Słowacja?
Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na Słowację jeżdżę na ferie regularnie do 2011 roku. Patrole policji mijam po kilka razy na podróż, mandat zapłaciłem raz, jak się zagapiłem i nie zauważyłem, że skończyło się ograniczenie do 70 na zabudowanym. Na radarze 63, policjanci konkretni i rzeczowi, nie zauważyłem czepiania się. Wręcz przeciwnie. Dostałem mandat na najniższą pozycję w taryfikatorze, mimo że łapałem się już na drugie widełki.

 

Kończąc, powiem tak, przyjmijmy, że mamy różne doświadczenia ze słowackimi policjantami i każdy z nas ma rację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słowacji z policją sprawa od dawna jest dość prosta, poza miastem można jechać trochę szybciej, niż pozwalają przepisy, ale w mieście tempomat na 50 i tyle. Oni nie czają się na Polaków tylko kontrolują wszystkich kierowców. W radiu też są komunikaty gdzie stoją.

no nie wiem

https://motoryzacja....zis,nId,2639828

ta poza tym to slowacje omijalbym szerokim lukiem przez opare miesecy

 

https://www.tvn24.pl...ski,872559.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...