Skocz do zawartości

Instruktor narciarstwa a kask narciarski?


narciarz70

Rekomendowane odpowiedzi

Kask, na SF dzieli narciarzy na tych którzy go używają, bo wierzą że jest to dodatkowa ochrona głowy, oraz na tych którzy go nie używają udowadniając że założenie kasku automatycznie powoduje zanik myślenia, przewidywania, planowania, analizowania. Bliżej mi do pierwszej grupy. Jeżdżę w kasku, ale nie uważam się przez to za bezmyślnego idiotę. Ostatni raz na nartach wywróciłem się 4-5 lat temu więc z planowaniem, analizowaniem itp nie mam chyba większych problemów. Nie pasuję do schematu???:( A może stawianie tezy kask=bezmyślność podobnej jak w słynnym kawale o ZOMO "Masz w domu rybki? Nie??? To jesteś "pedał"!!! jest większą demagogią niż domaganie się statystyk mówiących o tym, że kask faktycznie działa! Przypomnę że podobna dyskusja odbywała się podczas wprowadzania obowiązku jazdy samochodem w pasach! Maciek

Użytkownik keicam edytował ten post 05 marzec 2013 - 08:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask, na SF dzieli narciarzy na tych którzy go używają, bo wierzą że jest to dodatkowa ochrona głowy, oraz na tych którzy go nie używają udowadniając że założenie kasku automatycznie powoduje zanik myślenia, przewidywania, planowania, analizowania. [..]

I na tych, ktorzy uzywaja (nie zawsze), ale szlag ich trafia jak ktoś chce ten stan zamienić w norme prawną, bo podobno w tym kraju zawsze będa idioci co na złośc babci odmrożą uszy, i porozbijają głowy .... a 'ktosie ' muszą ich przed tym obronić... Pozdrawiam Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kask, na SF dzieli narciarzy na tych którzy go używają, bo wierzą że jest to dodatkowa ochrona głowy, oraz na tych którzy go nie używają udowadniając że założenie kasku automatycznie powoduje zanik myślenia, przewidywania, planowania, analizowania. Bliżej mi do pierwszej grupy. Jeżdżę w kasku, ale nie uważam się przez to za bezmyślnego idiotę. Ostatni raz na nartach wywróciłem się 4-5 lat temu więc z planowaniem, analizowaniem itp nie mam chyba większych problemów. Nie pasuję do schematu???:( A może stawianie tezy kask=bezmyślność podobnej jak w słynnym kawale o ZOMO "Masz w domu rybki? Nie??? To jesteś "pedał"!!! jest większą demagogią niż domaganie się statystyk mówiących o tym, że kask faktycznie działa! Przypomnę że podobna dyskusja odbywała się podczas wprowadzania obowiązku jazdy samochodem w pasach! Maciek

Tym razem to Ty Maćku piszesz bzdury. Na forum jednoznacznie w postach przczytać mozna, że to właśnie jeżdżacy w kasku jednoznacznie uważają sie za lepszych i tych co go nie zakładają okreslają mianem bezmyslnych idiotów. Przeczytaj posty dokładnie. Dyskusja zawsze zaczyna się od postu w którym zwolennik kasku zarzuca komuś, że go nie ma. Chocby powyższy temat. W tym jak to się mówi sęk. Ja mam długie włosy i nikogo kto ma krótkie nie zachęcam do zapuszczania natomiast wielokrotnie spotykałem sie z sugestiami żebym włosy ściął. To podobny schemat myślenia z cyklu. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tych, ktorzy uzywaja (nie zawsze), ale szlag ich trafia jak ktoś chce ten stan zamienić w norme prawną, bo podobno w tym kraju zawsze będa idioci co na złośc babci odmrożą uszy, i porozbijają głowy .... a 'ktosie ' muszą ich przed tym obronić...

Niestety, zdrowy rozsądek zawsze jest w mniejszości :) Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...