Skocz do zawartości

test voelkl'i na 2012/13


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

?????????????????

 

no rysują się, albo jakaś lipna partia poszła na Polskę, chcesz to zdjęcia mogę podesłać ;)

 

U jednych laminat sie rysuje u innych nie. Na moich sie nie rysował, u kolegow tak. Na modelach 11\12. Strasznie to nie wygladalo a na pewno nie przeszkadzalo w jezdzie. Volkl znany z tego ze np na racetigerach sl farba strasznie szybko schodzila (oprocz wersji demo). Czy to jest az tak istotne? Nie sadze. Narta jest swietna,a pare rysek na laminacie nie przeszkadza.

 

parę rysek nie przeszkadza, ale kupując tą nartę i mając wybór, wybrał bym tą, co mniej się rysuje, kurde bo ja wzrokowiec jestem :D pewnie dlatego też mam wersję demo speedwalla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odnosnie code zarowno w 11/12i 12/13 wychodzily nart do skirentow skora weza nie rysyjaca sie sklepowa wersja byla gladka w 13/14 jest tylko skora weza!

 

 

nareszcie  pierwsza z  nowych par sprawdzona - 2013/14 mantra , 184

 

pytanie od razu - jak mozna narte prawie doskonala, ulepszyc??? okazuje sie, ze mozna - nowa mantra jest co najmniej tak samo dobra jak 2 letnia - bije natomiast skretnoscia starsza wersje….

 

kolejna nowosc w kolekckji  - dalbello  krypton pro 130 - za diabla nie  uwierzyl bym, ze but na 3 klamry moze TAK noge trzymac - a ……trzyma….. do tego  3czesciowy patent powoduje, ze wchodzenie i wychodzenie z btego buta jest…..latwe….musze jeszcze  jezdzic naprzemiennnie w tych i w Agent 130, zeby sie przekonac, co mi bardziej  lezy…...

 

 

na koniec cos malego - fantastic………swietnie wywazone kije, ladne w wykonaniu, ladna kolorystyka (wybralem pare oostrej zieleni i druga - pink).. stosunkowo lekkie - godne polecenia...

 

 

w szeregu czekaja na  "okucie" - gatama, bridge, katana werk i  Two…………...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nareszcie  pierwsza z  nowych par sprawdzona - 2013/14 mantra , 184

 

pytanie od razu - jak mozna narte prawie doskonala, ulepszyc??? okazuje sie, ze mozna - nowa mantra jest co najmniej tak samo dobra jak 2 letnia - bije natomiast skretnoscia starsza wersje….

 

Okazuje sie, ze mozna zrobic cos jeszcze, cos niespodziewanego. W modelu 2014/15 Volkl zrobil z Mantra, moim zdaniem, cos szokujacego - pozbawil ja cambera. Tak, tak - flat camber. Przeciez to juz nie bedzie Mantra!!!

http://blistergearre...15-volkl-mantra

Co o tym myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie, ze mozna zrobic cos jeszcze, cos niespodziewanego. W modelu 2014/15 Volkl zrobil z Mantra, moim zdaniem, cos szokujacego - pozbawil ja cambera. Tak, tak - flat camber. Przeciez to juz nie bedzie Mantra!!!

http://blistergearre...15-volkl-mantra

Co o tym myslisz?

nie wiem jeszcze, bo nie mialem okazji  sprobowac….

 

 

Bardzo interesujacy text - szkoda, ze 177 vs 184

 

ja lubie mantre wlasnie ze wzgledu na camber, ktory pozwala czuc sie Jej w twardych warunkach...

 

mysle, ze jest to  uklon w strone ludzi szukajacych  skretu : latwo, szybko,przyjemnie

szkoda...

 

Tutaj w skrocie opis na nowy sezon

 

Pw  shocker (Jurek to zasygnalizowal) - Mantra  bez camber.....na razie  nie ma doniesien z testow, a sam nie  mialem okazji w tym roku brac udzialu w testach na nast rok -szkoda - oczywiscie , kobieca wersja (Aura) ma tez full rocker na ten sezon..

 

linia ONE/TWO wzbogacila sie o szerszego brata  THREE - szersze (135 pod butem) i dostatecznie dluga (do 196cm)..zastanawia wielka rozbieznosc promienia miedzy TWO i THREE -  przy dlug 196 , radius wynosi 32,5 vs 58,8  . nie wiem, czy to kupuje, tzn te roznice...

Nowa linia  BMT  (Big Mountain Touring)  w wersji  Werks  (122,109,94 pod butem) - przy czym nie jestem pewny, ze BMT bedzie w wersji NIe-Werks....

bardzo ladna narta do puchu dla Women -  One Pink - doskonale jezdzace Panie w puchu prawdopodobnie jej nie wybiora, bo dlugosc konczy sie na  176cm

 

The Code otrzymal rocker a przodu i tylu - nie wiem, czy to lubie, ale sprobuje

Another shoker - GS Racetiger w wersji WC - ma lekki , przedni  rocker, SL- nie ma  jego

 

No i  oferta bogata z UVO - probowalem, trche roznicy jest, ale, jak zawsze, roznica znika po kilku skretach.... 

 

Dobra wiadomosc - moja ulubiona nazwa -PYRA - trzyma sie swietnie

 

To takie zasygnalizowanie - jezeli ktos jest zainteresowany detalami, prosze na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie w SL :)

Następna zepsuta narta ? (po spaczonym elanie ;) )

Dlaczego zepsuta? nie ogarniasz zwyklego volkla czy jak? dlaeczego spaczonym elanie? Jakbys otworzyl byle jaki katalog to wiedzialbys ze maly "pseudo" rocker wprawdził atomic, rossignol,dynastar a teraz volkl. Te firmy tez zepsuly narty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...