Skocz do zawartości

Ski Safari z Gajowym


JG77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ,właśnie wróciliśmy z jakże udanego wypadu do Tyrolu ,odwiedziliśmy kilka świetnych ośrodków Nauders,Ischgl,Serfaus-Fiss-Ladis oraz Solden.,wszędzie mieliśmy znakomitą pogodę oraz warunki śniegowe ,kwaterka też na medal bardzo czysta ,komfortowa i tania ,naprawdę jestem bardzo zadowolony z wyjazdu .Dziękuję wszystkim z którymi mogłem wspólnie dzielić pasję za miłe towarzystwo a szczególnie Krzychowi za perfekcyjną organizację oraz za to ,że mimo znacznych odległości robił wszystko przemieszczając się m/dzy ośrodkami abyśmy byli zadowoleni i mieli najlepsze z możliwych warunków ,a jak było zobaczcie sami ;

Załączone miniatury

  • 20160404_144118.jpg
  • 20160404_111940.jpg
  • 20160404_102050.jpg
  • 20160403_153619.jpg
  • 20160405_113108.jpg
  • 20160404_111834.jpg
  • 20160403_121348.jpg
  • 20160404_095929.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie okraszę mojego wyjazdu z Gajowym fotkami ale:

To pierwsza liga.

Krzychu jest bardzo uczynny i dba o tych z którymi jeździ.

Robi to w bardzo dyskretny sposób.

Każdy może poczuć się komfortowo.

 

Wiedza Krzysztofa gdzie , kiedy pojechać jest NIEOCENIONA.

Wyobraźcie sobie sytuację:

W tym samym rejonie ktoś przez trzy dni pisze o słabych warunach i kolejkach do wyciągów a ci co pojechali z Gajowym mieli luzik i sztruks ( to fakt nie każdy musi lubić )  :)

Krzysztof wie gdzie pojechać w "środę" a gdzie w "sobotę" ,

kiedy ferie ma Bawaria, Wiedeń  lub  jakakolwiek nacja, mająca wpływ na ruch na stokach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na panegiryk, ale zasłużony. Akurat od dwóch lat zrezygnowałem z Tyrolu, ale moje wcześniejsze wspólne nartowania z Gajowym pozostawiły tylko pozytywne wspomnienia.

Po dojeżdżeniu mało znanych ośrodków Austrii na pewno do Niego wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Skoro już tak piejecie nad tym Gajowym to dodam swoje trzy grosze.

Nigdy z Krzysztofem nie jeździłem na nartach niestety, a i rozmawiać zdarzyło nam się pewnie parę razy jedynie. Jedna rzecz natomiast jest dla mnie bardzo ważna:

Jeżeli pod jakimś moim postem pojawia się Krzychowe podziękowanie to wiem, że napisałem coś sensownego bo docenił to ktoś kto jest dla mnie niekwestionowanym narciarskim autorytetem.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ,właśnie wróciliśmy z jakże udanego wypadu do Tyrolu ,odwiedziliśmy kilka świetnych ośrodków Nauders,Ischgl,Serfaus-Fiss-Ladis oraz Solden.,{ciach}

 

robiac safari po "takich" osrodkach trudno byc rozczarowanym, no chyba, ze pogoda splatalaby fikusa i wiatr, ulewa oraz gradobicie unieruchomiloby wszystkie wyciagi :-D.

 

Bylem z Krzychem i Jarem juz wielokrotnie i czasem, gdy chce cos napisac, czuje sie troche nieswojo slodzac im bez przerwy (jeszcze nam sie rozleniwia ;) ) a mnie, nie daj Boze, posadzilby ktos o ukryty marketing....

W tym sezonie mam nadzieje jeszcze raz wybrac sie do Tyrolu, jak zwykle, w tym samym towarzystwie!

 

pozdroofka

HSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycha znam osobiście i faktycznie fajny z Niego człek .Może tak przy okazji zrobić ranking osób które organizują wyjazdy z Krzychem nigdy nie byłem wiec nie mogę nic powiedzieć , ale Juras jest jak dla mnie zasługuje na pierwsze  miejsce w rankingu za 

 

cena  :)

 

komfort podróży  :)

 

humor  :)

 

poranne pobudki nieraz o 6 rano :(  

 

Wy tak krzychowi cukrujecie to ja Jurkowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE  rozumiem falszywej skromnosci - jezeli ktos robi dobra ropbote to sie Go chwali, jezeli  f-uped: to tez sie to mowi

 

gdyby cos bylo nie tak - pierwszy bym o tym tu napisal, a ze jak dotad nie udalo im sie nic "f-uped" to w ich watkach nie raz dalem wyraz swojemu zadowoleniu.

