Skocz do zawartości

Sezonówka GOPASS oprócz Słowacji obejmuje też Szpindlerowy Młyn - 250e. Pośpiech wskazany - decyzja do końca kwietnia.


Toro

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wgryzłem się w regulamin Sprytnej Sezonówki. Okazuje się, że za dodatkowe 50E można rozszerzyć "Chopokową" sezonówkę na Szpindlerowy Młyn. Czyli do końca kwietnia płacimy 49E (+2E za kartę jak ktoś nie ma) a we wrześniu dopłacamy 150 E jeżeli interesuje nas tylko Słowacja albo 200 E jeżeli chcemy jeździć też w Szpindlu.

Natomiast konia z rzędem temu, kto zrozumie jak działają dopłaty do aquaparków.

 

https://www.gopass.s...ala-gopass/hero

 

regulamin:

https://www.gopass.s...yout/vop_pl.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast konia z rzędem temu, kto zrozumie jak działają dopłaty do aquaparków.

Konia proszę, koniecznie z rzędem. :D  :D :D

 

Mamy dwa typy aquapassów:

- Dopłata Aquapass, kosztuje dodatkowe 49€, gdy aquapass zostanie zakupiony do końca kwietnia 2016 r., jest ważny do końca maja 2016 r.; do końca października 2016 r. po opłaceniu pozostałej należności za skipass sezonowy można dopłacić 20€, żeby wydłużyć okres obowiązywania aquapassu do końca sezonu zimowego 2016/2017; łączny koszt 69€

- Aquapass, kosztuje 69€, kupuje się go dopiero od września do końca października po opłaceniu całej należności za sezonowy skipass, obowiązuje od początku do końca sezonu narciarskiego 2016/2017; łączny koszt 69€.

 

Dla obu opcji koszt jest identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie do końca odpowiedziałeś ;)

Jakiego typu jest to aquapass? Pozwala na wejście na basen tego samego dnia w którym jeździło się na nartach? Bo skipass z którego korzystałem w tym sezonie pozwalał albo na jedno albo na drugie.

No, ale niech będzie:

koń, proszszszszzzzz https://pl.wikipedia...ia_domowego.png

rzęd proszszsszzszsz http://metrocafe.pl/...adyjczykom.html

 

;) ;)

 

BTW nie mam ochoty dopłacać 70E za basen. Przydałby się jakiś zwykły do wymoczenia się po stoku gdzieś w okolicy Pavciny Lehoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzęd, a nie rząd, ale w sumie zrzędzę, niech będzie że jesteśmy egal. ;) :P

 

Jeszcze nie do końca odpowiedziałeś ;)

Jakiego typu jest to aquapass? Pozwala na wejście na basen tego samego dnia w którym jeździło się na nartach? Bo skipass z którego korzystałem w tym sezonie pozwalał albo na jedno albo na drugie.

To reguluje punkt 6, który w polskiej wersji regulaminu brzmi:

„6. Sprytną Sezonówkę oraz Dopłatę Aquapass lub Aquapass można w tym samym dniu wykorzystać jako bilet wstępu do Aquaparku Tatralandia lub GINO Paradise Bešeňová albo w jednym z ośrodków narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR lub ośrodku narciarskim Štrbské Pleso.”
6. On one and the same day, Smart Season Passes and Aqua Pass Surcharges or Aqua Passes can be used at Aquapark Tatralandia or GINO Paradise Bešeňová and also in the ski resorts operated by the TMR company and in the resort of Štrbské Pleso.”
6. V jeden a ten istý deň je možné Šikovnú sezónku a Doplatok Aquapass alebo Aquapass využiť aj na vstup do Aquaparku Tatralandia alebo GINO Paradise Bešeňová alebo na využívanie služieb niektorého zo stredísk prevádzkovaných spoločnosťou TMR a na Štrbskom Plese.

Użytkownik bakkz edytował ten post 18 kwiecień 2016 - 22:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzęd, a nie rząd, ale w sumie zrzędzę, niech będzie że jesteśmy egal. ;) :P

Aj, tak się przejęzyczyłem... ;) ;)

Co do Aquapassu zastanawia mnie napis z boku strony (po kliknięciu na "chcę więcej informacji"):

Z nart prosto do basenu

Narty i park wodny w jeden dzień. Korzystne karnety od 1.4. do 31.5. 2016

 

Sugeruje to możliwość łączenia atrakcji w jednym dniu. Tym nie mniej będę ew. szukał jakiegoś małego basenu w okolicy żeby dać odpocząć mięśniom, aquaparki sobie odpuszczę.

 

BTW w lasach pod Rużemborokiem jest dzikie jeziorko leśne o temperaturze wody 30-50 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, chwilę to trwało, ale otrzymałem odpowiedź:

 

 


we would like to inform you, that this season it will be possible use skipass and aquapass in same day. Just you need pay for smart season pass for 49€ (valid 1.4. - 30.4.2016) and than you can buy aqupass for 49€ this will be valid (1.4. – 31.5.2016). During september you need pay for season pass if you want for skipass 150€ and for seasonal aqupass 20€ (1.12. – 30.4.2017).

 

Odpowiedź potwierdziła zapis anglojęzycznej wersji regulaminu, czyli przy zakupie skipassa z aquapassem można korzystać z basenów tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej pierwsza opłata na Goopas wpłacona i spokojnie bez pośpiechu czeka sobie na obfite śniegi. A w tak zwanym międzyczasie z zapałem deptamy korty tenisowe.  Po zimie pozostało parę zdjęć, które czasem, ocierając pot z czoła sobie oglądam...

                                                                                                       Pozdr.4all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...