Skocz do zawartości

Snowtrex


Morwi

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że sezon zbliża się coraz większymi krokami,rozglądam się za jakąś ofertą wyjazdu.Termin który mnie interesuje to 2 połowa stycznia,znalazłem ciekawą ofertę od Snowtrexu.Dokładnie do doliny Zillertall do miejscowości Kaltenbach,moim zdaniem ma ciekawe położenie i atrakcyjne ceny noclegów.Jak o sam ośrodek się nie martwię tak bardziej jestem ciekaw opinii na temat biura Snowtrex. Bo jak już wyczytałem wszystko załatwią się bez potrzeby wyjścia do biura podróży.Zapewne wiele osób już było na wyjeździe z tym biurem stąd pozwolę zadać sobie kilka pytań. 1.Czy rezerwując trzeba zapłacić całą kwotę czy tylko zaliczkę.A jeżeli zaliczkę to ile procent kosztu imprezy. 2.Czy na miejscu jest jakiś rezydent mówiący w naszym ojczystym języku.W sumie można obejść się bez tego ale zawsze lepiej jeśli takowa osoba jest. 3.I ogólnie opinie na temat biura,czy były jakieś problemy i czy można je polecić.W poprzednie ferie byłem z Neckermannem i wszystko było ok,ale chcę teraz spróbować inne biuro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kilka lat temu byłem w Solden ze Snowtrexu. Ad.1. Standardowo na początek była zaliczka a miesiąc przed wyjazdem reszta do zapłaty. Ad.2. Rezydent mówił po niemiecku i angielsku. Ad.3. Póżniej jeżdziłem z Neckermanna i jednak to biuro preferuję do teraz. W Snowtrexie starają się sprzedać wczasy ze skipasem w cenie (a można urozmaicić pobyt wypadem na ine ośrodki) no i w Neckermannie miałem wyższy standard hoteli i generalnie wydaje mi się Neckemann tańszy. Ale generalnie nie mam zastrzeżeń do Snowtrexu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Od czterech lat jeżdzę ze snowtrexu - razem ok. 8-10 wyjazdów i nigdy nie było problemów. Za półtora miesiaca też jadę.Wpłacasz zaliczkę ok 20-25% ,a resztę przed samym wyjazdem. Rezydentka polska a nawet dwie) :) były tylko w Les 2 Alpes ,ale w innych miejscach wszystkie rozmawiają w języku wyspiarzy i po niemiecku. Jedynym minusem jest to ,że przy rezerwacji musisz podać dane wyjeżdzających ,a za ewentualna zmianę uczestników trzeba zapłacić. Jeżeli w momencie rezerwacji nie mamy 100% - towej załogi to rezerwujemy np. ósemkę na 3 pewnych,a resztę danych podajemy przed samym wyjazdem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od czterech lat jeżdzę ze snowtrexu - razem ok. 8-10 wyjazdów i nigdy nie było problemów. Za półtora miesiaca też jadę.Wpłacasz zaliczkę ok 20-25% ,a resztę przed samym wyjazdem. Rezydentka polska a nawet dwie) :) były tylko w Les 2 Alpes ,ale w innych miejscach wszystkie rozmawiają w języku wyspiarzy i po niemiecku. Jedynym minusem jest to ,że przy rezerwacji musisz podać dane wyjeżdzających ,a za ewentualna zmianę uczestników trzeba zapłacić. Jeżeli w momencie rezerwacji nie mamy 100% - towej załogi to rezerwujemy np. ósemkę na 3 pewnych,a resztę danych podajemy przed samym wyjazdem.

Jeśli jest wiecej niż 42 dni przed imprezą płaci się zaliczkę w wysokości 25 % wartości rezerwacji, a dopłata musi być zrealizowana nie przed samym wyjazdem, a na 42 dni przed :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zarezerwowałam wycieczkę ze Snowtrexu. Jadę z nimi już drugi raz. I po raz drugi do Francji. W zeszlym roku Chamrousse a w tym La Joue du Loup. W zeszłym roku placiłam ok 800zl w tym 470 ;) oczywiście ze skipassem. (8 osob)

