Skocz do zawartości

Spodnie pianki - sposoby czyszczenia/ prania ?


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :-) Wczoraj ponownie utwierdziłem się w przekonaniu (na tą chwilę, naturalnie ;-)), że najodpowiedniejszymi - jak dla mnie - pozostają jednak w dalszym ciągu moje stare i nieco wysłużone spodnie "piankowe" :-D W związku z tym, że będę je częściej "zatrudniał" do pełnienia zaszczytnych obowiązków ochrony dolnej części mojej marnej, cielesnej powłoki pojawiło się kilka pytań do fachowców : -> Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na czyszczenie, ewentualnie "inne" odświeżenie ciuchów z tego materiału? Jeśli tak - proszę o info Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :-) Wczoraj ponownie utwierdziłem się w przekonaniu (na tą chwilę, naturalnie ;-)), że najodpowiedniejszymi - jak dla mnie - pozostają jednak w dalszym ciągu moje stare i nieco wysłużone spodnie "piankowe" :-D

sam na to wpadłeś, czy może jakoweś sugestie, ze strony płci pięknej, 'zmusiły' Cię do tej decyzji :D:D:D .... wszak, podstawowym parametrem tego typu garderoby, są uwydatnione kształty :D:D:D a na poważnie .... zawsze prałem w sposób normalny bez udziwnień i wynalazków z tym, że od lat, sprawdzonym (u mnie) sposobem, jest używanie zwykłego, szarego mydła, do tego typu ubrań .... pozdrawiam imiennik :) PS. ... mnie marzną w nich, 4 literki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam na to wpadłeś, czy może jakoweś sugestie, ze strony płci pięknej, 'zmusiły' Cię do tej decyzji :D:D:D .... wszak, podstawowym parametrem tego typu garderoby, są uwydatnione kształty :D:D:D a na poważnie .... zawsze prałem w sposób normalny bez udziwnień i wynalazków z tym, że od lat, sprawdzonym (u mnie) sposobem, jest używanie zwykłego, szarego mydła, do tego typu ubrań .... pozdrawiam imiennik :) PS. ... mnie marzną w nich, 4 literki :)

Mydło zwie się "Biały Jeleń" z polleny ostrzeszów! Sprzedawane również w postaci proszu (zarówno do bialego jak i inny rodzaj do kolorów). Wczoraj kupiłem Turbince do wyprania jej kurtki:) 7 złotych niecałe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam na to wpadłeś, czy może jakoweś sugestie, ze strony płci pięknej, 'zmusiły' Cię do tej decyzji :D:D:D .... wszak, podstawowym parametrem tego typu garderoby, są uwydatnione kształty :D:D:D ... pozdrawiam imiennik :) PS. ... mnie marzną w nich, 4 literki :)

Coś w tym jest:cool: Szczerze mówiąc, doszłam (i nie tylko ja) do tego samego wniosku co o.tisk i ciepło w tym było, wygodnie i tak....kształtnie:p Mnie też coraz bliżej do powrotu do starych ulubionych pianek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam na to wpadłeś, czy może jakoweś sugestie, ze strony płci pięknej, 'zmusiły' Cię do tej decyzji :D:D:D .... wszak, podstawowym parametrem tego typu garderoby, są uwydatnione kształty :D:D:D

Niewątpliwie - to też był jeden z istotnych argumentów, który brałem poważnie pod rozwagę ;-)Powaga Jarku - a jak jeszcze wypełniana tymi piankami "przestrzeń" jest miła dla oka ... cóż dodać więcej? :-D

Coś w tym jest:cool: Szczerze mówiąc, doszłam (i nie tylko ja) do tego samego wniosku co o.tisk i ciepło w tym było, wygodnie i tak....kształtnie:p Mnie też coraz bliżej do powrotu do starych ulubionych pianek :)

Hanuś - to kiedy sprawdzamy nasze "starodawne" ubiory ? Ja myślę, że ... niedługo :-))) Co Ty na to ? Zdravim :-) ps Co do temperatury wody ? To chyba letnio-ciepła maksymalnie ?

Użytkownik o.tisk edytował ten post 25 styczeń 2011 - 00:18 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :-) Wczoraj ponownie utwierdziłem się w przekonaniu (na tą chwilę, naturalnie ;-)), że najodpowiedniejszymi - jak dla mnie - pozostają jednak w dalszym ciągu moje stare i nieco wysłużone spodnie "piankowe" :-D W związku z tym, że będę je częściej "zatrudniał" do pełnienia zaszczytnych obowiązków ochrony dolnej części mojej marnej, cielesnej powłoki pojawiło się kilka pytań do fachowców : -> Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na czyszczenie, ewentualnie "inne" odświeżenie ciuchów z tego materiału? Jeśli tak - proszę o info Zdravim :-)

najlepsze do prania spodni z pianki sa nast preparaty FoamRevivex (TradeMark) TronFoam ™ albo w ostatecznosci DWR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze do prania spodni z pianki sa nast preparaty FoamRevivex (TradeMark) TronFoam ™ albo w ostatecznosci DWR

Siema :-) Nie orientujecie się, czy te rzeczy można kupić w PL, ewentualnie w necie, czy tylko u Wuja Sama ? A może są jakieś nasze, "tubylcze" zamienniki ? Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.tisk, daj sobie spokój z tymi specyfikami :D do "naszych" pianek idealnie sprawdzają się płatki mydlane, a najlepiej szare mydło - rozpuścić w gorącej wodzie i masz gotowy preparat do prania. Tanio, swojsko i skutecznie. A to najważniejsze....no nie :P pozdrawiam i do zobaczenia na białym :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...