Skocz do zawartości

Karolina Riemen na podium PŚ


latamito

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czekasz godzinę na końcowy wynik a i tak wiadomo ,że wygra Svindal czy Maze

Jaka Maze? Bardzo podobała mi się mina Tiny w ostatnim SL sezonu. Michaela Schiffrin wygrała to czego nie dało się wygrać:) Jak ona to robi? Kompletnie nie widać momentów w których jest szybsza. U Tadzia w GS .....wszystko jak na dłoni. Wiadomo, że nikt mu nie podskoczy i to jest oczywiste już w połowie trasy. Przy Michael'i wymiękam. Jedzie fajnie ale gdzie jest szybka? To inny poziom jakości narciarstwa. Ona jest genialna. Niby nic się nie dzieje a na dole 1:30 przewagi:) Jestem pewien, że będziemy ją oklaskiwać bardzo długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Michael'i wymiękam. Jedzie fajnie ale gdzie jest szybka? To inny poziom jakości narciarstwa. Ona jest genialna. Niby nic się nie dzieje a na dole 1:30 przewagi:) Jestem pewien, że będziemy ją oklaskiwać bardzo długo.

Ma "smarkula" talent! 18 lat:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się narażę, ale dla mnie to jest najciekawsza najbardziej widowiskowa konkurencja w narciarstwie zjazdowym. Walka bark w bark, a nie o setne sekundy i na "normalnym śniegu"! Gratulacje!

A w Alpach skicrossy zwykle dostępne bezpłatnie. Bardzo fajnie jest sobie tam potrenować przeciążenia i pochłanianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Alpach skicrossy zwykle dostępne bezpłatnie. Bardzo fajnie jest sobie tam potrenować przeciążenia i pochłanianie.

Próbowałem jeździć ski cross w La Plagne. Dwa dni po zawodach Pucharu Świata. Powiem krótko. W telewizorze wygląda to znacznie łatwiej. Na żywo( w moim przypadku) , często używa się technik hamujących a odpuszcza przyśpieszające. Byłem i tak szybszy od znakomitego Snowboardzisty ale mam duży respekt i dystans do trasy która w telewizorze wydaje się nudna.

Użytkownik Harpia edytował ten post 22 marzec 2013 - 22:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem jeździć ski cross w La Plagne. Dwa dni po zawodach Pucharu Świata. Powiem krótko. W telewizorze wygląda to znacznie łatwiej. Na żywo( w moim przypadku) , często używa się technik hamujących a odpuszcza przyśpieszające. Byłem i tak szybszy od znakomitego Snowboardzisty ale mam duży respekt i dystans do trasy która w telewizorze wydaje się nudna.

Ta trasa również mi się bardzo podobała. Przy długim orczyku z lekkim zakrętem ? Sukcesem już jest przejechać taki ski cross bez hamowania i bez przewrotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...