Skocz do zawartości

Przeglądanie listy aktywnych forumowiczów - ZONK


Markiel

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dziwna: jestem sobie zalogowany, w pełni władz umysłowych i forumowych (takie mam przynajmniej wrażenie) i najeżdżam kursorem na wybranego forumowicza z listy aktualnie zalogowanych, aby zobaczyć co sobie aktualnie porabia na forum. Normalka. A tu pojawia się pusty prostokąt z malutkim, kręcącym się czymś pośrodku (normalnie, to w tym kwadracie pojawia się skrót wizytówki profilu podglądanego delikwenta wraz z określeniem przeglądanych przezeń akuratnie treści), a u góry forum bęc! we mnie komunikatem, że nie mam uprawnień do przeglądania tej strony. Panie Adminie! Jak żyć? Ja już wiem: wylogować się, i wtedy - już jako gość anonimowy - mam wszelkie prawa do przeglądania tych treści. Może tak ma być, ale czy jest w tym jakiś sens?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dziwna: jestem sobie zalogowany, w pełni władz umysłowych i forumowych (takie mam przynajmniej wrażenie) i najeżdżam kursorem na wybranego forumowicza z listy aktualnie zalogowanych, aby zobaczyć co sobie aktualnie porabia na forum. Normalka

Teraz to może normalka, takie czasy,"permanentna inwigilacja", ale po co Ci ta informacja?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi ze jest gdzieś taka lista i na co to komu.
Mam na kompie i telefonie naotwieranych okien najmniej sprzed tygodnia.

Szkoda,ze jeszcze nie podają z kim np. Zeberkaa prowadzi konwersacje przy pomocy komunikatora ,dla niektórych to może być istotna informacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was! Nie wmówicie mi że jesteście tu z powodu jakichś nart, desek, czy gór! A co to, ja czytać nie umiem?

A co Wy myślicie? Na podstawie samego wątku Humor czy Jest taka sytuacja (czy jakoś tak) mam się zorientować kto co i dlaczego?! Tu trzeba być czujnym i rozglądać się bacznie!

Właśnie! Pomysł z tym komunikatorem jest jak najbardziejszy! Trzeba wysmarować jakiś wniosek do Adminów.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...