Skocz do zawartości

Fischer Progressor 9+ czy Fischer RC4 Super Competition


paypal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - cenowo RC4 troszke tańsze. Ja : Waga 95kg Wzorst 188cm Umiejętności: pewne 6 Na nartach 6 lat Nie latam poza trasami, preferuje twarde, dobrze przygotowane stoki. Długośc skrętu - każdy, w zależności od warunków. Szybkość - średnia i duża (jeśli jest gdzie) Jakie są wasze sugestie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze myślałem... Patrze raczej na 175 i to nawet nie dlatego ze mam takie widzi mi sie a dlatego ze 180 jest trudno dostać

Ale jak już się pojawią to bywa że są tańsze. (długość zabija;)) Możesz poszukać Nordica Dobermann Spitfire. (178 cm) założenia konstrukcyjne podobne jak P9+. Wg mnie jeszcze lepsze na stoku.

Użytkownik keicam edytował ten post 03 październik 2012 - 21:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 9+ z zeszłego sezonu za 1289zł wiec te 900 odpadają. Czy muszą być Fischery ?? Miałem Atomica, mam Rossignola, chce wypróbować cos innego a co przy okazji wiele osób bardzo chwali. Keicam - Nordica to juz wyższa półka - przede wszystkim cenowa. Chciałbym kupić narty do max 1,5tys a najlepeij jakby były w okolicy 1,2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180-tki PG jak nowe w zeszłym tygodniu sprzedane. zerkaj czasem w ogłoszenia. A może z 2010/2011 nordica fire arrow 74? na wiązaniach Vista? jeszcze bardziej uniwersalna. rewelacyjny stan i w twojej długości? sorki, ale dopiero teraz zauwazyłem ze chyba nowych szukasz.

Użytkownik wideo5 edytował ten post 04 październik 2012 - 06:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep "skitreff" systematycznie robiłem u niego zakupy. Pamiętasz Maciek jak oskarżyłeś mnie przed rokiem o układy z tym, sprzedawcą? i profity z tym związane :D...

Nie bardzo...:( (znajdź odpowiedni fragment a "honorowo" odszczekam, jeśli nie znajdziesz, oczekuję tego samego) Z tego co pamiętam miałem pretensje do "przemycania" własnych ofert sprzętowych i wyjazdowych w działach SF do tego nie przeznaczonych. Ale z racji tego że większości to nie przeszkadza z "bólem serca" przyjąłem że tak ma być. Z perspektywy bezkarności takich działań szkoda że Kneisslpolska jako wyjątek dostał za to kiedyś "po garach". M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, http://www.ebay.pl/i...#ht_7350wt_1399 z transportem nieco ponad 1500 PLN, ale chyba warto:) (sklep sprawdzony w ciągu 3 dni kurier przynosi towar do domu) M

No to ładnego klina mi wbiliście z Jarkiem Jak rozumiem długośc 178cm w moim przypadku ? Kurde troche sie boje tak długich nart - od poczatku śmigałem zawsze na 170 Może by tak po cichutku przegłosować 173cm :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętasz jako ferowałem pomoc przy zakupie progressorów 8 z niemiec? robilem swoje zakupy i proponowałem wspólny transport. kojarzysz teraz?

W tym wypadku to nie byłem ja. Jestem o tym przekonany! paypal Jak weźmiesz 173 cm to .... Nawet nie wiem co napisać:( M

Użytkownik keicam edytował ten post 04 październik 2012 - 10:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnego klina mi wbiliście z Jarkiem Jak rozumiem długośc 178cm w moim przypadku ? Kurde troche sie boje tak długich nart - od poczatku śmigałem zawsze na 170 Może by tak po cichutku przegłosować 173cm :-)

Nie ma sie co bac,jak wezmiesz 178 czy 180 to i tak bedzie po 2-3cm z przodu i z tylu narty wiecej to co to za roznica ;) a i tak dalej narta bedzie mneijsza od ciebie, ja mam tak 175-176 wzrostu i teraz wzialem deske dla siebie 177cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...