Prosze zapytać w Snowtrex.Pl o Programu Partnerski i wtedy morzecie otrzymac kilka % Provision w Snowtrex.de to tak załatwiac mozna, potrzeba posiadać Internet-Strone http://www.snowtrex....ml?code=4287#bp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem 25% zaliczki,wszystko bez problemu,tylko nie dostałem żadnego potwierdzenia że pieniądze otrzymali.Stąd pytanie czy dostane jakieś potwierdzenia czy nic takiego nie otrzymam?Trochę dziwnie bo rezerwowałem mnóstwo wyjazdów i wszędzie dostawałem jakieś potwierdzenia wpłaty od biura w,którym imprezę. rezerwowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem 25% zaliczki,wszystko bez problemu,tylko nie dostałem żadnego potwierdzenia że pieniądze otrzymali.Stąd pytanie czy dostane jakieś potwierdzenia czy nic takiego nie otrzymam?Trochę dziwnie bo rezerwowałem mnóstwo wyjazdów i wszędzie dostawałem jakieś potwierdzenia wpłaty od biura w,którym imprezę. rezerwowałem

Folder Spam przeczesałeś? Czasem do spamu przypadkowo trafiają ważne wiadomości. A jeśli nie, to zadzwoń. Może jakiś automat nie zadziałał i nie wysłał potwierdzenia? Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem 25% zaliczki,wszystko bez problemu,tylko nie dostałem żadnego potwierdzenia że pieniądze otrzymali.Stąd pytanie czy dostane jakieś potwierdzenia czy nic takiego nie otrzymam?Trochę dziwnie bo rezerwowałem mnóstwo wyjazdów i wszędzie dostawałem jakieś potwierdzenia wpłaty od biura w,którym imprezę. rezerwowałem

Snowtrex nie daje potwierdzenia. Jeśli nie dostałeś ponaglenia o wpłatę tzn że mają kaskę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Hejka :) Razem z kumpelami zastanawiamy sie nad wyjazdem z tego biur - ceny rzeczywiscie sa atrakcyjne ! Wie ktos moze czy sa mozliwe jakies dodatkowe upusty, gdybysmy kupowaly od razu za jednym zamachem dla calej ekipy ? Nie wszyscy z nas juz pracuja, wiec kazdy dodatkowy rabacik by nas megazadowoil :D pozdrowka:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabatów nie ma - my bralismy w 8 os i nic nie dało sie ugrać. Odnośnie kwietnia - ostatnio zima coraz bardziej sie przenosi na wiosne. Zauważcie ze w grudniu jest ze śniegiem mega słabo a bardzo często w kwietniu da sie jeszcze pojeżdzić w Polsce a co dopiero w Alpach. Odnośnie cen za 70zł - nigdy czegos takiego nie widziałem, minimum to okolice własnie 300zł. Myśle ze wpływ na cene miał tyez kurs euro - 2 lata temu był zdecydowanie niższy, w zesżłym roku gdy euro szalało najtansze wyjazdy były za 400zł a nie 300 jak obecnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w ubiegłym roku , przy 20 osobach nie udało się wynegocjować rabatu ... może Szabir, On robi wyjazdy licząc uczestników na autokary :) Snowtrex ma ceny zakwaterowania, karnetu i podstawowego ubezpieczenia na poziomie wartości karnetu 6 dniowego w danym ośrodku więc uszczknąć jeszcze .... będzie trudno .... do tego kurs euro jarek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce jechać do Francji to taniej jest poszukać pakietu zakwaterowanie+skipas w miejscowych agencjach. Np w styczniu (Espace Killy) płaciliśmy 230 E za pakiet w 3 os studiu, a ładując się do niego w 4 os. wychodziło jeszcze 20E taniej. Fajna promocja jest co rok w 3 dolinach nazywa się All Inclusive. Za rezerwacje do końca października płaci się ok 230 E/os za 7 noclegów w studio (4 os.) z karnetem Trzy Doliny lub 199E z karnetem Les Menuires/St.Martin, zakwaterowanie jest oczywiście w Les Menuires. Powyższe ceny obowiązują w styczniu i po 20 marca, a w grudniu jest jeszcze taniej. W snowtrex za taka opcję trzeba zapłacić 50-100E więcej na osobę, tanie mają tylko lipne stacje do których nie opłaca się tłuc taki kawał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka :) Razem z kumpelami zastanawiamy sie nad wyjazdem z tego biur - ceny rzeczywiscie sa atrakcyjne ! Wie ktos moze czy sa mozliwe jakies dodatkowe upusty, gdybysmy kupowaly od razu za jednym zamachem dla calej ekipy ? Nie wszyscy z nas juz pracuja, wiec kazdy dodatkowy rabacik by nas megazadowoil :D pozdrowka:p

Zerknijcie tu zacna ekipa, zadowolenie murowane. http://www.skiforum....2-stycznia-2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...