Skocz do zawartości

Rosskopf czyli Vipiteno


star

Rekomendowane odpowiedzi

Ośrodek dość nisko położony, ale wzruszajaco pusty, przynajmniej w marcu. Góra oferuje nieograniczone możliwości jazdy poza, ale przytrasowej i to nam najbardziej przypadło do gustu, mimo że narty nie te. Kilka przyzwoitych trasek. Trasy dobrze przygotowane. Mgła nie ulatwiala. Ale w końcu rozwialo.
PS najlepsza enoteka we Włoszech Hofer niedaleko od wyciągu.

Załączone miniatury

  • DSC_1658.JPG
  • DSC_1660.JPG
  • DSC_1650.JPG
  • DSC_1656.JPG
  • DSC_1659.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Posta mi zjadło przy przelaczeniu na full, więc krótko, SLx2 po grzecznym zapytaniu i pozwoleniu, drugi przejazd w rynnie jak bobslej;-)
Fotek SL brak, za to freeridowy GS, jako zapowiedz Helmissimo - tam też dwa przejazdy udało się przed zawodami odnotować;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posta mi zjadło przy przelaczeniu na full, więc krótko i pokręcone, SLx2 po grzecznym zapytaniu i pozwoleniu, drugi przejazd w rynnie jak bobslej;-)
Fotek SL brak, za to freeridowy GS, jako zapowiedz Helmissimo - tam też dwa przejazdy udało się przed zawodami odnotować;-)

Załączone miniatury

  • DSC_1651.JPG
  • DSC_1652.JPG
  • DSC_1653.JPG
  • DSC_1654.JPG
  • DSC_1655.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skionline zameczylem włącznie z sobą samym wątkiem o Cortinie
https://www.skionlin...-boruty/?page=5
Więc teraz Skiforum;-)

Przyjechaliśmy ze Zbyszkiem lski jego komfortowym busem, krótka drzemka i w górę..

Dzięki za relacje! Niestety sezon się kończy...

Ps. Przy okazji mam prośbę :) Odwracaj pls zdjęcia, nie musisz posiadać żadnego specjalistycznego programu. Wystarczy standardowa windowsowska aplikacja do przegądania zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za relacje! Niestety sezon się kończy...
Ps. Przy okazji mam prośbę :) Odwracaj pls zdjęcia, nie musisz posiadać żadnego specjalistycznego programu. Wystarczy standardowa windowsowska aplikacja do przegądania zdjęć.

No właśnie o tym wspominałem. Skionline robi to w locie. Przy wrzuceniu jednej fotki pewno mógłbym. Hurt to utrudnia. Fotki wrzucam z komórki. Tu też mam jakiś edytor zdjęć. Ale chęci brak. Komórkę mozna przekręcić. Głowę i monitor ciężej. Laptopa średnio trudno;-) No i tyle. Wrzucę kilka poziomych, taki kompromis. PS. Sezon kończę na Pradziadzie, jak rok temu, czeski lodowiec;-)

Załączone miniatury

  • DSC_1642.JPG
  • DSC_1658.JPG
  • DSC_1648.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...