Przeczytaj jeszcze raz moj post, a zrozumiesz, ze czestotliwosc z jaka bywam z nimi na wyjazdach moze dyskredytowac moje peany ku czci tego duetu :-D

 

tomal:

Wy tak krzychowi cukrujecie to ja Jurkowi

 

z Jurkiem bylem na swoim pierwszym wyjezdzie w alpy, gdyby mi sie öwczas nie spodobalo nie jezdzilbym dzis z chlopakami z forum na narty. 

 

Jest jeszcze jeden kolaga na tym forum, ktory zasluguje na (moje) wyroznienie - Lubmir (BTN), wyjazd rowniez wzorcowy a ja moim "dzwonem" dalem mu szczegolna okazje aby sie wykazac.

 

To wlasnie tacy ludzie zaszczepiaja w nas milosc do nart!

Ave, Panowie! Ave!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - ale jezeli Twoje wrazenia nie zaleza od wypitej wodki, to czemu czlowiekowi nie przyznac tego, na co zasluguje?

wiem, od razu podniosa sie glossy, ale ludzie, ktorzy robia dobra robote zasluguja na dobra opinie..............

A ci, ktorzy Ciebie znaja I wierza, beda mieli wskazowke na przyszlosc, czyz nie?

 

PS - to nie przeciwko Tobie, ale przeciwko falszywej skromnosci..nauczmy sie chwalic rzeczowo, a nie tylko narzekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - ale jezeli Twoje wrazenia nie zaleza od wypitej wodki, to czemu czlowiekowi nie przyznac tego, na co zasluguje?

wiem, od razu podniosa sie glossy, ale ludzie, ktorzy robia dobra robote zasluguja na dobra opinie..............

A ci, ktorzy Ciebie znaja I wierza, beda mieli wskazowke na przyszlosc, czyz nie?

 

PS - to nie przeciwko Tobie, ale przeciwko falszywej skromnosci..nauczmy sie chwalic rzeczowo, a nie tylko narzekac

Kuba masz rację ja akurat handluję oponami i dla mnie najlepsza zapłata to nie jest kasa tylko jak to było dziś np dziekuję serdecznie za ładne opony . bo wiem że ten klient wróci , tak samo jest z wyjazdami jak wrócą zadowoleni to już myślą o następnym wyjeździe . ACZKOLWIEK jest jedna osoba na sf z którą nigdy nie pojadę choćby mi kupiła sezonowy karnet i wyjazdy były darmowe z dopłatą . Takie życie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,,

Jeżeli pod jakimś moim postem pojawia się Krzychowe podziękowanie to wiem, że napisałem coś sensownego bo docenił to ktoś kto jest dla mnie niekwestionowanym narciarskim autorytetem.

...

Mam dokładnie takie same odczucia...

A z Krzychem kiedyś jeździłem, chyba jeden dzień. Nie zgadniecie gdzie, choć byście cały rok zgadywali... :)

W Szczyrku!!! :D :D

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie zgadniecie gdzie, choć byście cały rok zgadywali... :)

W Szczyrku!!! :D :D

Tadek

 

 

Przebijam :)

Szczyrk to "mega" ośrodek.

Ja Krzycha poznałem w .........................Myślenicach.

 

p.s. zastanawiam się czy gość nie powinien się leczyć z uzależnienia od nart  :)

Trafi mu się wolny od wyjazdu w Alpy  weekend to jedzie do Myślenic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebijam :)

Szczyrk to "mega" ośrodek.

Ja Krzycha poznałem w .........................Myślenicach.

Podbijam.... :P  :lol:

Spotkanie w Karczmie Beskidzkiej  w Osadzie (Wisła). O zgrozo... nie na nartach!!!!!! (choć spotkanie z nartami i serwisem na wyższym poziomie  w tresci).

Czyli nie tylko Alpy i nawet nie Szczyrk!

Krzych- ówczesne zaproszenie na rowerek wciąż aktualne....

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam.... :P  :lol:

Spotkanie w Karczmie Beskidzkiej  w Osadzie (Wisła). O zgrozo... nie na nartach!!!!!! (choć spotkanie z nartami i serwisem na wyższym poziomie  w tresci).

Czyli nie tylko Alpy i nawet nie Szczyrk!

Krzych- ówczesne zaproszenie na rowerek wciąż aktualne....

M

 

Michał.

Wygrałeś   :)

 

 

Krzychu.

Jak to jest być CELEBRYTĄ ?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...