Skocz do zawartości

Slalomki – brać czy kichać sprawę?


bakkz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytając Twoje posty,stwierdzam że brak Tobie kultury osobistej.

Wypowiadając się na forum powinieneś zachować chociaż trochę dobrego smaku.

Pozdrawiam

Kolego jesteś w błędzie .Moje posty są tylko ! kąśliwe do osoby o nicku Robertk Mam ku temu powody i to nie ja zacząłem  , ale pamiętam .... 

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji to zamiast zmieniać narty wykup kilka lekcji u dobrego instruktora i niech poprawi Ci pozycję na nartach boa siedzisz na tyłach i do tego wchodzisz w skręt z łyżwy. 

Wiele złego można powiedzieć o mojej jeździe, ale w przypadku siedzenia na tyłach, to niestety chybiona uwaga. Problem jest odwrotny, za mocno cisnę na języki i muszę pamiętać o lekkim odpuszczaniu i przechodzeniu do pozycji neutralnej. W kwestii łyżwy – możesz mieć rację – od roku nie mam nagrania, ciężko mi powiedzieć, czy problem nadal występuje, choć ślady na śniegu tego nie potwierdzają. Mimo to dziękuję za sugestię, zwrócę na to baczniejszą uwagę.

 

Muszę się zobaczyć, a nie ma mnie kto nagrać. :)

 

m!xeR, głównie jestem w Nowy Sączu teraz. Zgadamy się jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komórki mają jedną  niezaprzeczalną i bezdyskusyjną zaletę (a może wadę?): swoich niepowodzeń narciarskich nie da się tłumaczyć kiepskimi nartami....... :-).

 

 

PozdrawiamM

 

 

Hola, hola, może to i trochę truizm, ale nie ma kiepskich nart, są takie i takie, lepsze do tego i tego. Natomiast są mniej lub bardziej kiepscy narciarze.

I tacy, w związku z tym, którzy nieodpowiednio jeżdżą na danej narcie, cokolwiek i jakkolwiek by to oznaczało.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem, że są nowe.... Spróbowałbyś na moich pierwszych slalomkach Head i SL - model sprzed >10lat i po wypozyczalni, to zmienisz zdanie - slalomki przypominają tylko kształtem.... ;)

 

Pewnie, że tak.

Ale wtedy nie jedziesz na niej wściekłego slalomu czy czegoś na jego kształt tylko ślizgasz się inaczej, np. przycinasz na szybko flexem i ciśniesz na shortach  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra, złamałem się i kupiłem slalomki od Tomassona – HEAD i.supershape 165 cm R=11,4 m. Wczoraj byłem na nich pierwszy raz. Podszedłem do nich z pewną dozą nieśmiałości. Po kilku zjazdach okazało się, że nie do końca potrzebnie.

 

Całkiem to ustrojstwo kulturalne. Inicjacja skrętu i przeciążenie dały taki efekt:  :blink: i pełnego banana na twarzy. Wczoraj jeździliśmy z kordianemkw na Jaworzynie Krynickiej i w sumie na pierwszy raz dla ogarnięcia sprzętu przydałoby się coś bardziej płaskiego. Choć wydaje mi się, że poradziłem sobie całkiem dobrze.

 

Na czerwonych trasach było bardzo w porządku, zwinność i możliwość zacieśniania łuku rewelacyjna. Ale głaskałem się z nimi i myślę że jeszcze pokażą pazur (dzisiaj dały już przedsmak na Azotach, jak przy większej prędkości je mocniej krawędziowałem). Nie radziłem sobie dobrze z kontrolą narty przy większej prędkości. Na czarnej trasie, jadąc podkręconym skrętem, narty uślizgiwały nieco bardziej niż bym sobie tego życzył. Jestem przekonany, że trochę temu uda się zaradzić poprawą pozycji, ale ciężko spodziewać się podparcia oferowanego przez dłuższą nartę.

 

Żeby się zbytnio nie rozpisywać: jestem bardzo zadowolony. To świetne narty, które z pewnością dadzą mi wiele frajdy, choć wymagają wzmożonej uwagi, wybaczają mniej niż K2 Charger. Wielkie dzięki dla wszystkich podpowiadaczy za sugestie i cierpliwość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...